تولد 82 نوزاد در شهرستان زلزله زده سرپل ذهاب
۶۵۴۷۱۱
۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۵
۱۵۰۹۷
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: در شهرستان زلزله زده سرپل ذهاب ۸۲ مورد تولد نوزاد ثبت شده و از این تعداد ۵۴ مورد زایمان طبیعی و ۲۷ مورد سزارین است.
خبرگزاری مهر: روشنی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: از زمان راه اندازی بیمارستان بانگر از ۱۵ آذر ماه روزانه بیش از ۱۲۰۰ بیمار به اورژانس بیمارستان و کلینیک تخصصی مراجعه می‌کنند.

وی با اشاره به انجام️ ۲۰۰ عمل جراحی در اتاق های عمل این بیمارستان گفت: علاوه بر ۲ اتاق عمل، بخشهای اورژانس، زایشگاه، زنان، اطفال، داخلی، جراحی، ۴ تخت آی سی یو و سی سی یو در بیمارستان بانگر فعالیت می کنند که بخش دیالیز هم با ۸ دستگاه تا پایان هفته راه اندازی می شود.

روشنی افزود:️ یکی از پایگاه های سلامت شهری در بیمارستان قبلی سرپل ذهاب به کلینیک تخصصی تبدیل شده و متخصصین عفونی، داخلی، قلب، اطفال، ارتوپدی، رادیولوژی، بیهوشی، زنان و زایمان، روانپزشک و جراح عمومی در این کلینیک تخصصی مشغول خدمت رسانی هستند.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت:️ در شهرستان سرپل ذهاب ۸۲ مورد تولد نوزاد ثبت شده است و از این تعداد ۵۴ مورد زایمان طبیعی و ۲۷ مورد سزارین می باشد.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج