ماموران قلابی ارتش و ناجا دستگیر شدند
۶۵۰۶۸۵
۰۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۶
۱۰۰۳۰
عمو و برادرزاده‌ای که با پوشیدن لباس مأموران ارتش و ناجا اقدام به اخاذی از شهروندان در جنوب تهران کرده بودند، دستگیر شدند.
خبرگزاری ایسنا: عمو و برادرزاده‌ای که با پوشیدن لباس مأموران ارتش و ناجا اقدام به اخاذی از شهروندان در جنوب تهران کرده بودند، دستگیر شدند.

 اواسط هفته گذشته مأموران کلانتری 170 کهریزک از اخاذی دو مأمورنما از شماری از اتباع کشور افغانستان و ساکنان این منطقه با خبر شده و رسیدگی به موضوع را در دستورکار خود قرار دادند. مدتی بعد مأموران با کسب اطلاعات موثق از محل فعالیت این افراد با خبر شده و با هماهنگی مقام قضایی اقدام به دستگیری دو متهم کردند.

با انتقال دو متهم که لباس مأموران ارتش و ناجا را بر تن داشتند، این افراد تحت بازجویی قرارگرفته و معترف شدند که تا کنون از بیش از 50 تن از افراد در محدوده کهریزک اخاذی کرده اند.

دو متهم دستگیر شده که عمو و برادرزاده بودند، در اظهارات خود معترف شدند که از مدتی قبل با تهیه البسه و تجهیزات ماموران ارتش و ناجا اقدام به گشت زنی در خیابان‌ها و معابر محله کهریزک کرده و با شناسایی اتباع کشور افغانستان و نیز برخی از ساکنان این منطقه خود را به آنان رسانده و با انتصاب عنوانی مجرمانه به این افراد، آنان را تهدید می کردند که اگر اشیاء قیمتی یا مبلغ درخواستی را به آنان ندهند، وی را بازداشت خواهند کرد.

این افراد که اسلحه و بی سیم قلابی به همراه کمربند تجهیزات پلیسی داشتند، از این افراد اخاذی کرده و اگرچنانچه با مقاومت وی روبه رو می شدند اقدام به زورگیری از طعمه های خود می کردند. همچنین دو متهم اقدام به تهیه برچسب قلابی نام خود نیز کرده بودند.

مأموران پلیس در ادامه بازرسی خود از اموال و اشیاء همراه متهمان تعدادی مهر دستگاه ها و نهادهای مختلف از جمله، مهرمحرمانه، مهر قرارگاه های نظامی، مهر سازمان وظیفه عمومی ناجا، مهر اداره آب و ... را نیز کشف و ضبط کردند.

دو متهم دستگیر شده پس از تشکیل پرونده برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند.
 
ماموران قلابی ارتش و ناجا دستگیر شدند 
 
ماموران قلابی ارتش و ناجا دستگیر شدند 
برچسب ها:
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:16 - 1396/10/03
چراصورتشونونشون‌میدیدن‌چه‌راحت‌هرغلطی‌دلشون‌میخوادمیکنن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۹ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۳
کاربر عزیز. 14/16 مگر میشود که چهره کامل این عزیزان نشان داده بشه و خدای نکرده یه کم مکدر و نگران بشن، احتیاج است آبروداری شود، این عزیزان جعلکار مخفی خدمت کرده بعد اگر چیزی نداشته دزدی باز هم نتیجه نداشته زورگیری و کتک کاری و بقیه داستان، نميشود تمام رخ نشون بدن، دریابید!!
Iran, Islamic Republic of
21:31 - 1396/10/03
این آدمها باید زندان بمانند تادیگه ازاین غلط ک کردن دیگه نکنن
Iran, Islamic Republic of
18:15 - 1396/10/05
هه چه باحال انگاری فیلم گشت ارشادزیادی روشون تاثیرگذاشته ؛فیلموزنده برای مردم پخش میکردن مگه بده خخخخخخخخخ
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج