واکنش به پاک کردن پرچم اسرائیل در یک دانشگاه
۶۴۸۴۹۱
۲۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۸
۷۶۹۴
رئیس دانشگاه علم و صنعت درباره حواشی ایجاد شده درخصوص پاک کردن پرچم رژیم صهیونیستی، با بیان اینکه گاهی حواشی اینچنینی با توجه به جوانی و شور دانشجویان اتفاق می‌افتد، گفت: دانشگاه وظیفه قانونی برای دخالت در این مسئله را ندارد اما موضوع را جهت رسیدگی به نهادهای مربوطه ارجاع می‌دهد.
خبرگزاری ایسنا: رئیس دانشگاه علم و صنعت درباره حواشی ایجاد شده درخصوص پاک کردن پرچم رژیم صهیونیستی، با بیان اینکه گاهی حواشی اینچنینی با توجه به جوانی و شور دانشجویان اتفاق می‌افتد، گفت: دانشگاه وظیفه قانونی برای دخالت در این مسئله را ندارد اما موضوع را جهت رسیدگی به نهادهای مربوطه ارجاع می‌دهد.

دکتر محمد علی برخورداری درباره حواشی ایجاد شده در خصوص ترسیم پرچم رژیم صهیونیستی  و محو آن توسط تعدادی از دانشجویان در دانشگاه علم و صنعت گفت: یک ضرب المثل ایرانی وجود دارد که می‌گوید انسان جایزالخطا است، من می‌گویم دانشجو کثیرالخطا است، برای اینکه دانشجو جوان، فعال، مسئول و پرانرژی است.

وی یادآور شد: به هرحال این افراد دانشجو هستند و همیشه حوادثی در دانشگاه اتفاق می‌افتد و در قبال آن هم بر اساس مصوبات قانونی، نهادهایی برای رسیدگی به هر خطا تخلف وجود دارند.
 
 عکس زیر در خبرگزاری آنا منتشر شده است
واکنش به پاک کردن پرچم رژیم صهیونیستی در تهران 

رئیس دانشگاه علم و صنعت تصریح کرد: هرگاه استاد، دانشجو، کارمند و یا تشکلی خطا کند، توسط قانون همه راهکارهای لازم دیده شده تا مسئله به نهادهای مربوطه ارجاع داده شود و آن‌ها مسئله را بررسی کرده و حکم دهند.

برخورداری افزود: برای همین قرار نیست دانشگاه وارد مقوله‌های حاشیه‌ای و رسانه‌ای شود، زیرا دانشگاه مسئولیت‌های مهم دیگری هم دارد و چون قانون همه چیز را پیش‌بینی کرده، قانون را مبنا قرار داده و طبق قانون رفتار می‌کنیم.

 وی اضافه کرد: در این باره همه چیز را به نهادهای مربوطه ارجاع می‌دهیم تا آن‌ها تصمیم گیری‌ کرده و حکم صادر کنند و چنین روالی در دانشگاه یک مسئله معمول است.

رئیس دانشگاه علم و صنعت با اشاره به نامه نهاد رهبری در دانشگاه علم و صنعت خطاب به وی به عنوان ریاست دانشگاه که در آن خواستار برخورد با دانشجویانی شدند که اقدام به پاک کردن پرچم رژیم صهیونیستی کرده‌اند، گفت: طبیعی است که ما این کار را انجام می‌دهیم و اگر ایشان هم نامه‌ای نمی‌نوشتند نیز ما این کار را انجام می‌دادیم، البته ایشان لطف کرده و روی مسئله تاکید کرده‌اند.

برخورداری در پایان اظهار کرد: اما وقتی صحبت از رئیس دانشگاه می‌شود برخی فکر می‌کنند رئیس دانشگاه به شخصه می‌تواند کارهای خاصی انجام دهد، در حالی که رئیس دانشگاه هیچ حق قانونی‌ برای دخالت در امور قضایی ندارد و فرضا نمی‌تواند کسی را جریمه کرده و یا با آن برخورد کند و قانون پیش‌بینی‌های لازم را کرده تا نهادهای مربوطه به این امور رسیدگی کرده و حکم دهند و در مورد موضوع اخر نیز ما فقط باید مسئله را به آن‌ها ارجاع می‌دادیم که داده‌ایم و آن‌ها هم در حال انجام وظایف خود در این مورد هستند.
انتشار یافته: 11
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:18 - 1396/09/28
مگر هر کس جوانه باید احمق بازی دربیاره؟؟؟بابا ما هم جوونیم اما خدا عقل هم داده
Iran, Islamic Republic of
16:22 - 1396/09/28
دانشگاه محل کسب علم و دانش هست نه سیاسی بازی ،خروجی دانشگاهها رو هم دیدیم مجلسی های ما هم خروجی این دانشگاهها هستند
United States
16:36 - 1396/09/28
مرگ بر رژیم فاسد و تروریست پرور اسرائیلی که دشمن تمام آزادگان جهان است،اون چندتا دختر فریب خورده که چنین عملی انجام دادند عقابی سخت در انتظارشون خواهد بود و خدا لعنتشون میکنه...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۱ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۸
نه بابا
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۱ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۸
نه بابا
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۲۷ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۸
فریب خورده تو و امثال تو است که عامل دست .......
United States
17:36 - 1396/09/28
من یه نظر دادم ولی منتشر نشده حتی تعداد نظرات در حال بررسی هم صفر است!لطفا بررسی کنید.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۶ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۸
دقیقا. نظر منم منتشر نشد
Iran, Islamic Republic of
17:59 - 1396/09/28
ناشناس 16:36 میشه به بپرسم شما با این تفکرات تو آمریکا چه کار میکنی به خدا قسم شما جای مردم دیگرو اشغال کردی
Iran, Islamic Republic of
18:25 - 1396/09/28
متاسفانه بعضی از این دانشجویان ......
Iran, Islamic Republic of
21:24 - 1396/09/28
کلا بعضی خبرا رو باید به به و چهچه گزاشت باب میل ادمین
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج