رتبه جهانی ایران در سرعت دانلود موبایل
۶۴۶۳۵۶
۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۴
۵۳۲۸
ایران در فهرست رتبه بندی شاخص سرعت دانلود موبایل جهان توسط Speedtest.net، به رتبه ۶۷ دست یافت. این شاخص در ایران ۱۶.۷۴مگابایت برثانیه محاسبه شده که از رقم ۲۰.۲۸ مگابایت برثانیه متوسط جهانی کمتر است.
ایران آنلاین: ایران در فهرست رتبه بندی شاخص سرعت دانلود موبایل جهان توسط Speedtest.net، به رتبه ۶۷ دست یافت. این شاخص در ایران ۱۶.۷۴مگابایت برثانیه محاسبه شده که از رقم ۲۰.۲۸ مگابایت برثانیه متوسط جهانی کمتر است.

طبق سنجش‌هایSpeedtest  سرعت دانلود موبایل جهان طی ۱۲ ماه گذشته ۳۰.۱ درصد و سرعت آپلود موبایل نیز ۳۸.۹ درصد افزوده شده است. ابزار شاخص جهانی Speedtest  که سرعت اینترنت را در سراسر جهان رصد می کند همچنین نشان داد سرعت دانلود پهنای باند ثابت نیز ۳۱.۶ درصد بهبود یافته است. این درحالی است که متوسط سرعت دانلود موبایل ۲۰.۲۸ و دانلود پهنای باند ثابت ۴۰.۱۱ مگابایت برثانیه اعلام شده است.

طبق این شاخص، سرعت دانلود موبایل در ایران ۱۶.۷۴ مگابایت برثانیه و سرعت آپلود موبایل ۸.۳۷ مگابایت بر ثانیه  است. در همین راستا رتبه ایران در این بخش ۶۷ است.  اما در حوزه سرعت دانلود با پهنای باند ثابت، ایران با سرعت دانلود ۱۰.۲۸ مگابایت برثانیه و آپلود ۴.۹۲ مگابایت بر ثانیه در رتبه ۱۰۵ قرار دارد.

 این درحالی است که نروژ با سرعت دانلود موبایل ۶۲.۶۶ مگابایت برثانیه در رتبه اول این فهرست قرار دارد. پس از آن هلند با سرعت ۵۳.۰۱  مگابایت بر ثانیه و ایسلند با ۵۲.۷۸ مگابایت بر ثانیه قرار گرفته اند.

 Speedtest.net یک خدمت مبتنی بر وب است که تحلیلی رایگان از پارامترهای دسترسی به اینترنت در سراسر جهان فراهم می کند. این وب سایت که به شرکت Ookla' تعلق دارد آگوست گذشته ابزار «شاخص جهانی Speedtest » را رونمایی کرد که سرعت اینترنت را در سراسر جهان رصد می کند 
برچسب ها:
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
19:52 - 1396/09/24
با صداقت رقم واقعی 5 رو اعلام کنید تا رتبه واقعی ایران ارریابی شود
Iran, Islamic Republic of
21:02 - 1396/09/24
واقعا جای تاسف داره
Iran, Islamic Republic of
00:19 - 1396/09/25
خاااااااااک بر سرمون
Iran, Islamic Republic of
02:15 - 1396/09/25
16 مگابیت نه مگابایت :|
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج