طنز؛ از ناصر ملک‌مطیعی تا مناطق کم‌خطر زلزله
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر استرکی_1
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر ولدخانی_3
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 3
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_4
دکتر ولدخانی_4
دکتر استرکی_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر ولدخانی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۶۵۱۸۶۸
۰۵ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۱
۶۴۵۱
آيدين سيارسريع در ستون طنز روزنامه قانون نوشت: سه شنبه، پنجم دی را در حالی شروع می‌کنیم که کشور همچنان درگیر مساله «ناصر ملک مطیعی» است. ناصر ملک مطیعی هم مثل بيشتر مسائل ممنوعه در کشور این‌طوری است که همه با ممنوعیتش مخالفند ولی ممنوع است.
آيدين سيارسريع در ستون طنز روزنامه قانون نوشت: سه شنبه، پنجم دی را در حالی شروع می‌کنیم که کشور همچنان درگیر مساله «ناصر ملک مطیعی» است. ناصر ملک مطیعی هم مثل بيشتر مسائل ممنوعه در کشور این‌طوری است که همه با ممنوعیتش مخالفند ولی ممنوع است. الان به رییس صداوسیما هم بگویید که دو برنامه با حضور ایشان حذف شده، سرش را تکان می‌دهد و می‌گوید «کیا با این پیرمرد همچین کاری کردن؟ خدا ازشون نگذره». کلا وضعیت قشنگی است. تافت بزنید همینجوری بماند.
 
از طرف دیگر کاظم جلالی نماینده مجلس گفته وقتی زندانیان کهریزک از اتفاقاتی که برای‌شان افتاده می‌گفتند گریه می‌کردیم. شب بوده به‌هرحال. ندیده دوستمون کجا رو امضا می‌کرده. کلا تاریک بوده دوره ایشون. چرا سخت می‌گیرید؟ در بین این اخبار گهگاهی کارشناسان زلزله هم می‌آیند و لرزه بر اندام ملت می‌اندازند و می‌روند. بعضی خبرگزاری‌ها تیتر زده‌اند «آیا زلزله‌های کوچک نشانه‌ای از زلزله بزرگ تهران هستند؟» کم کم باید برای زلزله خواند: ای در دلم نشسته! از تو کجا گریزم؟ وضعیت اکران عصبانی نیستم هم همچنان نامعلوم است. پیش بینی می‌شود اکران این فیلم از وعده‌های نامزد اصلاح‌طلبان در انتخابات ریاست‌جمهوری بعدی باشد.
 
فیلم آشغال‌های دوست داشتنی محسن امیریوسفی هم با اینکه پروانه نمایش گرفته ولی دوستان در واکنش به اینکه آیا این فیلم را در جشنواره فجر داوری می‌کنید یا نه به ذکر یک «نوموخوایم» بسنده کرده‌اند. از کره شمالی خبر می‌رسد که کیم جونگ اون جشن کریسمس را در کشورش ممنوع کرده و گفته به جایش «تولد مادربزرگم» را جشن بگیرید. این‌طور که به نظر می‌رسد امسال مردم کره شمالی به جای بابانوئل «مامان نوئل» دارند و مادربزرگ اون شب‌ها با فریاد «زنده باد اون» وارد اتاق بچه‌ها می‌شود و تولد خودش را تبریک می‌گوید.
 
خبرگزاری ایسنا گزارشی تهیه کرده با این تیتر «چرا مردم از خودروسازان و واردکنندگان ناراضی هستند؟» چند دلیل دارد: یک) کیفیت خودروها با قیمت‌شان همخوانی ندارد. اصرار می‌کنیم بیشتر بگیرند، هی می‌گوییم حق شما این نیست که در این فلاکت خودروسازی کنید، قبول نمی‌کنند. دو) رقابت بین خودروسازان زیاد است و در ماه چند کشته و زخمی بر جای می‌گذارند، مصرف‌کنندگان راضی نیستند. سه) متاسفانه تنوع آپشن‌ها رو به افزایش است، مصرف‌کننده گیج می‌شود. چهار) کلا راضی به زحمت نیستیم. علاوه بر این خبرهای خوب، خبرهای بهتری هم وجود دارد که با چند تا از آن‌ها مطلب امروز را تمام می‌کنیم: افزایش وام ازدواج از 10 میلیون تومان به 15 میلیون تومان (نصف رهن یک خانه 50 متری در مرکز تهران) سید حسن خمینی: سکوت نکرده‌ام/ حرف زدن بیش از حد سودی ندارد. (سندروم عارف) مناطق کم خطر زلزله در ایران اعلام شد: اصفهان، اراک، سنندج، همدان... به زودی، رییس ستاد مدیریت بحران: هموطنان فامیل‌هایی در این شهرها برای خود پیدا کنند! پایان اخبار... .
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
سفیر بار ساقدوش_1
شیرآلات زمانی_3
سفیر بار ساقدوش_3
استخدام_3
سفیر بار ساقدوش_4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_2
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
کلینیک النا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آیلین_تزریق چربی موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
فنی آتل_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_تزریق چربی
آیلین_فوتر بلفارو
دکتر عارفی - فوتر
تدبیرکالا_فوتر
فنی آتل_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
کیان برنا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو