آپدیت جدید اکسپریا XZ، XZs و ایکس پرفورمنس
۶۶۳۳۹۳
۲۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۵
۵۱۴۸ 
آپدیت جدید اکسپریا ایکس زد (Xperia XZ)، اکسپریا ایکس زد اس (Xperia XZs) و اکسپریا ایکس پرفورمنس (Xperia X Performance) برای کاربران این گوشی های سونی عرضه شد. تغییرات نسخه جدید چیست؟
وبسایت گجت نیوز - سید حسن حسینی: آپدیت جدید اکسپریا ایکس زد (Xperia XZ)، اکسپریا ایکس زد اس (Xperia XZs) و اکسپریا ایکس پرفورمنس (Xperia X Performance) برای کاربران این گوشی های سونی عرضه شد. تغییرات نسخه جدید چیست؟

سونی به تازگی آپدیت جدید اکسپریا ایکس زد و دو گوشی اکسپریا ایکس زد اس و ایکس پرفورمنس را برای کاربران این موبایل ها عرضه کرد. این به‌روزرسانی، از نوع امنیتی است و علاوه بر تغییر بیلدنامبر گوشی ها به 41.3.A.2.24، بسته امنیتی ماه ژانویه سیستم عامل اندروید را بر روی گوشی های سال 2016 سری ایکس زد سونی نصب می‌کند.

آپدیت جدید اکسپریا XZ، XZs و ایکس پرفورمنس

تغییرات آپدیت جدید اکسپریا ایکس زد ، ایکس زد و ایکس پرفورمنس

بروزرسانی اکسپریا ایکس زد اس، ایکس زد و ایکس پرفورمنس، بسته امنیتی 1 ژانویه را بر روی نرم افزار گوشی ها نصب خواهد کرد. نکته مهم این است که سونی پیش از این گفته بود آپدیت مربوط به رفع ایرادهای موجود در پچ‌های Spectre و Meltdown، در تاریخ «5 ژانویه به بعد» عرضه می‌شود. بنابراین، به نظر می‌رسد آپدیت جدید سونی اکسپریا ایکس زد و دو محصول دیگر این کمپانی ژاپنی، شامل این به‌روزرسانی مهم نخواهد بود.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج