طنز؛ افشاگری از سیاه‌نمایی نماینده مجلس
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فرش مرتضوی_2
دکتر نداف کرمانی 2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۶۵۵۶۱۲
۱۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۳
۹۹۴۹
شهاب پاک‌نگر در ستون طنز روزنامه قانون نوشت: چند روز پیش یکی از اعضای کمسیون اجتماعی مجلس اعلام کرد «کار مفید در ادارات 45 دقیقه است». این مساله نشان می‌دهد که سیاه‌نمایی در کشور به بالاترین حد خود رسیده است.
شهاب پاک‌نگر در ستون طنز روزنامه قانون نوشت: چند روز پیش یکی از اعضای کمسیون اجتماعی مجلس اعلام کرد «کار مفید در ادارات 45 دقیقه است». این مساله نشان می‌دهد که سیاه‌نمایی در کشور به بالاترین حد خود رسیده است. از آنجایی که بازهم در اوضاع حساس کنونی هستیم، باید سعی کنیم هر نوع سیاه‌نمایی را پاک کنیم و نشان بدهیم مملکت خیلی گل و بلبل است و تازه هشت سال هم خاک را حسابی حاصلخیز کردیم، برای همین گل‌هایش به این راحتی خراب نمی‌شود.

شما نگاه کنید هر کارمند شریفی، صبح خود را به مدت یکی دو ساعت با خوردن صبحانه آغاز می‌کند. اگر به تحقیقات پژوهشگران نگاهی داشته باشیم متوجه خواهیم شد که صبحانه، مهم‌ترین و مفیدترین وعده غذایی هر شخص است و چون خوردن هم یک فعل است، پس کار به حساب می‌آید. در گام بعدی، وقت بررسی تیتر اخبار، عکس‌های کمتر دیده شده از بازیگر معروف، قیمت دلار و بیت کوین و مطالعه آخرین مقاله در مورد تاثیر معجزه آسای پیاز در درمان قطعی سرطان به مدت حدود یک ساعت است. واقعا شما چه کاری را مفیدتر از مطالعه می‌شناسید؟!

اما بعد از تمام این کارها، باید کم‌کم فضا را برای یک تغذیه سالم آماده کرد. پوشیدن دمپایی برای هوا خوردنِ پا و شستن خیار و گوجه و درست کردن سالاد و تفت دادن سیب زِمَنی نشان می‌دهد کارمندان ما به فکر سلامتی خود هستند و می‌خواهند با رویکردِ «عقل سالم در بدن سالم»، غذاهای مفید نوش جان کنند. با احتساب میانگین زمان ثبت شده، این پویش مردمی در راستای افزایش سلامتی کارکنان هم شیرین یک ساعت کار مفید به حساب می‌آید.

پژوهشگران ثابت کرده‌اند که یک چرت کوتاه می‌تواند موجب افزایش بهره‌وری کارکنان شود، چون ما ایرانی‌ها عادت داریم هر کاری را از بیخ درست انجام بدهیم. لذا باید یک ساعت چرتِ بعد از نهار را هم به عنوان یک کارِ مفید زیرساختی در نظر گرفت. اگر باور نمی‌کنید، بروید حرف‌های یک نماینده دیگر را چک کنید که می‌گفت اگر فقط در دانشگاه می‌خوابید، ماهی هشت میلیون حقوق می‌گرفت. دانشگاه که دیگر کشکی و بدون فکر به کسی حقوق نمی‌دهد.

البته در این بین ممکن است چند نفر هم برای انجام کارهای‌شان به اداره مراجعه کنند و اگر سیستم قطع نباشد، حدود 10دقیقه هم پاسخگویی به ارباب رجوع این وسط‌ها اتفاق میفتد که با یک حساب سرانگشتی، پنج ساعت و 10 دقیقه، حداقل کار مفید کارمندان ادارات ماست. علی‌القاعده آقای نماینده انتظار ندارد که کارکنان، در ساعت نهار هم کار کنند یا روزی دو سه لیوان چای برای رفع خستگی نخورند. لذا کارمندان ادارات با بهره‌وری نزدیک صد در صد کار می‌کنند و بهتر است آقای نماینده به خودش بیاید.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:38 - 1396/10/12
با سلام با مطالعه طنز
متوجه شدم من چقدر تو اداره ای که کار میکردم عقب مانده بودم چون بعد از صرف صبحانه در ساعتی که مشخص شده بود از ساعت هفت تا هفت و نيم ديگه سرکار اداری خود مراجعه و.تا ظهر که یک ساعت نماز ظهر و عصر و ناهار باشد وقتی دیگری حتی یک چای خوردن نداشتیم البته داشتیم ولی وجدانمان اجازه نميداد ارباب رجوع معطل شود
ولی فکر میکنم در بین نمایندگان مجلس این طنز بیشتر واقعیت داشته باشد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
اپیلاسیون نانا 1
فرش ریحان 1
فرش تارنگ_1
شیرآلات زمانی_1
شیرآلات زمانی_3
فرش تارنگ_3
فرش ریحان 3
اپیلاسیون نانا 3
فرش تارنگ_4
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
فرش ریحان 4
شیرآلات زمانی_2
فرش تارنگ_2
اپیلاسیون نانا 2
فرش ریحان 2
شفا_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
فنی آتل_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
کالابرد_فوترموبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
چوب و هنر _فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
شفا_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
استیل رگال_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
فنی آتل_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
فرش تارنگ_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
دیاکو_فوتر داخلی
قالیشویی ادیب_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
کالابرد_فوتر
چوب و هنر _فوتر