سرویس خاص برای قبض بالای 1 میلیون!
۶۶۷۲
۱۶ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۴:۱۳
۹۰۳۹
مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار ایران گفـت: بالغ بر 120 نفر از مشترکان دائمی همراه اول در هر ماه بیش از یک میلیون تومان بابت مکالمات و استفاده موبایل خود می پردازند.
مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار ایران گفـت: بالغ بر 120 نفر از مشترکان دائمی همراه اول در هر ماه بیش از یک میلیون تومان بابت مکالمات و استفاده موبایل خود می پردازند.

وحید صدوقی مشترکان دائمی همراه اول را مشترکان با ارزش این اپراتور عنوان کرد که درآمدزایی بالایی برای همراه اول دارند و اظهار داشت: بالغ بر 120 نفر از مشترکان دائمی همراه اول ماهانه بالغ بر یک میلیون تومان برای استفاده از موبایل خود هزینه می کنند که اینها مشترکان با ارزش همراه اول محسوب شده و سرویس های خاصی برایشان ارائه می شود.

وی با اشاره به میزان لاوصولی‌های شرکت ارتباطات سیار که حدود 80 تا 90 میلیارد تومان است از کاهش قبوض دارای بدهی مشترکان دائمی خبر داد و گفت: سال گذشته 7 میلیارد تومان و امسال 17 میلیارد تومان از محل خطوط تلفن همراه رشد درآمد داشتیم که این رقم برای استفاده از اینترنت موبایل - GPRS - نیز سال قبل پنج میلیارد تومان و امسال 14 میلیارد تومان بوده است.
 
مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار طرح‌های تشویقی را از جمله دلایل کاهش فبض های پرداخت نشده این اپراتور عنوان کرد و افزود: براساس طرح های تشویقی چنانچه مشترکان نسبت به پرداخت به موقع قبوض خود اقدام کنند به آنها جایزه پرداخت می شود.
 
صدوقی با تاکید بر خوش حساب بودن مشترکان و غیرحضوری پرداخت کردن قبوض که هم به نفع این شرکت و هم به نفع مشترکان خواهد بود اضافه کرد: با اجرای طرح های تشویقی همراه اول، موارد عمده ای از لاوصولی های این شرکت که مربوط به عدم پرداخت بدهی از سوی مشترکان بود وصول شد.
 
وی با بیان اینکه از سال 89 نرخ پرداخت هزینه قبوض حضوری تقریبا 25 برابر شده است گفت: هزینه تهیه و توزیع هر قبض تلفن همراه در دو سال گذشته 20 تومان بود که این مبلغ هم اکنون به 500 تومان رسیده است.
 
مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار اظهار داشت: در سال 87 تنها 600 هزار مشترک دائمی قبوض تلفن همراه خود را به صورت غیرحضوری پرداخت می کردند اما بررسی ها نشان می دهد در سال جاری بالغ بر 5/8 میلیون نفر صورتحساب خود را به صورت غیرحضوری پرداخت می کنند که این به معنای 65 درصد مشترکان دائمی است.
 
وی پرداخت غیرحضوری مشترکان را سبب کاهش هزینه های تهیه قبوض همراه اول از 500 تومان به 100 تومان عنوان کرد و خاطرنشان کرد: صرفه جویی در هزینه پرداخت قبوض مشترکان، جوایزی به دنبال خواهد داشت که رقم آن بسیار کمتر از هزینه پرداخت قبوض است.
 
صدوقی با بیان اینکه جوایز همراه اول موجب ترغیب مشترکان خوش حساب ، غیرحضوری پرداخت کردن و کاهش هزینه ها شده است تاکید کرد که بخش عمده ای از لاوصولی های همراه اول به دلیل تعریف این جوایز پرداخت شده است.

منبع: خبرگزاری مهر

باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

برترین مجله اینترنتی ایران

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج