ظریف به باراک اوباما هشدار داد
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فرش مرتضوی_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۶۶۹۲۵
۲۱ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۱:۳۴
۱۲۴۳۰
محمد جواد ظریف به باراک اوباما -رئیس جمهوری آمریکا- هشدار داد که تعدادی از گروه‎ها و مردم در داخل آمریکا و دیگرانی در خارج از کشور به دنبال این هستند وی را به سمت آغاز جنگی بکشانند که دامی است "که متاسفانه برای خودش پهن کرده است."
خبرگزاری مهر: محمد جواد ظریف در گفتگو اختصاصی با شبکه پرس تی وی صورت گرفت گفت: "استفاده از سلاح شیمیایی یک جنایت علیه بشریت است و همچنین اعتقاد داریم که توسل به زور و تهدید به استفاده از زور، نیز جرم جنایی در قانون بین الملل محسوب می‎شود."

وی به باراک اوباما -رئیس جمهوری آمریکا- هشدار داد که تعدادی از گروه‎ها و مردم در داخل آمریکا و دیگرانی در خارج از کشور به دنبال این هستند وی را به سمت آغاز جنگی بکشانند که دامی است "که متاسفانه برای خودش پهن کرده است."

هنوز دلیلی بر مدعای آنها ارائه نشده است

دیپلمات ارشد ایرانی هدف آنها را تلاش برای درگیر کردن رئیس جمهوری آمریکا در جنگ برای پاسخگوی به "مساله‎ فرضی" استفاده از سلاح شیمیایی توسط دولت سوریه، دانست.

ظریف همچنین گفت: "من مساله فرضی بکار می‎بردم زیرا هنوز دلیلی مبنی بر استفاده از سلاح شیمیایی توسط دولت [سوریه] ارائه نشده است."

وزیر امور خارجه افزود که ایران به عنوان قربانی سلاح شیمیایی، استفاده از چنین سلاح‏هایی را "بدون در نظر گرفتن قربانیان و مقصران" محکوم می‎کند.

ظریف گفت: "اعتقاد داریم هیچ کس حق ندارد از قانون به عنوان ابزار خود استفاده کند. آمریکا هیچ حق قانونی برای اینکه در مواجهه با مسائل؛ هم زمان خوبه عنوان دادستان، قاضی -و متاسفانه- مجری عمل کند، ندارد."

مداکرات باید برد- برد باشد


وی درباره برنامه هسته‎ای ایران گفت تهران آماده گفتگو جدی با دنیاست اما مذاکرات "بدون انتها نیست و باید نتیجه-محور و بر اساس " موضوع برابر، احترام متقابل و منابع مشترک" باشند."

ظریف از تصمیم رئیس جمهوری در زمینه ارجاع مذاکرات آینده هسته‎ای به وزارت امور خارجه تمجید کرد و گفت وزرات "قابلیت، ساز و کار و نیروی انسانی" انجام این موضوع را دارد.

ایشان خاطر نشان کردند که تهران به دنبال مذاکرات هسته‎ای برد-برد هستند و فضای جهانی را آن قدر در هم تنیده دانست که هیچ کشوری نمی‏تواند برای رسیدن به منافع خود دیگران را قربانی کند.

ظریف از دو طرف مذاکرات خواست تا برای اهداف مشترک تلاش کنند و اولین هدف را رسیدن به این نتیجه دانست که برنامه هسته‎ای ایران کاملاً صلح‎آمیز بوده و خواهد بود.

وی افزود: "این در راستای منافع ملی ایران است که .... تمام دنیا... بداند که مایل به دست یابی به سلاح هسته‎ای نیستیم و این سلاح هسته‎ای هیچ جایگاهی در دکترین امنیتی ایران ندارد."

وزیر امور خارجه ایران متذکر شد غرب باید بپذیرد که نمی‎تواند ایران را از حق خود در داشتنِ برنامه هسته‎ای صلح آمیز محروم کند و تنها راه برای اطمینان در زمینه صلح آمیز ماندنِ این برنامه، "اجازه اجرایی شدن برنامه" تحت نظارت IAEA است."

ایشان در پایان تاکید کردند اعمالِ فشار در مذاکرات، هیچ دست آوردی نخواهد داشت و اگر آمریکا می‎خواهد هر گونه مذاکره‎ای با ایران داشته باشد باید حسن نیت خود را نشان بدهد و درحالی که هم زمان به ایران فشار وارد می‎کند، نمی تواند دعوت به راه حل دیپلماتیک بکند.
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:55 - 1392/06/21
امیدوارم در تک تک لحظات مذاکره شهدا وخانواده انها فراموش نشوند.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:10 - 1392/06/21
درود و هزاران آفرین بر ایشان که بجای عوامفریبی و شعارهای دروغین(مثل مسولین سابق که حتی خودشان برای حرفهای خودشان ارزشی قایل نبودند)نمی دهند و فقط خداوند را شاهد اعمال خود وفقط منافع ملت را در نظر می گیرند
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:34 - 1392/06/24
حرفهاشون کلی گویی و استفاده از الفاظ قشنگ است و بس. حالا بره تو میدون مثل چند سال قبل میخان کل تاسیسات هسته ای کشور رو تعطیل کنند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
فرش تارنگ_1
شیرآلات زمانی_3
فرش ریحان 3
اپیلاسیون نانا 3
فرش تارنگ_3
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_4
فرش ریحان 4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 2
فرش ریحان 2
شیرآلات زمانی_2
فرش تارنگ_2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
استیل رگال_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
دکتر قدیمی_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
دکتر عارفی - فوتر
کالابرد_فوتر
استیل رگال_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
فنی آتل_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر