فعلا وارد اتوبان تهران - کرج و تهران - قم نشوید
۶۶۸۸۳۴
۰۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۱
۸۸۹۸ 
مدیرکل مدیریت بحران سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای گفت: با توجه به اتمام عملیات بازگشایی محورهای تهران ــ قم و قم ــ‌ تهران، تهران ــ کرج و کرج ــ تهران از هموطنان درخواست می‌شود تا حد امکان به این دو محور سفری نداشته باشند.
خبرگزاری تسنیم: مدیرکل مدیریت بحران سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای گفت: با توجه به اتمام عملیات بازگشایی محورهای تهران ــ قم و قم ــ‌ تهران، تهران ــ کرج و کرج ــ تهران از هموطنان درخواست می‌شود تا حد امکان به این دو محور سفری نداشته باشند.

 داریوش نصر مدیرکل دفتر تجهیز ماشین‌آلات و راهدارخانه و مدیریت بحران سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای اظهار داشت: باتوجه به اینکه عملیات بازگشایی محورهای تهران ــ قم و بالعکس و همچنین تهران ــ کرج و بالعکس تمام شده و هم‌اکنون با همکاری نیروهای راهداری و پلیس این دو محور در حال تخلیه هستند لذا از هموطنان درخواست می‌شود تا حد امکان به این دو محور سفری نداشته باشند.

وی افزود: با همکاری هموطنان در این مورد می‌توان عملیات تخلیه خودروهای درگیر ترافیک و پاکسازی برف موجود در سطح جاده‌ها را انجام داد.

نصر در پایان با اشاره به همکاری پلیس راهبر و تیم‌های امدادی حاضر در منطقه عملیات بازگشایی خواستار اطلاع‌رسانی موارد مذکور شد تا سفر ایمن و مطمئنی در محورهای شریانی حاصل شود.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج