ضرب و شتم محیط‌بان گرگانی به دست شکارچی
۶۵۲۵۳۰
۰۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۳
۲۶۶۳
مدیرکل حفاظت محیط زیست گلستان گفت: محیط بان گرگانی توسط شکارچی غیر مجاز در یکی از روستاهای اطراف گرگان مورد ضرب و شتم قرار گرفت و مجروح شد.
خبرگزاری ایسنا: مدیرکل حفاظت محیط زیست گلستان گفت: محیط بان گرگانی توسط شکارچی غیر مجاز در یکی از روستاهای اطراف گرگان مورد ضرب و شتم قرار گرفت و مجروح شد.

 امیر عبدوس اظهار کرد: روز گذشته این محیط بان در حوزه استحفاظی تحت مدیریت، در مسیر خط لوله گاز در زمین‌های کشاورزی روستای حیدرآباد گرگان، مشغول گشت زنی و کنترل بود که با یک نفر شکارچی غیر مجاز درگیر شد و متاسفانه توسط این شکارچی مورد حمله و آسیب از ناحیه پا قرار گرفت.
 
وی افزود: حال عمومی این محیط بان مساعد است.
 
عبدوس تصریح کرد: محیط بان آسیب‌دیده به سرعت توسط یگان حفاظت محیط زیست گرگان به بیمارستان انتقال داده شد و ماموران یگان حفاظت محیط زیست گرگان با توجه به عکس موجود از درگیری این شکارچی با محیط بان وی را شناسایی و اقدامات قضایی برای طرح دعوی و پیگیری برای دستگیری این شکارچی از طریق مقامات انتظامی و قضایی در حال انجام است.
برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:00 - 1396/10/06
کسانی که به محیط زیست وحیوانات اسیب میزنند وچون متعلق به همه مردم است در واقع صدمه به مردم وارد میشود زیرا محیط زیست وحیوانات تاثیر چرخشی در زندگی انسانها دارد وگاهی باعث نابودی بشر میشود پس باعث نابودی و تخریب انها باید مجازات سنگین شوند وچون کارشان مانند کشتن یک فرد میباشد باید به محیط بانان اجازه شلیک بدهند البته شکارچیان قبلا توجیه شده باشند که این یک قانون است ومجازات دارد
Iran, Islamic Republic of
23:31 - 1396/10/06
خاک برسرشکارچی ولی کاربدین وگرنه شکارچی میش
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج