ردپای سرایدار در سرقت بزرگ دزدان نقابدار
۶۶۸۶۳۶
۰۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۸
۱۴۰۱۸ 
کارآگاهان پلیس درتلاش برای رازگشایی از سرقت مسلحانه خشنی هستند که درجریان آن دزدان نقابدار وارد آپارتمانی در شمال تهران شده و پس‌ از تهدید مسلحانه دو برادر، آنها را مجروح کرده و به تخت بسته بودند.
روزنامه ایران: کارآگاهان پلیس درتلاش برای رازگشایی از سرقت مسلحانه خشنی هستند که درجریان آن دزدان نقابدار وارد آپارتمانی در شمال تهران شده و پس‌ از تهدید مسلحانه دو برادر، آنها را مجروح کرده و به تخت بسته بودند. دزدان پس‌ از اجرای نقشه سرقت طلا، جواهرات و پول‌های موجود در خانه، سوار برخودروی گرانقیمت صاحبخانه، گریخته بودند.
به‌گزارش خبرنگار جنایی «ایران»، سحرگاه 21 دی امسال صدای فریاد دو پسر جوان از داخل یک آپارتمان واقع درخیابان نیاوران، همسایه‌های سراسیمه را به‌خانه مورد نظر کشاند. آنها پس از رسیدن به آپارتمان با در نیمه باز روبه‌رو شده و زمانی که وارد شدند دو پسر جوان را دیدند که با بدن‌های خونین به تخت بسته شده بودند.
 
بدین ترتیب موضوع به پلیس اعلام شد و دو برادر از طریق امدادگران اورژانس به بیمارستان منتقل شدند. یکی از آنها در تحقیقات گفت: «داخل اتاق خواب بودم که با صدای افتادن چیزی از خواب پریدم. صدا از داخل اتاق برادرم بود. چند بار پدرام را صدا زدم اما جوابی نیامد. همین که در اتاق را باز کردم با دو مرد نقاب دار و تنومند روبه‌روشدم که لباس مشکی به تن داشتند. آنها که قمه، چاقو و دو اسلحه داشتند، برادرم را زخمی کرده و به تخت بسته بودند. یکی از آنها به من گفت «یک نفر به ما یک میلیارد تومان داده تا شما را به قــــــتل برسانیم و جسد هایتان را داخل گونی کنیم.» با دیدن این صحنه، داد و بیداد کردم که آنها با چاقو به من حمله ورشده و زخمی‌ام کردند. بعد هم مرا به صندلی بستند و خواستند کلید گاو صندوق را به آنها بدهم که بشدت مقاومت کردم. در نهایت آنها به من گفتند اگر یک میلیارد تومانی را که قرار است به‌خاطر این کار به‌دست بیاورند  به آنها بدهم دیگر ما را نمی‌کشند. ولی به آنها گفتم اینقدر پول ندارم ولی در جواب گفتند که در حساب بانکی‌ام پول زیادی دارم. در نهایت با ورود به حساب اینترنت بانکم به آنها ثابت کردم چنین پولی ندارم. سرانجام دزدان نقاب دار بعد از سرقت پول، طلاها، دلارها و خودروی «بی‌ام و» فرارکردند.»
 
با شکایت دو پسر جوان تحقیقات کارآگاهان پلیس آغاز شد تا اینکه مأموران به سرایدار مجتمع مشکوک شدند. مرد میانسال در بازجویی گفت: «شب حادثه از شهرستان میهمان داشتم. به‌همین خاطر زن و بچه‌ام به خاطرکمبود جا به خانه یکی از اقوام رفتند. ساعت 4 صبح هم میهمان هایم را به ترمینال بردم و از ماجرا خبری ندارم.»
 
درحالی که سرایدار میانسال چنین اظهاراتی داشت اما همسرش گفت: «ما میهمان نداشتیم و شوهرم هم شخصی نیست که ساعت 4 صبح از خانه بیرون برود. ضمن اینکه ما با اصرار او به خانه یکی از بستگان رفته بودیم.»
 
در ادامه تحقیقات، سرایدار میانسال اظهارات جدیدی مطرح کرد و گفت: «چند روز قبل دو نفر از دوستانم به نام‌های روزبه و شهاب به اتاق سرایداری‌ام آمدند و کلیدهای یدک واحدها را برداشتند. آنها سپس وارد آپارتمان پدرام و برادرش شده و با لباس‌های گرانقیمت‌شان چندین عکس سلفی انداخته بودند. درجریان همین رفت و آمد بود که از وجود گاوصندوق درخانه‌شان با خبر شده و فهمیده بودند وضع مالی دو برادر خوب است. از تصاویر دوربین‌های مداربسته هم به‌نظر می رسد روزبه و شهاب عاملان این سرقت خونین هستند.»به دنبال این اظهارات، کارآگاهان روزبه را دستگیر کردند که وی در تحقیقات گفت: «سرقت کار من نبوده چونکه شب حادثه برادرم با موتور تصادف کرده و در بیمارستان بستری شده بود.»
 
اما در تحقیق ازمسئولان بیمارستان مشخص شد فردی با مشخصات برادر روزبه تصادف نکرده و پسر جوان دروغ گفته است.
بنابراین به دستور بازپرس رسولی از شعبه هشتم دادسرای ویژه سرقت، مرد سرایدار و روزبه بازداشت شدند و ردیابی برای دستگیری شهاب همچنان ادامه دارد.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 15
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:04 - 1396/11/08
چرا بعضی ها نمی خوان قبول کنن که نون خالی خودشون بهتراز کباب همسایه هستش لباس کهنه خودت خیلی بهتراز لباس عاریه هستش دورازجون خوانندگان روزبه چقدر احمق هستش فکر نمی کنه پلیس از بیمارستان آمار می گیره بعضی ها درست نمی تونن زندگی کنن سرایدار تو که اجاره نمی دی اخه مجبوری دست به اینکار بزنی
Iran, Islamic Republic of
10:31 - 1396/11/08
چی بگم بجز متاسف شدن همین
Iran, Islamic Republic of
10:47 - 1396/11/08
خخخخ سرایداره رو ببین خوب حد اقل با زنت هماهنگ کن پیرمرد خرفت عجب داستانیه
Iran, Islamic Republic of
10:56 - 1396/11/08
چرانظرمنونمیزارین تاالان صدتافرستادم واقعادلیل مخالفت شمارونمیفهمم اون رسول۲۴ساعته بامتاسف گفتنش توهمه خبرهاهست ولی من بایددنبال گذاشتن نظرم باشم
Iran, Islamic Republic of
11:33 - 1396/11/08
خدایا چه خبره.خدایا خودت برسون.
پاسخ ها
صدا
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۷ - ۱۳۹۶/۱۱/۰۸
رسونده ۶ ساله جان خدا
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۲۰ - ۱۳۹۶/۱۱/۰۹
راست میگه این بنده خدا . هرکی رو دوست دارین نظرشو میزارید
Iran, Islamic Republic of
11:53 - 1396/11/08
عجب زن حمایتگری داشته سرایداره...
او دو تا جوان هم باید قفل درو تعویض میکردن
اما کلا پولدارها مواظب باشن...
شکاف طبقاتی زیاد شده و مردم عقده ای شدن....
بیکاری هم مزید بر علت ...
Iran, Islamic Republic of
15:28 - 1396/11/08
بقول معروف سگ رو نگهداشند تاصاحبش رو گازبگیره.عجب ادمای بی داتی بوده
Iran, Islamic Republic of
18:35 - 1396/11/08
یا خدا
Iran, Islamic Republic of
19:56 - 1396/11/08
اوفــــــــــــــ مردم چــــشونه ؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
23:02 - 1396/11/08
رسول 10 ساله از تهران!!!!!تو هم که همیشه متأسفی!!!!برو به درس و مشقت برس بچه جون بدووووو........
Iran, Islamic Republic of
21:38 - 1396/11/09
خداروشکر وقتی متن رو میخوندم همش دعا میکردم که این سرایدار افغانستانی نباشه و باز یک جنایتکار باعث توهین به مردمم نشه
Iran, Islamic Republic of
06:45 - 1396/11/11
مسؤل محترم چاپ نظرچرا نظرات بنده راچاپ نمی کنید
Iran, Islamic Republic of
10:38 - 1396/11/12
بشدت اینها که دزدی به شیوه ََضرب وشتم کردندمجازات سخت شوند حد جاری شود
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج