مستر بین ۶۲ ساله شد
۶۵۷۵۸۴
۱۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۳
۱۰۷۳۹ 
روان اتکینسون بازیگر سرشناس انگلیسی که با بازی در قالب کاراکتر سرخوش و بامزه ای به نام «مستر بین» یا همان آقای لوبیا در دهه نود میلادی به شهرت رسید،امروز ۶۲ ساله شد.
بانی فیلم: روان اتکینسون بازیگر سرشناس انگلیسی که با بازی در قالب کاراکتر سرخوش و بامزه ای به نام «مستر بین» یا همان آقای لوبیا در دهه نود میلادی به شهرت رسید،امروز ۶۲ ساله شد.
 
مستر بین ۶۲ ساله شد 

بازی درخشان روان اتکینسون در قالب «مستر بین» در طول پخش پنج ساله این مجموعه که در تعارض کامل و معناداری با دیسیپلین و خشکی رفتار آشنای انگلیسیها قرار داشت،چنان با محبوبیت مواجه شد که از مرزهای این کشور فراتر رفت و در اغلب کشورهای دنیا مورد استقبال قرار گرفت.

این بازیگر سال گذشته به آسوشیتدپرس گفته است هرگز از ایفای این نقش اعلام بازنشستگی نکرده و هیچیک از نقش‌های کمیکش را ترک نمی‌کند.او همچنین درباره مستربین گفته:«حس شخصی ام این است که مستربین کودکی است که در بدن یک آدم بزرگسال گیر افتاده و محبوس شده است. یکی از دلایل اصلی موفقیت بین المللی مستربین هم همین است. تمام فرهنگ ها می توانند با بچه هایی که رفتار و حالات مشابهی دارند، همذات پنداری کرده و آنها را درک کنند. به همین دلیل است که بخش بزرگی از مردم جهان به او احساس نزدیکی می کنند. واقعیت امر این است که بچه های ۱۰، ۱۲ ساله فرهنگ ها و کشورهای مختلف، نقاط مشترک بیشتری دارند تا مردان ۳۰ ساله همان فرهنگ ها، ما آدم ها با بزرگ شدن، حس های خاص پیدا می کنیم که همین حس ها، ما را از یکدیگر جدا و دور می کند. من هم هنگام بازی در نقش مستربین، تمام سعی و کوششم این بود که مثل یک بچه بازی و رفتار کنم».

البته او سال ۲۰۱۶ در نقش کارآگاه مگره در چند تله فیلم با کاراکتری جدی جلوی دوربین رفت که بشدت مورد توجه واقع شد.بازی در قسمت سوم از سری فیلمهای «جانی انگلیش» برنامه او در سال ۲۰۱۸ است که فعلا در پیش تولید قرار دارد و دیوید کر آنرا کارگردانی خواهد کرد.
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
United Kingdom
18:39 - 1396/10/16
تو مطمئن باش که پیش خدا عزیزی!
Iran, Islamic Republic of
07:00 - 1396/10/17
خداوند عمر طولانی بهت بده.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج