همسرکشی، تحت‌ تأثیر توهم شیشه‌ ای
۶۶۵۵۶۵
۰۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۷:۴۶
۱۳۱۳۴
مردی که همسرش را قربانی توهم شیشه‌ای کرده است، از سوی بازپرس مجرم شناخته شد و به‌زودی در دادگاه کیفری پای میز محاکمه می‌رود تا از خودش دفاع کند.
روزنامه شرق: مردی که همسرش را قربانی توهم شیشه‌ای کرده است، از سوی بازپرس مجرم شناخته شد و به‌زودی در دادگاه کیفری پای میز محاکمه می‌رود تا از خودش دفاع کند. 
 
این پرونده پس از آن به جریان افتاد که به کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی استان فارس خبر دادند زنی جوان به‌طور مرموزی در خانه‌اش فوت شده است. مأموران وقتی به محل حادثه رفتند پیکر خون‌آلود این زن را که یاسمن نام داشت مشاهده کردند و متخصص کشیک پزشکی قانونی در همان بررسی‌های اولیه اعلام کرد این زن با واردشدن ضربات جسمی برنده جان باخته است. درحالی‌که تردیدی در وقوع جنایت وجود نداشت، تلاش‌ها برای افشای هویت قاتل یا قاتلان آغاز شد.
 
کارآگاهان در بازرسی از صحنه جرم متوجه شدند هیچ نشانه‌ای از ورود به‌اجبار به خانه یاسمن وجود ندارد همچنین سرقتی نیز از محل قتل رخ نداده بود بنابراین جنایت از سوی  فردی آشنا و با انگیزه شخصی انجام شده بود. دراین‌میان شوهر مقتول به نام رضا به‌عنوان مظنون اصلی شناخته شد و مأموران فهمیدند او فراری شده است.
 
در شرایطی که همه شواهد علیه رضا بود پلیس نمی‌دانست چه انگیزه‌ای این مرد را به قتل همسرش سوق داده است. به‌همین‌دلیل خانواده مقتول تحت بازجویی قرار گرفتند و در این مرحله معلوم شد مرد جوان به مصرف ماده محرک شیشه اعتیاد داشت. همین موضوع می‌توانست زمینه‌ساز وقوع جنایت شده باشد. به‌این‌ترتیب قطعات پازل یکی بعد از دیگری کنار هم قرار گرفتند و جست‌وجوهای وسیع برای یافتن مرد فراری آغاز شد تا اینکه بالاخره سرنخی از او به دست آمد و مأموران توانستند متهم را دستگیر کنند. 
 
رضا بعد از انتقال به پلیس آگاهی تحت بازجویی قرار گرفت و به اتهامش اعتراف کرد. او گفت: «من همیشه عصبی و بداخلاق بودم و از وقتی به شیشه معتاد شدم اخلاقم بدتر شد. با کوچک‌ترین اتفاقی از کوره درمی‌رفتم و دعوا راه می‌انداختم. به همین دلیل همیشه با یاسمن اختلاف داشتم تا اینکه بعد از مدتی تحت‌تأثیر توهمات ناشی از مصرف شیشه خیال کردم همسرم به من خیانت می‌کند. از آن به بعد زندگی برای هر دو ما سخت‌تر شد تا اینکه روز حادثه با هم سر این موضوع دعوا کردیم و او را با چاقو زدم و سپس فرار کردم». متهم بعد از اعتراف به جرمش با دستور قضائی روانه زندان شد. اکنون بازپرس پرونده برای این مرد قرار مجرمیت صادر کرده است.
برچسب ها:
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:52 - 1396/11/02
خاک خاک بر سر هرچی مرد معتاد وزن معتاده کثیف ترین ادم های دنیا هستند من اصلا قبول ندارم که معتتد ها بیمار هستند انها خیلی هم سالمند خودمون رو گول نزنیم
Iran, Islamic Republic of
20:28 - 1396/11/02
خدایا چه خبره.خدایا خودت برسون.
Iran, Islamic Republic of
20:51 - 1396/11/02
خدایا چه خبره.خدایا خودت برسون.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج