نخست وزیر پاکستان: آمریکا، دوستی خائن است!
۶۵۷۱۶۸
۱۶ دی ۱۳۹۶ - ۰۰:۵۱
۱۶۳۱۱
نخست وزیر پاکستان در واکنش به اتهامات مطروحه از سوی «دونالد ترامپ» و تعلیق کمکهای امنیتی واشنگتن به اسلام آباد اظهار داشت که رفتار و سلوک آمریکا همانند «یک دوست خیانتکار» است.
خبرگزاری مهر: به نقل از رویترز، پس از آنکه واشنگتن کمکهای امنیتی خود به پاکستان را به حالت تعلیق درآورد و «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا مقامات اسلام آباد را به دروغ و نیرنگ متهم ساخت، «خواجه محمد آصف» نخست وزیر پاکستان اظهار داشت که رفتار و سلوک واشنگتن در قبال این کشور آسیای غربی همانند «دوستی است که همواره خیانت می کند».

این در حالی است که «عمران خان» رهبر مخالفان دولت کنونی پاکستان نیز اظهار داشت: «زمان آن فرارسیده است که پاکستان از [اتحاد با] آمریکا خارج شود و حضور دیپلماتیک و اطلاعاتی آمریکا را در این منطقه استراتژیک و حساس کاهش دهد».

گفتنی است که واشنگتن با متهم کردن مقامات پاکستان به «بازی دوگانه»، ادعا می کند که اسلام آباد به «طالبان افغانستان» و شبه نظامیان وابسته به «شبکه حقانی» برای ایجاد آشوب و اغتشاش در افغانستان کمک می کند.

اسلام آباد با رد این ادعاها، آمریکا را متهم می کند که حرمت دهها هزار تلفات و قربانیان این کشور در نبرد علیه تروریسم را رعایت نمی کند.

آصف روز پنج شنبه در گفتگو با شبکه تلویزیون محلی اسلام آباد اظهار داشت: «رفتار آمریکا نه رفتار یک متحد و نه رفتار یک دوست است. آن [آمریکا] دوستی است که همواره خیانت می کند».

انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
United States
01:34 - 1396/10/16
پاکستان تودو۲مرحله ۹ملیون افغانی اخراج گفت به اقتصاددان وهم وطنانمون ضرردارن چرارایگان این مارونمیبینی تعجب داربااینهمه کم آبی وبیکارکردین ۱۶ملیون افغان چسودوتوجیح
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج