صدور بیش از دو میلیون کارت هوشمند ملی
۶۶۳۲۷۷
۲۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۳
۲۸۷۳
سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور گفت: اکنون برای 2 میلیون نفر کارت ملی جدید صادر شده و در ادارات پست باقی مانده است که تقاضا داریم افراد زودتر برای دریافت کارت ملی خود مراجعه کنند.
خبرگزاری فارس: سیف الله ابوترابی درباره چگونگی فرایند تعوض کارت ملی گفت: کلید ورود به دولت الکترونیک، کارت هوشمند ملی است و هموطنان برای هوشمند کردن کارت ملی خودشان باید به ادارات ثبت احوال مراجعه کنند.

وی افزود: کسانی که اعتبار کارت هایشان سال های آینده است هم می توانند کارت های خود را تعویض کنند اما اولویت با کسانی است که اعتبار کارتشان تا پایان اسفند 96 است.

ابوترابی گفت: اکنون 2 میلیون نفر کارت ملی جدیدشان صادر شده است و در ادارات پست باقی مانده که تقاضا داریم زودتر برای دریافت کارت ملی خود مراجعه کنند.
 
سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور ادامه داد: هموطنان می توانند با مراجعه به سایت WWW.MCI.IR یک پیش ثبت نام انجام دهند.
 
ابوترابی درباره هزینه تعویض کارت ملی هم گفت: در مجموع هزینه تعویض کارت ملی 31 هزارتومان برآورد می شود.

وی افزود: اکنون حداکثر زمان برای تعویض کارت ملی یک ماه پیش بینی شده است و سعی داریم تا 15 روز هم بتوانیم کارت را صادر کنیم.
 
سخنگوی سازمان ثبت احوال گفت: تاکنون 14 هزار نفر کار ثبت نام را انجام داده اند و پایگاه اطلاعاتی کشور مراحلی را انجام داده است. ارائه خدمت ثبت احوال سکونت محور شده است و 100 درصد خدمات ما به مردم ارائه داده می شود.
 
ابوترابی گفت : کارت ملی به سوی کاربری شدن پیش می رود و 2 هزار و ۱۰۰ نقطه ثبت احوال مشغول خدمات رسانی به مردم هستند.

وی افزود: شماره تلفن های 66710270- 60902714- 60902701- اداره کل بازرسی ما است و ما در سامانه اطلاع رسانی به مردم اطلاع رسانی می کنیم اما تا زمانی که کارت هوشمند ملی در پوشش کامل هوشمند قرار نگیرد، اصل شناسنامه معتبر است و در مراحل بعد ما حتما تعویض شناسنامه را در دستور کار داریم.
 
ابوترابی گفت: اگر شناسنامه ها نیز نیاز به تعویض داشته باشند ما مشکلی نداریم، ایستگاه سیاری پیش بینی کرده ایم برای کسانی که محدودیت حرکتی دارند، بتوانند شناسنامه خود را تعویض کنند.
برچسب ها:
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:55 - 1396/10/27
به افای ترابی بفرمائید خسته نباشید تاحال چند باربرای تعویض کارت وغیره مردم را سر کیسه کردید ودوباره طرحه جدید پیشنهاد میدهید یک بارهم از پول بیت المال که از خوده مردم هست هزینه کنید تا مردم مسئولین را باور بدارند شما 50 هزارتومان سهام عدالت به قشر بی بظاعت مبذول کردید در صورتی که یک خانواده چهار نفر باشد بادنگه وفنگش باید 13400هزار تومان از نان وخورد خوراکش بدهد تا یک کارت شناسای جهت کاربرد خودتان به ان یدهید اگر خدمتگذار مردم هستی خودتان هزینه کنید
Iran, Islamic Republic of
13:08 - 1396/10/27
ایکاش نگرفته بودم پشیمون شدم عکس روی کارت انگار ادم100ساله نشونم داده افتضاع ومزخرفشده اصلا خجالت میکشم جایی نشان بدهم آخه این دفاتر پیشخوان که بلد نیستنند عکس بگیرند چرا اجازه عکس گرفتن به اینها داده اند چرا جلوگیری نمیکنندیه مشت دختر ناشی استخدام کرده اند بلد نیستند دوربین دست بگیرند اتحادیه عکاسان چرا سکوت کرده من پارش میکنم تو سطل اشغال
Iran, Islamic Republic of
18:46 - 1396/10/27
کارت روی عکس داغون افتاده ، انگار یه نفر دیگه هستم
Iran, Islamic Republic of
10:38 - 1396/10/28
تا بتوانند برای همه مردم کارت هوشمند صادر کنند اعتبار کارتهایی که ما گرفتیم تموم میشه و باز روز از نو و روزی از نو. فراخوان میدن بیایین برای تعویض دوباره. نمیدونم این تاریخ انقضا چیه رو کارت زدن. احتمالا هدف فقط سرگردان کردن مردم باشه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج