بهترین هدیه کریسمس کودکان فقیر
۶۵۲۴۷۱
۰۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۵
۶۹۷۹
کودکان اوگاندایی بر خلاف کودکان سراسر دنیا که بهترین هدایا را برای کریسمس دریافت می کنند هدیه کریسمس شان تنها ماشین های کاغذی است که با دستان خود می سازند.
وبسایت ایران آنلاین: کودکان اوگاندایی بر خلاف کودکان سراسر دنیا که بهترین هدایا را برای کریسمس دریافت می کنند هدیه کریسمس شان تنها ماشین های کاغذی است که با دستان خود می سازند.

به گزارش دیلی میل، این کودکان پناهندگان اردوگاههای جنگی «بیودیتی » در اوگاندا هستند.

هم اکنون بیش از 285 هزار پناهنده یه خاظز جنگ و قحطی در این اردوگاهها نگهداری می شوند و در شرایط بسیار سخت روزگارشان را سپری می کنند.

«اندی اکسلی » -عکاس- تصاویر دیدنی از لحظه شادی و ساخت اسباب بازی های کاغذی این کودکان گرفته است. به گفته این عکاس چرخ ماشین های کاغذی در بطری هایی است که قبلا استفاده شده است.

«سارا کاوون » مدیر کمپین حمایت ازکودکان پناهنده در این باره گفت:« این نشان می دهد که بچه ها دوست دارند بازی کنند.حالا اسباب بازی شان هر چه می خواهد باشد. فقر باعث شده تا کودکان اوگاندایی از خود خلاقیت زیادی نشان دهند تا رویای کریسمس را زنده نگه دارند.»
 
بهترین هدیه کریسمس کودکان فقیر 
 
بهترین هدیه کریسمس کودکان فقیر 
 
بهترین هدیه کریسمس کودکان فقیر 
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
23:04 - 1396/10/06
کاش روزی رو ببینیم که زمین پر از عدالته وفقیر وغنی ...زوردار وبی زور ....گرسنه و سیر ..اسیر وزندانی ..جنایت و قتل دیگه معنا نداشته باشه و همه در صلح و آرامش ورفاه زندگی کنن ....خدایا واست کاری نداره دنیا رو بهشت کنی پس تعجیل فرج امام زمان رو ازت می خوایم ...هر که می خونه واسه براورد شدن این دعا ...صلوات وامین بگه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج