بایگان، حاتمی، اسکندری، در «افتاده ها»
۶۵۰۴۰۲
۰۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۶
۴۹۹۰
سریال نوروزی شبکه دو 9 دی در شیراز کلید می خورد
لاله اسکندری، افسانه بایگان، خاطره حاتمی، ارسلان قاسمی و مریم معصومی به جمع بازیگران سریال «افتاده ها» پیوستند.
بانی فیلم: سریال «افتاده ها» به کارگردانی علیرضا امینی و تهیه کنندگی مجید اوجی که این روزها در مرحله پیش تولید قرار دارد، بازیگران جدید گرفت.
 
 
 بایگان، حاتمی، اسکندری، در «افتاده ها»

پس از علی صادقی، محمدرضا شریفی نیا، افسانه بایگان، خاطره حاتمی، مریم معصومی، مرتضی علی آبادی و ارسلان قاسمی و علی اوجی، لاله اسکندری جدیدترین بازیگرانی هستند که به گروه پیوسته و تست گریم آنها انجام شده است.
 
«افتاده ها» سریال نوروزی شبکه دو سیما به کارگردانی علیرضا امینی است که ۹ دی در شیراز کلید می خورد. از این رو بازیگران ۷ دی راهی شیراز می شوند.
 
شریفی نیا بازیگردان این مجموعه است و بر اساس طرحی از احسان جوانمرد آماده تولید شده که در تعطیلات نوروز تقدیم بینندگان می شود.
 
در خلاصه داستان این سریال ۱۵ قسمتی که در گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما تهیه شده؛ آمده: «افتاده ها داستان دو برادر است که هر کدام در مسیر علم و ثروت به موفقیت هایی رسیده اند و در ایام نوروز تصمیم می گیرند به داوت یکی از برادرها به صورت زمینی به کیش سفر کنند. در این مسیر…»
 
اوجی پیش از این تهیه کننده سریال هایی چون باغ سرهنگ، نشانی، راز و نیاز و بیقرار بوده است که این روزها بازپخش سریال «باغ سرهنگ» او روی آنتن شبکه آی فیلم است.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج