ترافیک سنگین در جاده چالوس و اتوبان کرج- قزوین
۶۵۳۱۷
۰۹ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۲:۵۷
۵۴۴۲
مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های استان البرز از وجود ترافیکی در دو محور کرج – چالوس و آزاد راه کرج – قزوین خبر داد.
خبرگزاری ایسنا:  مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های استان البرز از وجود ترافیکی در دو محور کرج – چالوس و آزاد راه کرج – قزوین خبر داد.

محمدجواد عطرچیان با اعلام این خبر افزود: در حال حاضر تردد خودروها در محور کرج – چالوس در محدوده بیلقان به دلیل ترافیک سنگین به کندی صور می‌گیرد.

وی اظهار کرد: علاوه بر این محور، ترافیک سنگین در آزاد راه کرج – قزوین محدوده پایانه مسافربری شهید کلانتری تا پل استاندارد نیز باعث کندی تردد خودروها در این محدوده شده است.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به قرار داشتن در ساعات اوج تردد خودروها از مسافران تابستانی انتظار داریم برای شروع حرکت خود ساعات بعد از زمان اوج ترافیک را انتخاب کنند تا گره ترافیکی در این محورها بیشتر نشود.

وی افزود: ساعات اولیه صبح و اواخر شب بهترین زمان برای آغاز سفر است چرا که اکثر محورها در این زمان باز و بدون ترافیک هستند.

عطرچیان ادامه داد: از ابتدای تابستان تا کنون محورهای مواصلاتی استان البرز با ثبت تردد بیش از یک میلیون خودرو در هر روز رکوردار عبور و مرور بین محورهای مواصلاتی کشور بوده‌اند.

مدیرکل پایانه‌های استان البرز گفت: در حال حاضر 12 دوربین نظارت تصویری تردد خودروها در استان را تحت نظر دارند و وجود ترافیک و یا بروز حادثه‌ای در محورهای استان را گزارش می‌دهند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج