ملکه‌های باکس آفیس؛ پردرآمدترین بازیگران زن جهان
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
ادیب_1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
لاله زار مال_1
ادیب_3
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_3
شیرآلات زمانی_3
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
ادیب_4
شیرآلات زمانی_4
ادیب_2
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
لاله زار مال_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۶۵۸۶۹۳
۰۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۹
۱۸۱۱۳
آیا می دانید کدام بازیگران زن در جهان بیشترین دستمزدها را دریافت می کنند؟ در ادامه این مطلب شما را با بازیگران زنی که در سال 2017 بیشترین دستمزدها را دریافت کرده اند آشنا خواهیم کرد.
برترین ها - ترجمه از حسین علی پناهی: آیا می دانید کدام بازیگران زن در جهان بیشترین دستمزدها را دریافت می کنند؟ بدون شک در دنیای هالیوود بخش اعظمی از موضوع در مورد تجارت و جنبه مالی هنر سینماست و بازیگران به عنوان اصلی ترین عنصر (شاید) این ساختار باشکوه و پر زرق و برق بیشترین درآمدها را در آن دارند زیرا بخش زیادی از بار تولیدات هالیوود از منظر زیبایی شناختی بر عهده این بازیگران است و آن ها هنر خود را در قالب شخصیت های داستان به نمایش می گذارند.
 
بازیگران هالیوود برای ایفای نقش در فیلم ها سختی های زیادی را متحمل می شوند؛ از وزن زیاد و کم کردن های دیوانه وار تا عوض کردن سبک زندگی که گاهی بیماری روحی و جسمی و حتی مرگ بازیگر را در پی دارد. از این رو جای تعجب ندارد که بازیگران با توجه به استعداد و مقبولیت خود دستمزدهای هنگفتی دریافت کنند. در این میان بازیگران زن نیز از این قاعده مستثنی نبوده و برای حضور در هر فیلمی به اقتضای شرایط دستمزد سنگینی درخواست می کنند که آن ها را گاه از همکاران مرد خود نیز که معمولاً دستمزد بیشتری دریافت می کنند در جدول دستمزدها بالاتر می برد.
 
در ادامه این مطلب شما را با بازیگران زنی که در سال 2017 بیشترین دستمزدها را دریافت کرده اند آشنا خواهیم کرد.
 
10- ایمی آدامز (11.5 میلیون دلار)
 
 پردرآمدترین بازیگران زن جهان را بشناسید

ایمی آدامز با 11.5 میلیون دلار دستمزد در سال گذشته میلادی در مکان دهم پردرآمدترین بازیگران زن هالیوود از لحاظ دستمزد بازی در فیلم قرار دارد. این بازیگر جوان و سرشناس که پنج بار نامزد دریافت جایزه اسکار شده است سال گذشته نیز نقش شخصیت لوییز لین را در کامیک های دنیای دی سی تکرار کرد. وی علاوه بر دریافت دستمزد خوب برای حضور در فیلم ها و گرفتن درصدی از فروش فیلم، با سود بردن از تبلیغات تجاری توانسته دریافتی خود را در طول سال به مقدار قابل توجهی افزایش دهد.
 
ایمی آدامز تاکنون دو بار برنده جایزه گلدن گلوب شده و توسط مجله تایمز در سال 2014 در میان 100 شخصیت تاثیرگذار سال قرار گرفت. او با یک هنرمند شناخته شده به نام دارن لی گالو ازدواج کرده و با هم صاحب یک فرزند شده اند. سال 2016 ایمی آدامز با 15.5 میلیون دلار دستمزد در رتبه ی هفتم بازیگران زن هالیوودی که بیشترین دستمزد را دریافت کرده اند قرار داشت.
 

 
9- جولیا رابرتز (12 میلیون دلار)
 
 پردرآمدترین بازیگران زن جهان را بشناسید

همکاری مجدد او با جورج کلونی در فیلم «هیولای پول» (Money Monster’) شاید یک موفقیت سینمایی نبود اما بار دیگر او را وارد لیست پردرآمدترین بازیگران زن هالیوود از جهت دریافت دستمزد نمود. در این میان جولیا رابرتز دوست داشتنی با بازی در فیلم «شگفتی» (Wonder’) و درآمدهای دیگر در زمینه مد و لباس و قراردادهایی که در این زمینه دارد توانست درآمد سالانه خود را به مقدار قابل توجهی افزایش دهد.
 
جولیا رابرتز با دستمزد تقریبی 12 میلیون دلار در سال 2017 در رتبه نهم فهرست ما قرار دارد. این بازیگر سرشناس هالیوودی در سال 2005 و 2006 موثرترین و قدرتمندترین بازیگر زن هالیوود قرار گرفت که متعاقباً درآمد بالای او را در این برهه زمانی نیز نشان می داد. او در سال 1999 برای بازی در اولین فیلم مهم و البته فوق العاده موفق خود با عنوان «زن زیبا» (Pretty Woman) تنها 300.000 دلار دستمزد گرفت و بعد از یک دهه و اندی دستمزد وی برای بازی در فیلم «لبخند مونا لیزا» (Mona Lisa Smile) در سال 2003 به رقم خیره کننده 25 میلیون دلار رسید. در سال 2010 میزان خالص دارایی این بازیگر هالیوودی 140 میلیون دلار برآورد شد.
 

 
8- کیت بلانشت (12 میلیون دلار)
 
 پردرآمدترین بازیگران زن جهان را بشناسید

این بازیگر استرالیایی در سال گذشته میلادی بار دیگر به فهرست پردرآمدترین بازیگران زن هالیوود بازگشت. این بازیگر سرشناس بارها نامزد دریافت جوایز اسکار، بفتا و گلدن گلوب شده و بارها نیز توانسته این جوایز را بدست آورد به طوری که در زمینه کسب جوایز و عناوین چیزی در کلکسیون او کم نیست. آخرین باری که وی باعث شد منتقدان به تمجید از او بپردازند برای بازی در فیلم «کارول» (Carol) در سال 2015 بود. او در سال 2017 فیلم ابرقهرمانی «ثور: رگناروک» () را در گیشه داشت که مطمعناً برای حضور در آن دستمزد خوبی نیز دریافت کرده است. البته بلانشت در سال 2009 نیز عنوان پردرآمدترین بازیگر هالیوودی را نیز بدست آورد.
 


7- شارلیز ثرون (14 میلیون دلار)
 
 پردرآمدترین بازیگران زن جهان را بشناسید

شارلیز ثرون با 14 میلیون دلار دستمزد در رتبه ی هفتم پردرآمدترین بازیگران زن سال 2017 میلادی قرار دارد. او همیشه علاوه بر فیلم های بزرگ و شناخته شده در فیلم های معمولی تری نیز بازی می کند و معمولاً فیلم هایی که در آن ها حضور می یابد با موفقیت در گیشه همراه می شوند. او در سال های 2012 و 2016 نقش ملکه ریونا را به ترتیب در فیلم های «سفید برفی و مرد شکارچی» (Snow White and the Huntsman) و «مرد شکارچی: نبرد زمستان» (The Huntsman: Winter’s War) بر عهده داشت. در سال 2016 مجله تایم نام وی را در میان موثرترین شخصیت های سال قرار دارد.
 


6- اما واتسون (14 میلیون دلار)
 
 پردرآمدترین بازیگران زن جهان را بشناسید

اما واتسون یکی از تازه واردهای فهرست پردرآمدترین زنان هالیوود است. وی در سال 2017 در فیلم های «دیو و دلبر» (Beauty and the Beast) و «حلقه» (The Circle) حضور داشت. اگر چه فیلم دوم او مورد استقبال تماشاگران و منتقدان قرار نگرفت اما فیلم لایو اکشن «دیو و دلبر» با 1.26 میلیون دلار فروش یکی از پرفروش ترین فیلم های سال و تمام دوران لقب گرفت که هم در شهرت این بازیگر نقش زیادی داشته و هم در ادامه باعث بالا رفتن دستمزد و انتخاب شدنش برای فیلم های بزرگ تر خواهد شد.
 


5- میلا کونیس (15.5 میلیون دلار)
 
 پردرآمدترین بازیگران زن جهان را بشناسید

میلا کونیس بازیگر تازه کاری است که توانسته با 15.5 میلیون دلار دستمزد در سال گذشته میلادی در میان پردرآمدترین بازیگران هالیوودی قرار بگیرد. بعد از موفقیت فیلم کمدی «مادران بد» (Bad Moms) باید شاهد حضور او در فیلم های شناخته شده تری باشیم. او در زمینه ی تبلیغات برای جواهرات و نوشیدنی های مشهور نیز فعال بوده و دستمزد خوبی دریافت می کند.
 


4- ملیسا مک کارتی (18 میلیون دلار)
 
 پردرآمدترین بازیگران زن جهان را بشناسید

ملیسا مک کارتی که بازیگر و مدلی شناخته شده است با 18 میلیون دلار دستمزد در سال 2017 میلادی در رتبه ی چهارم پردرآمدترین بازیگران هالیوودی قرار گرفته است. او برای بازی در بازسازی «شکارچیان روح» (Ghostbusters) دستمزدی هشت رقمی دریافت کرد. در خارج از حوزه سینما نیز وی توانسته با راه اندازی خط تولید لباس خود درآمد خوبی داشته باشد. بر اساس ادعای مجله فوربس وی در سال 2015 نیز در رتبه ی سوم پردرآمد ترین بازیگران زن هالیوود بوده و در سال 2016 نیز رتبه ی دوم این فهرست را در اختیار داشت. وی در سال آینده نیز در چند فیلم حضور خواهد داشت که از آن جمله می توان به فیلم «زندگی در مهمانی» (Life of the Party) اشاره کرد.
 


3- جنیفر لارنس (24 میلیون دلار)
 
 پردرآمدترین بازیگران زن جهان را بشناسید

جنیفر لارنس در سال های 2015 و 2016 در صدر فهرست پردرآمدترین بازیگران هالیوودی قرار داشت اما در سال گذشته میلادی به رتبه ی سوم نزول کرد. اما حتی بدون وجود فیلم های «عطش مبارزه» (Hunger Games) نیز توانسته دستمزد خوبی برای حضور در فیلم های «مادر!» (Mother!) و «گنجشک سرخ» (Red Sparrow) دریافت کند و تبلیغات برای کمپانی دیور نیز بر درآمد او در سال 2017 افزوده است.
 


2- جنیفر آنیستون (25.5 میلیون دلار)
 
 پردرآمدترین بازیگران زن جهان را بشناسید

جنیفر آنیستون سال گذشته میلادی با 25.5 میلیون دلار درآمد در رتبه ی دوم پردرآمدترین بازیگران زن هالیوود قرار گرفت. ستاره سابق سریال دیدنی و مشهور «دوستان» (Friends) با حضور مداوم در فیلم های بی سر و صدا و معمولی مانند «پرندگان زرد» (The Yellow Birds) به درآمدزایی خود در هالیوود ادامه می دهد. با این وجود بخش زیادی از درآمد سالانه او از طریق تبلیغات مختلف به خصوص تبلیغات خطوط هوایی امارات بدست می آید.
 


1-اما استون (26 میلیون دلار)
 
پردرآمدترین بازیگران زن جهان را بشناسید 

اما استون تنها با 28 سال سن توانست در سال گذشته میلادی در صدر پردرآمدترین بازیگران زن هالیوودی قرار بگیرد. این بازیگر برنده جایزه اسکار که اوایل سال میلادی در فیلم «لا لا لند» (La La Land) درخشید بخش زیادی از درآمد خود را برای همین فیلم دریافت کرد. این فیلم با بودجه ای 30 میلیون دلاری بیش از 445.3 میلیون دلار فروش داشته و چندین جایزه اسکار را نیز به خانه برد. هر ساله بر دستمزد این بازیگر جوان هالیوودی و درصدی که از فروش کلی فیلم دریافت می کند افزوده می شود و این رویه بدون شک در سال آینده میلادی نیز ادامه خواهد داشت.

در رتبه های بعدی این فهرست نیز بازیگرانی مانند دیپیکا پادوکون، اسکارلت جوهانسون و فان بینگ بینگ قرار دارند که برخلاف سال های گذشته نتوانستند در این فهرست جایی داشته باشند که هر کدام از آن ها دستمزدی پایین تر از 11.5 میلیون دلار داشتند. در سال 2016 لیست پردرآمدترین بازیگران زن هالیوودی به ترتیب زیر بود که سال 2017 دچار تغییرات زیادی شد.

1-جنیفر لارنس (46 میلیون دلار)

2- ملیسا مک کارتی (33 میلیون دلار)

3- اسکارلت جوهانسون (25 میلیون دلار)

4- جنیفر آنیستون (21 میلیون دلار)

5- فان بینگ بینگ (17 میلیون دلار)

6- شارلیز ثرون (16.5 میلیون دلار)

7- ایمی آدامز (13.5 میلیون دلار)

8- جولیا رابرتز (12 میلیون دلار)

9- میلا کونیس (11 میلیون دلار)

10- دیپیکا پادوکون (10 میلیون دلار)
انتشار یافته: 16
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:06 - 1396/11/07
فقطط اما واتسون
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
Reeee
Iran, Islamic Republic of
11:11 - 1396/11/07
دستمزد اینها رو با بازیگران مرد مقایسه کنید تا بفهمید دنیا چه جای ناعادلانه ای محسوب میشه .تازه زنها هر چی سنشون زیاد بشه احتمال حذف شدنشون بیشتره برعکس مردها که تازه از چهل سالگی قدرت پیدا می کنند! مردهایی که در جوانی هم اکثرا زشت هستند .
پاسخ ها
مرد
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۶ - ۱۳۹۶/۱۱/۰۷
شاید مربوط به ژن مرد ها باشه که خوبه
Iran, Islamic Republic of
14:24 - 1396/11/07
واقعا متاسفم برای این جامعه ی مرد محور عوضی
Iran, Islamic Republic of
15:03 - 1396/11/07
خدمت 11:11 عرض کنم که زنها بخاطر زیبایشونه که در جوانی درآمدشون بالاتره واسه همون وقتی سنشون بالا میره کم کم حذف میشن مگر اینکه بخاطر غیر از زیباشون معروف شده باشن اما مرد هارو واسه زیبایی نگاه نمیکنم چیزهایه دیگه ای ملاک هست که اونها با گذشت زمات هم تغییری نمیکنه که باعث افتشون بشه
Iran, Islamic Republic of
15:30 - 1396/11/07
هرچیم که میگم باز تو و اون توپولوف مسخره به خودم برمیگردونید.یه جمله جدید خلاقیت داشته باش بساز باااااامزه.ایش
Iran, Islamic Republic of
16:21 - 1396/11/07
مگه مردها فقط بخاطر بازیشونه که فقط مطرح میشن؟؟!!!!مثلا رابرت پتینسون و کل دارو دستش تو سریال گرگ و میش چه بازی خاصی انجام داده بود؟!!!
Iran, Islamic Republic of
16:57 - 1396/11/07
اینکه بیشتر مردها در جوانی زشت اند کاملا راسته ،تازه از چهل سالگی قیافه ی آدم میگرن ،
United States
19:21 - 1396/11/07
براي اينكه زنها با حقوق كمتر كار ميكنند! جامعه مرد مدار عوضي هست، به خاطر زنان مظلومي كه براي خودشون ارزش قائل نيستند.
Iran, Islamic Republic of
20:05 - 1396/11/07
"خدمت 11:11 عرض کنم که زنها بخاطر زیبایشونه که در جوانی درآمدشون بالاتره واسه همون وقتی سنشون بالا میره کم کم حذف میشن مگر اینکه بخاطر غیر از زیباشون معروف شده باشن اما مرد هارو واسه زیبایی نگاه نمیکنم "

جوك سال بودا! معلومه كه خيلي از مردا رو هم واسه جذابيتشون نگاه مي كنن يه نگاه به ليست مرداي پردرآمد بنداز تا ببيني چند درصدشون جذاب و خوش هيكل نيستند
Iran, Islamic Republic of
20:49 - 1396/11/07
جنیفر انیستون اصلا جذاب نیست
Iran, Islamic Republic of
20:07 - 1396/11/08
"اینکه بیشتر مردها در جوانی زشت اند کاملا راسته ،تازه از چهل سالگی قیافه ی آدم میگرن ،"

نه بابا! توو اين سن هست كه يه كم اخلاقشون قابل تحمل ميشه و پرستيژ و ثروت بدست ميارند واسه همينم جذاب تر به نظر ميان
Iran, Islamic Republic of
19:57 - 1397/11/05
ببخشید اما فکر میکنم پریانکا چوپرا رو فراموش کردید؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
دکتر نائبی_1
گروه تولیدی نیلوفر_3
دکتر نائبی_3
سفیر بار ساقدوش_3
گروه تولیدی نیلوفر_4
دکتر نائبی_4
سفیر بار ساقدوش_4
دکتر نائبی_2
سفیر بار ساقدوش_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
قالیشویی بانو_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
دکتر عارفی - موبایل فوتر
روشا فارمسی_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
اورانوس_فوتر2
قالیشویی ثمین_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
آیلین_تزریق چربی
آیلین_فوتر کاشت ابرو
تنورستان_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
پارسیان طب - فوتر
روشا فارمسی_فوتر
کلینیک النا_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
فنی آتل_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی ادیب_فوتر