درخشان: چرا حق بازیکنان نفت را خوردند؟
۶۴۵۳۰۴
۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۰
۲۲۸۱
سرمربی نفت تهران می‌گوید نایب رییس AFC به دنبال پیدا کردن دلیل حذف نفت از لیگ قهرمانان آسیاست.
ایسنا: حمید درخشان درباره وضعیت تیمش در تعطیلات نیم فصل اظهار کرد: تیم نفت از دیروز(سه‌شنبه) تمرین‌هایش را آغاز کرده و امیدواریم مشکلات‌مان حل شود تا بتوانیم وضعیت مساعدی در نیم فصل دوم پیدا کنیم. ما درباره جذب بازیکن برنامه‌ای به باشگاه می‌دهیم. تیم نفت نیاز به بازیکن جدید دارد. اگر بازیکنان مد نظرمان جذب نشوند هیچ ضمانتی وجود ندارد که بتوانیم شرایط‌مان را در جدول رده‌بندی بهتر کنیم. ما در هر سه پست نیاز به بازیکن داریم اما در خط هافبک و مهاجم نیاز بیش‌تری وجود دارد. چند بازیکن از لیگ یک زیر نظر داریم و چند بازیکن خارجی هم مد نظر ما هستند اما جذب این بازیکنان زمانی عملی می‌شود که مشکلات مالی ما حل شود.

او درباره بازیکنانی که قصد جدایی از نفت تهران را دارند گفت: ما فهرست مازادی به باشگاه تحویل دادیم که بتوانند از تیم ما جدا شوند. درباره بازیکنانی هم که خودشان قصد جدایی از نفت را دارند چیزی نمی‌دانم و در جریان پیشنهادهایی که دارند نیستم. تنها چیزی که می‌دانم این است که اگر بازیکن جذب نکنیم شرایط‌مان بدتر می‌شود.

سرمربی نفت با بیان این که به دنبال برگزاری جلسه مفصل با حمیدرضا جهانیان، مالک این باشگاه هستیم در پاسخ به این سوال که جو تیمش پس از حذف از آسیا چگونه است؟ گفت: من واقعا نمی‌دانم به چه دلیل از لیگ قهرمانان آسیا حذف شدیم. مثلا بیایند به ما بگویند پول نداشتیم. حداقل یک دلیل بیاورند که ما را قانع کنند. این مساله برای من سوال است و باید جوابی پیدا کنم تا به بازیکنانم بگویم که چه شد حق آن‌ها را خوردند.

درخشان در پایان در پاسخ به این سوال که آیا با مسوولان فدراسیون جلسه‌ای در رابطه با موضوع حذف نفت از لیگ قهرمانان آسیا داشته‌اند تصریح کرد: ما جلساتی در فدراسیون فوتبال داشتیم. کفاشیان پیگیر این است که چرا نفت تهران از لیگ قهرمانان آسیا حذف شد. باشگاه ما هم بی‌دلیل ساکت نمی‌نشیند و حتما به مراجع بالاتر شکایت می‌کند. کفاشیان یک نامه به AFC زده و گفته که تیم ما شرایط حضور در لیگ قهرمانان آسیا را داشته است. من یک سوال دارم. مگر بقیه تیم‌ها که از ایران در لیگ قهرمانان آسیا هستند شرایط لازم را دارند و اصلا بدهکار نیستند که توانستند در این رقابت‌ها حضور پیدا کنند؟ در کل من امیدوارم که مشکلات ما حل شود و بتوانیم از این شرایط بد خارج شویم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج