ابهامات عجیب درباره پرداخت طلب فرناندو گابریل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
کلاسینو_1
لاله زار مال_1
سفیر بار ساقدوش_1
اپیلاسیون نانا 1
ریزخور_1
ریزخور_3
اپیلاسیون نانا 3
سفیر بار ساقدوش_3
لاله زار مال_3
کلاسینو_3
سفیر بار ساقدوش_4
کلاسینو_4
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
ریزخور_4
لاله زار مال_2
سفیر بار ساقدوش_2
ریزخور_2
اپیلاسیون نانا 2
کلاسینو_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۶۵۰۰۶۳
۰۲ دی ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۴
۸۸۱۴
حتما هواداران پرسپولس به خاطر شنیدن اخبار نگران‌کننده درباره شکایت بازیکنان و مربیان خارجی پرسپولیس از این باشگاه و تهدید به کسر شش امتیاز یا سقوط به دسته پایین‌تر طی سال‌های اخیر خسته شده‌اند.
ایران ورزشی: حتما هواداران پرسپولس به خاطر شنیدن اخبار نگران‌کننده درباره شکایت بازیکنان و مربیان خارجی پرسپولیس از این باشگاه و تهدید به کسر شش امتیاز یا سقوط به دسته پایین‌تر طی سال‌های اخیر خسته شده‌اند. این خستگی چند سالی است هواداران پرشمار پرسپولیس را رنج می‌دهد و البته برای رسانه‌ها هم تکراری، خسته کننده و البته عذاب آور و تلخ شده است. اینکه هر چند ماه یک بار بخواهی درباره کوتاهی و سوء مدیریت مدیران یک باشگاه بنویسی برای همه رسانه‌ها تبدیل به عادت شده و البته هر چقدر تلاش می‌کنی که نهیب بزنی و بعضا با هشدار دادن سعی در جلوگیری از این اتفاقات داشته باشی باز هم صدایت به جایی نمی‌رسد. باشگاه پرسپولیس در این زمینه سرآمد تمام باشگاه‌های ایران است و دوباره به کسر امتیاز تهدید شده.

از صبح چهارشنبه که خبر تهدید کسر امتیاز این تیم به خاطرشکایت فرناندو گابریل مطرح شده در روز آخر هفته مثل تمام یک سال گذشته اخبار متناقضی به گوش رسید تا مشخص نشود بالاخره پرسپولیس به این بازیکن بدهکار است و باید از تهدید کسر امتیاز واقعا بترسیم یا خیر.

عصر چهارشنبه گرشاسبی سرپرست باشگاه پرسپولیس به هواداران این تیم اطمینان داد که خطر کسر امتیاز تهدیدشان نمی‌کند و در راستای همین بی‌خیال بودن اخباری در رسانه‌ها بازتاب یافت که پرسپولیس پول این بازیکن را داده و واقعا مشکلی وجود ندارد.

روز پنج‌شنبه اما باز هم از زبان روزبه وثوق احمدی رییس کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال شنیدیم که پرسپولیس فقط تا 20 ژانویه (30 دی) مهلت دارد تا طلب این بازیکن را پرداخت کند: «پرسپولیس مارس ۲۰۱۶ در پرونده گابریل و در کمیته حل اختلاف فیفا به پرداخت ۱۲۰ هزار دلار محکوم شد که فیفا اعلام کرده فقط ۱۸ هزار دلار از این پول پرداخت شده و ۱۰۲ هزار دلار مانده است. پرسپولیس هم مدعی شده بود از طریق چند واسطه مبالغ دیگری پرداخت کرده است ولی فیفا در نهایت اعلام کرد که باید ۱۰۲ هزار دلار پرداخت شود. روز چهارشنبه رونوشت نامه فیفا به فدراسیون فوتبال رسید که در آن پرسپولیس را محکوم به پرداخت ۱۰ هزار فرانک جریمه بابت عدم اجرای حکم، ۲ هزار فرانک بابت پول رسیدگی به پرونده و یک مهلت ۳۰ روزه برای پرداخت ۱۰۲ هزار دلار باقیمانده کرده است. پرسپولیس باید تا یک ماه بعد از دریافت نامه، با گابریل تسویه کند وگرنه خود به خود ۶ امتیاز از این تیم کسر خواهد شد.»

با این حساب باشگاه پرسپولیس به ازای جریمه 12 هزار فرانکی چیزی حدود 52 میلیون تومان و در ازای طلب 102 هزار دلاری حدود 426 میلیون تومان باید بپردازد که جمعا 478 میلیون تومان می‌شود و شاید در مقایسه با طلب مانوئل ژوزه و حتی گولچ ناچیز باشد اما پرسپولیس اگر این پول را پرداخت نکند باید بهای بسیار سنگینی بپردازد که البته سابقه‌اش را داشته!

اما در موضوع طلب گابریل از پرسپولیس و پرداخت‌هایی که به این بازیکن شده ابهامات بسیاری وجود دارد. طبق گفته وثوق احمدی فیفا مارس سال گذشته میلادی یعنی اسفند 94 و فروردین 95 علیه پرسپولیس حکم داده اما آنچه در رسانه‌ها بازتاب یافت مربوط به مهرماه سال گذشته است. 14 ماه پیش خبر شکایت این هافبک برزیلی از پرسپولیس در رسانه‌های داخلی بازتاب یافت اما مدیر برنامه ایرانی‌اش اعلام کرد گابریل هیچ حکمی علیه پرسپولیس نگرفته: «همان زمان که جلسه با مسوولان باشگاه برگزار شد، توافق کردیم که طلب ۱۲۰‌هزار دلاری گابریل به‌صورت اقساطی پرداخت شود، به همین خاطر باشگاه چند قسط را پرداخت کرد که حدود ۴۰ هزار دلار بود. به‌زودی نیز قسط جدیدی به حساب گابریل پرداخت خواهد شد و مشکلی بابت این قضیه وجود ندارد. شکایت گابریل علیه پرسپولیس را تایید نمی‌کنم چون چنین چیزی واقعیت ندارد. ما توافق کردیم و تا به حال، هیچ اختلافی در این توافق به وجود نیامده است.»

 فردای آن روز طاهری هم تاکید کرد خبر کسر امتیاز از پرسپولیس به خاطر شکایت گابریل درست نیست. دوباره روز بعد از آن باشگاه پرسپولیس 10 هزار دلار دیگر به این بازیکن پرداخت کرد و مدیر برنامه گابریل باز هم تاکید کرد این بازیکن هیچ شکایتی نکرده. با این وجود 5 روز بعد از این اظهارنظر یکی از رسانه‌ها ضمن انتشار تصویر نامه حکم فیفا علیه پرسپولیس در خصوص گابریل اعلام کرد این باشگاه برای پرداخت طلب فرناندو فقط 10 روز فرصت دارد. در همان مقطع خمارلو مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس اعلام کرد طلب گابریل ماه به ماه پرداخت شده و مدیر برنامه‌اش که وکیل قانونی او به حساب می‌آید بابت این دریافتی‌ها رسید گرفته اما چون پول از طریق بانکی در دبی به بانکی در بریلی واریز می‌شده و تاخیر داشته وکیل سوییسی این بازیکن بدون اطلاع از این داستان رفته و از پرسپولیس شکایت کرده!

از مهرماه سال قبل جلوتر بیایید و به شش ماه قبل برسید زمانی که علی جمشیدی مدیر حقوقی باشگاه پرسپولیس اعلام کرد با پرداخت آخرین قسط، پرونده گابریل بسته شده و با توجه به اینکه دیگر نگران شکایت این بازیکن نیستیم موضوع پایان یافته است. در آن زمان البته گفته شد گابریل 70 هزار دلار به مدیر برنامه‌هایش بدهکار است و همین مساله دردسرساز شده که جمشیدی گفته بود این مساله ربطی به باشگاه پرسپولیس ندارد و خود بازیکن می‌داند و مدیر برنامه‌هایش.

حالا شش ماه بعد از تمام این ابهامات همچنان می‌شنویم پول گابریل پرداخت نشده و پرسپولیس از امروز 27 روز دیگر فرصت دارد تا این طلب را تسویه کند اما آنچه بیش از این کوتاهی هواداران پرسپولیس را آزار می‌دهد ابهامات و عدم صداقتی است که در خصوص این پرونده و پرونده‌های مشابه وجود دارد و همچنان پرسپولیس باید تاوان آن را بدهد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سوییچ ایران_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
خرید باکس 1
عارفی_1
دکتر نائبی_1
شیرآلات زمانی_1
ادیب_1
سوییچ ایران_3
ادیب_3
خرید باکس 3
دکتر نائبی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
شیرآلات زمانی_3
عارفی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
شیرآلات زمانی_4
سوییچ ایران_4
ادیب_4
عارفی_4
خرید باکس 4
دکتر نائبی_4
دکتر نائبی_2
ادیب_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
سوییچ ایران_2
عارفی_2
خرید باکس 2
شیرآلات زمانی_2
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
انجمن پرستاری ایران_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
کالازم_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
فنی آتل_فوتر
کلینیک النا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
شفا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
انجمن پرستاری ایران_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
اورانوس_فوتر2
کالازم_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
تنورستان_فوتر