مکان های عجیبی که افراد در آن زندگی می‌کنند
۶۶۵۳۰۲
۰۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۳
۱۵۴۷۵
به دلیل شرایط ناخوشایند و ناشی از بدبختی یا فقط به خاطر حس ماجراجویی، این افراد ترجیح می‌دهند در شرایط کاملا عجیب زندگی کنند.
برترین‌ها - ترجمه از الهام مظفری: برخلاف بیشتر ما که هرگز در عمرمان در چنین موقعیتی قرار نگرفته ایم، برخی افراد به دلیل غریزه بقا با روش زندگیشان کنار می‌آیند. به دلیل شرایط ناخوشایند و ناشی از بدبختی یا فقط به خاطر حس ماجراجویی، این افراد ترجیح می‌دهند در شرایط کاملا عجیب زندگی کنند. در این مطلب شما را با عجیب‌ترین مکان هایی آشنا می‌کنیم که افراد عمدا یا از سر ناچاری در آن زندگی کرده اند. این نشان دهنده رابطه پویای انسان با محیط اطرافش و روشی است که انسان‌ها با محیطشان سازگار می‌شوند و آن را بر اساس نیازهایشان شکل می‌دهند. در پایان این مطلب متوجه می‌شوید که طبیعت انسان در سازگاری با زندگی در جاهای عجیب بسیار مقاوم و انعطاف پذیر است.

زندگی در پناهگاه بمب

فقط رئیس جمهور آمریکا نیست که حق دارد یک یک پناهگاه ضد بمب برای زندگی داشته باشد. ممکن است افراد عادی نیز خواهان چنین خانه‌ای باشند، چون خانه‌های معمولی برای سبک زندگیشان مناسب نیست. اگر شما هم از حملات موشکی می ترسید و به اندازه بروس وین پول دارید می‌توانید یک پناهگاه ضد بمب برای خودتان بخرید.
 
جاهای عجیبی که افراد در آن زندگی می‌کنند 
 


زندگی در آپارتمانی به اندازه یک کمد

فلیس کوهن، زن ۴۵ ساله‌ای است که بیش از ۵ سال است در یک آپارتمان ۸.۵ متری در منهتن زندگی می‌کند و از این جهت معروف شده است. ممکن است شما هم به دلیل هزینه‌های بالای زندگی، درآمد کم یا فقط برای جالب بودن آن بخواهید در چنین خانه کوچکی زندگی کنید. در این صورت کوهن کتاب الکترونیکی جدیدی با نام «۹۰ درس برای زندگی در یک آپارتمان ۹ متری» نوشته که شما را راهنمایی می‌کند.

جاهای عجیبی که افراد در آن زندگی می‌کنند 
 


زندگی در غار

اگر «فرد فلینتسنون» نباشید احتمالا هرگز واقعا به زندگی در غار فکر نکرده اید. غارنشینان فقط افراد گوشه گیر و تارک دنیا نیستند. هرکسی با هر موقعیت اجتماعی می‌تواند چنین خانه ای داشته باشد. قیمت آن‌ها ۱.۹ میلیون دلار است و هرکسی می‌تواند چنین غاری را در آریزونا بخرد. زندگی در این غار‌ها راحت است و همه امکانات لازم برای زندگی مدرن را دارد. این خانه‌ها اغلب ۱۵۰ متر و سه خوابه هستند.

جاهای عجیبی که افراد در آن زندگی می‌کنند 
 


زندگی در کنار مرده‌ها

زندگی با مرده‌ها عجیب به نظر می‌رسد. اما برخی افراد تنهایی را دوست ندارند. تنها بودن آن‌ها را می‌ترساند. برای مثال یک پیرزن میشیگانی با جسد هم اتاقی مرده اش ۱۸ ماه زندگی کرد، چون تنها بود و هیچکس دیگری را زیاد نمی‌شناخت. «لیندا چیس» به جای تماس با پلیس و گزارش دادن مرگ دوست قدیمی خود، او را روی یک صندلی نشاند. شاید ترسناک به نظر برسد، اما او جسد را تمیز کرد و به او لباس پوشاند و با او صحبت می‌کرد.

جاهای عجیبی که افراد در آن زندگی می‌کنند 
 


زندگی در جنگل

انسان‌ها در شرایط سخت بیشترین مقاومت را برای زنده ماندن دارند. چنین موقعیتی برای یک دختر هشت ساله کامبوجی پیش آمد، او ناپدید شد و ۱۹ سال بعد در جنگل پیدا شد. او دوران نوجوانی خود را در حیات وحش گذراند و توسط یک فرد روستایی در حالی پیدا شد که برهنه بود و از جنگل بیرون آمده بود تا برنج او را بدزدد. مرد روستایی ظاهر او را نیم انسان و نیم حیوان توصیف کرد. حرف‌های او قابل فهم نبود و پدرش او را با زخم‌های روی بازویش شناخت. او نتوانست زبان محلی را یاد بگیرد و به جای اینکه مثل انسان راه برود مثل حیوانات چهار دست و پا می‌رفت. همچنین لباس نمی‌پوشید. او روستا را ترک کرد و به جنگل فرار کرد. برخی افراد شک دارند این همان دختر گمشده باشد. پدر او آزمایش DNA انجام نداد.
 
جاهای عجیبی که افراد در آن زندگی می‌کنند زندگی در مرکز خرید

زندگی در مرکز خرید می‌تواند جالب باشد به خصوص اگر ساکنین هنرمند باشند. مایکل تاونسند و تعدادی هنرمند دیگر شروع به زندگی در فضای خالی یک مرکز خرید واقع در رود آیلند کردند. آن‌ها به صورت مخفیانه حدود دو تن مصالح ساختمانی را وارد مرکز خرید کردند تا کارگاه خود را بسازند. این کارگاه از دید عموم پنهان و مجهز به برق و مبلمان بود. آن‌ها مجبور بودند از سرویس بهداشتی مرکز خرید استفاده کنند. با این حال ۴ سال مخفیانه در این کارگاه زندگی کردند. او پس از دستگیری محکوم به شش ماه عفو مشروط شد.
 
جاهای عجیبی که افراد در آن زندگی می‌کنند زندگی در تونل‌های زیرزمینی

زیر چراغ‌های لاس وگاس تونل‌های زیرزمینی وجود دارد که افراد زیادی در آن‌ها زندگی می‌کنند. سازمان‌های خیریه به این افراد غذا، ضروریات و کمک‌های اولیه اهدا می‌کنند. آن‌ها عمدتا افراد بی خانمان لاس وگاس هستند که دور از چشم مردم در این تونل‌ها زندگی می‌کنند. حتی زنان بی خانمان در این تونل‌ها زایمان می‌کنند و زوج‌های عاشق باهم زندگی می‌کنند.
 
جاهای عجیبی که افراد در آن زندگی می‌کنند 
 


زندگی در اتوبوس مدرسه

زندگی در اتوبوس مدرسه می‌تواند تجربه وحشتناکی باشد به خصوص اگر ساکنان آن بزرگسال هم نباشند. این موقعیت ناراحت کننده ای بود که کارمند پست تگزاس هنگام بازگشت به خانه اش با آن مواجه شد و دو کودک را در چنین شرایطی دید. او با مسئولین تماس گرفت. بعد‌ها گزارش شد که این دختر و پسر ۱۱ و ۵ ساله بی خانمان بودند و از اتوبوس متروکی که در زباله دانی ر‌ها شده بود به عنوان خانه شان استفاده می‌کردند. بررسی‌ها نشان داد که پدر و مادر این بچه‌ها در زندان هستند. درواقع خاله آن‌ها مسئول نگهداریشان بود، اما چون ۱۲ ساعت در روز کار می‌کرد مجبور بود بچه‌ها را تنها بگذارد.
 
جاهای عجیبی که افراد در آن زندگی می‌کنند زندگی در بوئینگ ۷۲۷

تا اینجا درباره افرادی خواندید که به دلیل مشکلات اقتصادی یا اجتماعی در فضاهای بد و کوچک زندگی می‌کردند. اما زندگی در جاهای عجیب و غریب مختص افراد فقیر نیست. گاهی ثروتمندان هم هوس می‌کنند در جای عجیبی زندگی کنند که هیچکس دوست ندارد در آن باشد. برای مثال در یک بوئینگ ۷۲۷. بروس کمپبل یک هواپیمای قدیمی خرید و آن را به یک خانه تبدیل کرد. این هواپیمای سه موتوره روی ستون‌های بتنی در یک فضای جنگلی در پورتلند قرار گرفت.
 
جاهای عجیبی که افراد در آن زندگی می‌کنند زندگی در یک خانه شفاف شیشه‌ای

در عصری که همه نگران امنیت خود هستند، این خانه شفاف می‌گوید اگر چیزی برای پنهان کردن ندارید نباید نگران باشید. اگر در چنین خانه‌ای زندگی کنید واقعا هیچ راز و حریم شخصی نخواهید داشت. اگر برای شما سخت است مقابل چشم همه بخوابید یا به حمام بروید این خانه یک جهنم واقعی برایتان به حساب می‌آید. این خانه ۸۰ متری هیچ جایی برای پنهان شدن ندارد.
 
جاهای عجیبی که افراد در آن زندگی می‌کنند زندگی در جنگل

جنگل احتمالا یکی از رایج‌ترین جاهای عجیب برای زندگی است. خطر حیوانات وحشی و قطع ارتباط کامل با دنیای پیرامون در این محیط وجود دارد. هرچند عجیب به نظر می‌رسد که کسی جنگل را برای زندگی انتخاب کند، اما می‌تواند بسیار آرام و پر از ماجراجویی باشد. زندگی در جنگل راهی بود که کریستوفر نایت از ایالت مین انتخاب کرد و ۲۷ سال در یک چادر در جنگل زندگی کرد. او در سال ۲۰۱۳ به خاطر دزدی‌های کوچکی که کرده بود دستگیر شد. کریستوفر در تمام سال‌های زندگی خود در جنگل فقط با یک نفر صحبت کرده بود.
 
 جاهای عجیبی که افراد در آن زندگی می‌کنند
 


زندگی در یک قلعه دریایی

برخلاف تایتانیک که بیشتر مردم هنگام صحبت کردن درباره آن خیال بافی می‌کنند زندگی در کشتی ممکن است دقیقا آن چیزی که آرزو می‌کنید نباشد. اما زندگی در یک قلعه دریایی چطور؟ اسپیتبانک در سال ۱۹۸۲ کنار گذاشته شد و از آن زمان بین چند مالک خصوصی دست به دست شده است. در حال حاضر این قلعه هشت سوئیت، یک استخر گرم سر باز و یک اسپا دارد.
 
جاهای عجیبی که افراد در آن زندگی می‌کنند 
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
03:59 - 1396/11/03
از مکان های عجیب زندگی در ایران قبرها هستند
Iran, Islamic Republic of
09:24 - 1396/11/03
زندگی در قبر عجیب نیست.؟؟!!
Iran, Islamic Republic of
14:12 - 1396/11/03
دختره خییلی گناه داشت دلم سوخت واسش:(
Iran, Islamic Republic of
17:47 - 1396/11/03
اینا خیلی هم تعجب اور نیست چینی ها توی اتاقای اندارهی کمد میخوابن
Iran, Islamic Republic of
18:26 - 1396/11/03
آپارتمان نه متری از نظرم خیلی جالب بودش
Iran, Islamic Republic of
18:15 - 1396/11/09
اون دختره منو یاد تارزان انداخت
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج