ثبت سوابق پزشکی کاربران آیفون در آپدیت iOS
۶۶۷۴۶۲
۰۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۳
۳۳۷۶
ثبت سوابق پزشکی کاربر در گوشی های آیفون، یکی از بخش های جدید و کاربردی بروزرسانیِ iOS 11.3 خواهد بود که از اطلاعات 12 بیمارستان در آمریکا استفاده می کند.
وبسایت کلیک - شهریار برور: ثبت سوابق پزشکی کاربر در گوشی های آیفون، یکی از بخش های جدید و کاربردی بروزرسانیِ iOS 11.3 خواهد بود که از اطلاعات 12 بیمارستان در آمریکا استفاده می کند.
 
ثبت سوابق پزشکی کاربران آیفون در آپدیت iOS

سوابق پزشکی بیماران معمولا هم به صورت دیجیتالی و هم روی کاغذ در مطب دکترهای گوناگون نگه داری می شود. اپل به تازگی اعلام کرده که روز چهارشنبه یک نرم افزار مخصوص ثبت سوابق پزشکی را که به نسخه جدید آی او اس اضافه شده، معرفی می‌کند.

نسخه جدید این سیستم عامل قرار است بهار امسال منتشر شود. ثبت سوابق پزشکی بیماران، در ابتدا برای 12 بیمارستان که شرایط همکاری را فراهم کرده‌اند، در نظر گرفته شده است. این نرم افزار اطلاعات مربوط به حساسیت های بیماران، شرایط، واکسیناسیون، نتایج آزمایش، داروها، روش های درمانی و ویتامین ها را ثبت و بایگانی می‌کند و زمانی که این اطلاعات پزشکی بروز شود، بیمار سریعا در جریان قرار می گیرد.

این اطلاعات شامل شمارنده تعداد قدم ها روی گوشی آیفون و نشان دهنده ضربان قلب روی Apple watch نیز است.

به گفته اپل، داده ها و سوابق پزشکی بیمار، با رمز عبور کاربر، نگه داری یا حذف می‌شوند. این نرم افزار سلامت، بخشی از تازه های آپدیت جدید iOS 11.3 خواهد بود، که شامل موارد دیگری از جمله ارتقای واقعیت افزوده و کنترل کننده میزان مصرف باتری خواهد بود.

به زودی ثبت سوابق پزشکی بیماران در نسخه بتای iOS در برخی نهادهای پزشکی در دسترس کاربران قرار می گیرد. انتظار می‌رود در ماه های آینده نهادهای زیر با اپلیکیشن سلامت محور اپل همکاری کنند:

    John Hopkins، مریلند، بالتیمور
    Cedars-Sinai، لس آنجلس، کالیفرنیا
    Penn-Medicine، فیلادلفیا، پنسیلوانیا
    Geisinger-Health-System، دانویل، پنسیلوانیا
    UC San Diego Health، سن دیگو، کالیفرنیا
    UNC Health Care، چاپل هیل، کالیفرنیای شمالی
    Rush University Medical Center، شیکاگو، ایلینویز
    Dignity Health، آریزونا، کالیفرنیا و نوادا
    Ochsner Health System، جفرسون پریش، لویزیانا
    Medstar Health، واشینگتون دی سی، مریلند و ویرجینیا
    Ohio Health، کولومبوس، اوهایو
    Cerner Health Clinic، کانزاس، میسوری
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج