آقا فیروز به شفر رسید
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_1
استخدام_1
دکتر استرکی_3
کتاب لند_3
استخدام_3
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_4
استخدام_4
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_2
کتاب لند_2
استخدام_2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۶۵۷۶۰۹
۱۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۴
۱۷۶۴۶
وینفرد شفر و فیروز کریمی که از هفته نهم وارد کوران رقابت های لیگ هفدهم شده اند، با کسب 19 امتیاز از 10 بازی معدل 1.9 امتیاز برای هر بازی را ثبت کرده اند.
ورزش سه: وینفرد شفر و فیروز کریمی که از هفته نهم وارد کوران رقابت های لیگ هفدهم شده اند، با کسب 19 امتیاز از 10 بازی معدل 1.9 امتیاز برای هر بازی را ثبت کرده اند.

 پیش از آغاز هفته نهم رقابت های لیگ برتر شاهد دو تغییر در نیمکت مربیان بودیم. در استقلال یک مربی داخلی به نام علیرضا منصوریان جای خود را به یک مربی آلمانی داد و در گسترش فولاد نیز یک مربی خارجی به نام لوکا بوناچیچ نیمکت تیمش را به یک مربی کارکشته وطنی مثل فیروز کریمی تحویل داد. آن اوایل خیلی از کارشناسان با بیم و امید زیادی در مورد این دو مربی و آینده آنها در لیگ هفدهم صحبت می کردند اما حال با گذشت 10 هفته این دو بهترین عملکرد را طی هفته های اخیر بین مربیان لیگ برتری داشته اند.

شفر در 10 دیداری که هدایت آبی پوشان را بر عهده داشته، با 5 برد مقابل نفت تهران، گسترش فولاد، سپاهان، صنعت نفت و استقلال خوزستان، 4 تساوی برابر فولاد، سیاه جامگان، پیکان و تراکتورسازی و قبول شکست یک بر صفر در شهرآورد 85 موفق به کسب 19 امتیاز شده است. آبی ها در این 10 بازی 14 گل زده و تنها یک گل دریافت کرده است. ثبت 9 کلین شیت در این 10 دیدار و باز شدن پای مهاجمان استقلال به گلزنی از دیگر نقاط مثبت استقلال در زمان حضور شفر است. با احتساب برگزاری دربی 85 در استادیوم آزادی، شفر در این 10 بازی 5 بار میزبان و 5 بار مهمان بوده است. البته آبی پوشان 4 دیدار خود را خارج از استادیوم آزادی برگزار کرده اند که هر 4 دیدار با تساوی بدون گل رقم خورده است. پیرمرد آلمانی تنها مقابل برانکو بازنده بود و هیچگاه از رقیب خود عقب نیفتاده است.

اما فیروز کریمی که در حال سپری کردن یکی از بهترین دوران کاری خود در لیگ برتر است نیز در 10 دیداری که روی نیمکت گسترش فولاد نشسته با کسب 6 برد، یک مساوی و سه باخت موفق به کسب 19 امتیاز شده است. کریمی با شکست صنعت نفت، استقلال خوزستان، سایپا، پدیده، پارس جم و سایپا و کسب تساوی مقابل سپاهان و البته قبول شکست برابر پیکان، استقلال و ذوب آهن به معدل 1.9 امتیاز در 10 بازی اخیر رسیده است.

گسترش فولاد در زمان حضور کریمی 12 گل زده و 7 گل دریافت کرده و موفق به ثبت 4 کلین شیت شده است. آقا فیروز در تقابل با مجید جلالی، امیر قلعه نوعی و همین وینفرد شفر بازنده بوده و گلزنان جدیدی مثل پیمان بابایی، سامان نریمان جهان، زاهدی و موسوی را در تیمش رو کرده است. نکته جالب توجه اینکه گسترش در 10 دیدار اخیر خود 4 بار میزبان و 6 بار مهمان بوده است.

بهترین برد شفر برتری 4 بر صفر مقابل سپاهان و بهترین برد فیروز کریمی نیز برد 3 بر یک برابر سایپا با هت تریک سامان نریمان جهان بوده است. جالب است بدانید استقلال 28 امتیاز در رده چهارم و گسترش فولاد با 27 امتیاز در رده هشتم جدول رده بندی قرار دارند و رقابت شانه به شانه خاص های وطنی و ژرمنی ادامه دارد.

استقلال در هفته نوزدهم میزبان سایپا خواهد بود و گسترش فولاد از فولاد خوزستان پذیرایی می کند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
تاپ لپتاپ_1
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
تاپ لپتاپ_3
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_4
تاپ لپتاپ_4
تاپ لپتاپ_2
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
شفا_فوترموبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آف دکور _فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
آف دکور _فوتر
آیلین_تزریق چربی
آیلین_فوتر بلفارو
کیان برنا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
شفا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت _فوتر