احتمال اخراج الهه راستگو
۶۶۵۳۲
۱۸ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۳:۱۰
۵۴۹۲
عملکرد الهه راستگو، عضو شورای شهر تهران و عضو حزب اسلامی کار در روند انتخاب شهردار تهران دیروز توسط شورای مرکزی این حزب مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد امروز در جلسه ای به شکل رسمی اخراج او از حزب اعلام شود.
عصر ایران: عملکرد الهه راستگو، عضو شورای شهر تهران و عضو حزب اسلامی کار در روند انتخاب شهردار تهران دیروز توسط شورای مرکزی این حزب مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد امروز در جلسه ای به شکل رسمی اخراج او از حزب اعلام شود.

روزنامه بهار نوشت؛ الهه راستگو با لیست اصلاح طلبان به چهارمین دوره انتخاب شوراهای شهر تهران راه یافته است، در حالی که براساس شائبه هایی که دیروز در جلسه انتخاب شهردار به وجود آمد، گفته شده او برخلاف تصمیم اصلاح طلبان، به محمدباقر قالیباف رای داده است. این شائبه در روز رای گیری برای رییس شورای شهر تهران هم وجود داشت.

اگر چه راستگو پس از جلسه انتخاب رییس شورای شهر، رای خود به مهدی چمران را تکذیب کرده بود اما انتخاب دیروز قالیباف به عنوان شهردار، این شائبه را دوباره تقویت کرد. از این رو شورای حزب اسلامی کار اخراج الهه راستگو را با هماهنگی های تلفنی مورد بررسی قرار دادند و بر اساس این بررسی ها مقرر شد اخراج او از این حزب روز دوشنبه در جلسه اعضا به شکل رسمی اعلام شود.

دیروز، یک منبع آگاه در حزب اسلامی کار، به بهار گفت: خبر اخراج راستگو صحت دارد و قرار است روز دوشنبه در شورا پیگیری شود. به اتفاق آرایی که تلفنی و با هماهنگی دبیر کل و اعضای اصلی این حزب انجام شده، الهه راستگو رسما از حزب اخراج شده است. به گفته این منبع آگاه، عملکرد راستگو در انتخاب شهردار و رئیس شورای شهر ربطی به این حزب ندارد.
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:13 - 1392/06/18
حالا ديگه شد الهه دروغگو :)
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:25 - 1392/06/18
این یک توهینه! خانم الهه راستگو بایستی شکایت کنه!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
07:50 - 1392/06/19
عه !! خوب دوست داشته هم اصلاح طلب باشه هم به قاليباف راي بده اين آزاديه واقعا!!
از اصلاح طلب ها وقتي به قدرت برسن اين جور چيزا طبيعيه..
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج