فواید «سنگ پا» برای بدن
۶۶۰۰۰۸
۲۰ دی ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۱
۱۴۱۶۱
یک متخصص طب ایرانی گفت: سنگ پا کشیدن نوعی ماساژ سخت است؛ سنگ پا باید متخلخل و خشن باشد و بر کف و پاشنه پا کشیده شود, بر اساس مطالعات جدید در "علم رفلکسولوژی(بازتابی)" سنگ پا اثر بسیار خوبی بر کل بدن و حتی احشاء داخلی دارد.
خبرگزاری تسنیم: مسعودی درباره فواید استفاده از  سنگ پا از منظر طب ایرانی, اظهار کرد: سنگ پا کشیدن نوعی ماساژ سخت است و سنگ پا، چرک پوست پا را از بین برده و منافذ پوست را برای  پاکسازی کف پا باز می‌کند و به این ترتیب خستگی پا را برطرف می‌کند.

این متخصص طب ایرانی تصریح کرد: از دیدگاه طب ایرانی در بیماری‌های مربوط به مغز به خصوص سردردها، کشیدن سنگ پا مفید است, برای این منظور باید سنگ پا خشن‌تر بوده و با مالش قوی‌تر و مدت طولانی‌تری استفاده شود، مگر آنکه فرد پوست نازکی داشته باشد که سنگ پای خشن را تحمل نکند اما در افرادی که پوست ضخیمی دارند, بهتر است از زمان ورود به حمام تا انتها، مالش پاها صورت گیرد.

مسعودی یادآور شد: سنگ پا باید متخلخل و خشن باشد و بر کف و پاشنه پا کشیده شود, بر اساس مطالعات جدید در "علم رفلکسولوژی(بازتابی)" سنگ پا اثر بسیار خوبی بر کل بدن و حتی احشاء داخلی دارد.

کشیدن سنگ پا موجب کاهش غلظت خون در اندام‌های بالایی بدن می‌شود و باعث کشاندن خون به اندام‌های انتهایی می‌شود به همین دلیل است که موجب کاهش سر‌درد و بیماری‌هایی مربوط به مغز می‌شود, سنگ پا کشیدن بسیاری از مشکلات روانی مانند افسردگی, بی‌خوابی, فکر و خیال زیاد و ... را بهبود بخشد البته اگر به طور مداوم صورت پذیرد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:0
مریم باقری کوتاهی از خانماریا حیدریواده امیر حسین بود تربیت بد بوده بیشتر مواصب بچه ها باشید پدر مادر عزیز بچهای که رفتار بدی ازش دیدی هتمن به یک روان شناس ببرین
Iran, Islamic Republic of
23:29 - 1396/10/20
سنگ پا دورست خیلی خوب من قبول دارم حمام که رفتین ساعت اخر سنگ پا بزنید قدیم همین کار میکردن همیشه که به حمام میرفتن
Iran, Islamic Republic of
23:40 - 1396/10/20
برای نفعق زیاد از پر خوری سهام عدالت هم بکار میاد این سنگ پا
میگن جادویه
Iran, Islamic Republic of
23:46 - 1396/10/20
سنگ پا هم قیمتش گران می شود
Iran, Islamic Republic of
00:40 - 1396/10/21
سنگ پای خوراکی
United Arab Emirates
01:31 - 1396/10/21
قلقلک چطور...!؟
Iran, Islamic Republic of
02:27 - 1396/10/21
خداوکیلی این سنگ پا انقدر محسنات داشته و ما نمیدونستیم.بابا ایول!!رو که نیست سنگ پای قزوینه،حکایت همین جقلست که انقدر فایده داشته و رو نمیکرده.
Iran, Islamic Republic of
23:23 - 1396/10/21
ازفرداجزوکالاهای کمیاب وگرانقیمت میشه پیش بسوی ذخیره سنگ پا
Iran, Islamic Republic of
18:30 - 1396/10/24
بخاطرهمین فوایداش هست که مجوزچندهزارتن سنگ پا را ازچین واردکردیم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج