راهداری: غافلگیری در جاده‌ها را قبول نداریم
۶۶۹۰۱۳
۰۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۴
۱۱۹۲۸ 
معاون وزیر راه و رئیس سازمان راهداری عدم استفاده از زنجیر چرخ و تجهیزات را مهمترین عامل انسداد راه‌ها در پی بارش‌های اخیر اعلام کرد.
ایسنا: داوود کشاورزیان، معاون وزیر راه و رئیس سازمان راهداری در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران کشور که به منظور بررسی اقدامات دستگاه‌های مختلف در طی بارش برف به ریاست رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در وزارت کشور برگزار شد، اظهار کرد: بارش برف در بزرگراه‌ تهران – قم از حوالی ساعت ۲۰ آغاز شد و از حوالی ساعت ۲۴ با توجه به بروز کولاک مسیر از قسمت عوارضی مسدود شد.

وی با بیان اینکه دلیل ترافیک این بود که یک سری از خودروها تصمیم گرفتند تا از جاده حسن آباد تردد کنند، گفت: همین موضوع سبب شد تا با انسداد مسیر ترافیک به اتوبان نیز برسد. در ادامه آن در لابلای خودروها برف نشسته و امکان تردد خودروها وجود نداشت.

وی با بیان اینکه بیش از ۹۵ درصد خودروها فاقد زنجیر چرخ بودند خاطرنشان کرد: مهمترین دلیلی که سبب انسداد مسیرها شد عدم استفاده از زنجیر چرخ بود. متاسفانه بسیاری از راننده‌ها به هشدارهای ما بی توجه بودند و واقعا معلوم نیست چرا راننده‌ای که وضعیت بارش‌ها را دیده، نه زنجیر چرخ با خود به همراه داشته و نه حتی باکش را پر کرده بود. مگر با باک خالی در جاده برفی رانندگی می‌کنند.

وی با بیان اینکه غافلگیری در این زمینه را قبول ندارم گفت:‌ بارش برف از قبل پیش بینی شده بود. گرچه مقدار آن بیشتر بود اما بارش‌ها پیش بینی شده بود. اگر رانندگان زنجیر چرخ به همراه داشتند قطعا بسیاری از این مشکلات پیش نمی‌آمد. تصور کنید اگر در یک جاده‌ای ۱۰۰۰ خوردو تردد کنند اما تنها دو خودرو لیز بخورند آن جاده مسدود می‌شود و پس از آن خودروها متوقف شده، سوخت‌شان به پایان می‌رسد و مشکلات بعدی ایجاد می‌شود. بنابراین لازم است که ما فرهنگ و رفتار ترافیکی‌مان را در این زمینه اصلاح کنیم.

وی همچنین درباره بسته شدن راه‌ها نیز اظهار کرد: راه‌ها باید از جایی بسته شوند که در آن نقطه امکانات رفاهی وجود داشته باشد.
برچسب ها:
انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
18:08 - 1396/11/08
این دولت کلا هیچی رو قبول نداره از رئیسش بگیر تا وزیر و معاون وزیر و دربان
بعید نیست اینم زیر سر دولت قبل باشه
Iran, Islamic Republic of
18:21 - 1396/11/08
دقیقا شما یه بار بگید. چیو. قبول دارید ؟
Iran, Islamic Republic of
18:21 - 1396/11/08
دقیقا شما یه بار بگید. چیو. قبول دارید ؟
Iran, Islamic Republic of
18:37 - 1396/11/08
جناب کشاورزیان , اینکه زنجیر چرخ نداشتند تخلف رانندگان بوده ولی اینکه شما هم نتونستید راه رو باز نگه دارید تخلف و کم کاری اداره تحت پوشش شما بوده , چرا عادت به عذرخواهی از مردم رو ندارید حداقل از اونهایی که قانون رو رعایت کردند و لی در جاده ها گیر کردند عذرخواهی کنید
Iran, Islamic Republic of
18:52 - 1396/11/08
تو اول بیا راه رو باز کن بعد بشین حرف بزن
Iran, Islamic Republic of
20:03 - 1396/11/08
آخه بگو.......... دیشب که ملت انتهای اتوبان همت و بزرگراه تهران کرج گیر کرده بودن از جمله خود من شما کجا بودی .،
Iran, Islamic Republic of
20:07 - 1396/11/08
اشما که راست میگی یکی باکل تجهیزات رفته زنجیر بسته بازم گیرکرده شماهم دروزارت راه هستی شبیه وزیر حرف میزنی شکم تون سیر دغدغه مردم ندارین ومسکن هم براتون مهم نیست دروغ میگم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج