ده‌نمکی: حاتمی‌کیا گفت دیگر فیلم نساز
۶۵۳۹۵۹
۰۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۲
۴۰۸۵
در نشست آموزشی جشنواره فیلم «عمار» درباره روش‌های تربیت نیروی حزب‌اللهی در عرصه هنر و ماندگاری این افراد صحبت شد.
 خبرگزاری مهر: در نشست آموزشی جشنواره فیلم «عمار» درباره روش‌های تربیت نیروی حزب‌اللهی در عرصه هنر و ماندگاری این افراد صحبت شد.
 
ده‌نمکی: حاتمی‌کیا گفت دیگر فیلم نساز 
 
در بخشی از این نشست مسعود ده‌نمکی خاطره جالبی از توصیه‌های حاتمی‌کیا به خودش را مطرح کرد.

مسعود ده‌نمکی با تأکید بر دنبال کردن شیوه اصولی مبتنی بر آموزش گفت: شیوه درستش همین جشنواره ها و آموزش ها است. قصه من یک قصه دیگر بوده است. شیوه من جواب نمی دهد و توقع هم نداشته باشید که به راحتی شما را بپذیرند. پوستتان باید کلفت باشد. الان شما روز خوش‌تان است که حزب اللهی ها برای کار کردن امکانات و سازمان دارند. هیچ وقت این طور نبوده الان همه چیز دارد در اختیار این قضیه قرار می گیرد. آن موقع حتما از سپاه باید بودجه می گرفتیم تا یک نشریه ای دربیاوریم اما الان شما با موبایل می توانید نشریه بزنید.

کارگردان «اخراجی ها» اضافه کرد: فارغ از تکنیک و آموزش باید اعتماد به نفس داشته باشیم نه به معنای اعتماد به خودتان به معنای اعتماد به خدا به معنای توکل به خدا.

حاتمی‌کیا گفت دیگر فیلم نساز

ده نمکی با اشاره به نقد بی رحمانه فیلم «آژانس شیشه ای» در زمان تولید این اثر گفت: آن زمان که همه از حاتمی کیا تعریف می کردند ما او را نقد کردیم و می گفتیم فیلمساز محبوب ما حاتمی کیاست ولی دلیل نمی شود نقدش نکنیم آقای حاتمی کیا هم پذیرفت و این قدر عزت نفس داشت که وقتی من فیلم ساختم آمد گفت چطور این را فیلم ساختی؟ گفتم سخت است اما نشدنی نیست. گفت ما آرزویمان این است که فیلم‌مان جریان ساز شود تو چطور این کار را کردی؟ گفتم رفتم دانشگاه تهران کتاب خریدم. روی میز زد و گفت کسی با کتاب فیلمساز نمی شود. گفت دیگر فیلم نساز بگذار با همین فیلم بهترین بمانی، اما من معتقدم خدا کمک می کند.

وی با اشاره به مشکلاتی که در زمینه فیلمسازی با آنها مواجه بوده است، بیان کرد: مرا کسی پشت صحنه راه نمی داد و برای آموزش نمی پذیرفت. برای روزنامه نگاری هم همین طور بود. الان این همه آدم نشسته اند تا به شما تجربه هایشان را منتقل کنند.

کارگردان فیلم «رسوایی» با تاکید بر پافشاری بر مواضع و آرمان ها خاطرنشان کرد: از شعار نترسید. شما جرات داشته باشید از شعارتان دفاع کنید. الان حزب اللهی ما می خواهد فیلم بسازد می ترسد که شعاری شود. دفاع از باورها تاوان دارد. اگر جرات دفاع از آرمان ها را داشته باشید دیده می شوید اگر نه مثل بقیه می شوید.
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:41 - 1396/10/09
ده نمکی ! دلش خوشه کارگردانه !
Iran, Islamic Republic of
15:41 - 1396/10/09
ده نمکی ! دلش خوشه کارگردانه !
Iran, Islamic Republic of
18:09 - 1396/10/09
تو بساز شعبان پول توی فیلمه تو هم استعداد داری هم سواد جان ابول خخخخخخخ
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج