آغاز به کار دومین نشست شوراى حکام در تهران
۶۶۹۸۹۸
۱۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۵
۲۱۱۶
دومین نشست شورای حکام مرکز توسعه مدیریت اطلاعات بلایا وابسته به کمیسیون اقتصادی و اجتماعی ملل متحد برای آسیا و اقیانوسیه (اسکاپ) امروز صبح در تهران شروع شد.
خبرآنلاین: دومین نشست شورای حکام مرکز توسعه مدیریت اطلاعات بلایا وابسته به کمیسیون اقتصادی و اجتماعی ملل متحد برای آسیا و اقیانوسیه (اسکاپ) امروز صبح در تهران شروع شد.

اين نشست با حضور دكتر نوبخت رييس سازمان برنامه و بودجه، شمشاد اختر معاون دبیر کل سازمان ملل متحد و نمايندگان ۲۵ كشور آسيا و اقيانوسيه آغاز به كار كرد.

در ابتدای این اجلاس، قمصریان، رئیس مرکز  اطلاع رسانی و امور بین الملل سازمان برنامه و بودجه با اشاره به اینکه منطقه آسیا و اقیانوسیه مستعدترین منطقه جهان از حیث وقوع بلایای طبیعی است، گفت: وقوع این بلایا، باعث پیامدهای اقتصادی بسیار وسیع شده و تهدیدی جدی برای اهداف توسعه در این منطقه شمرده می شود.

وی افزود: هدف اسکاب، کاهش خسارات و تلفات ناشی از بلایای طبیعی است که با توسعه ظرفیتها و توانمندیهای انسانی و سازمانی کشور و تقویت همکاریهای همکاریهای منطقه ای مهیا خواهد شد.

قرار است علاوه بر گفتگوهاى كارشناسى پيرامون انتقال تجارب براى كاهش آسيب بلاياى طبيعى، به طور رسمى، مركز دائمى اپديم در تهران افتتاح شود.

 اپدیم یک مرکز وابسته به کمیسیون اقتصادی و اجتماعی سازمان ملل متحد برای آسیا و اقیانوسیه (اسکاپ) است که به پیشنهاد جمهوری سلامی ایران و به طور  اخص سازمان برنامه و بودجه کشور با گذشت بیشتر از  یک دهه پیگیری مداوم، رایزنی و مذاکره با طرف‌های مرتبط داخلی و خارجی، در تهران افتتاح مى‌شود.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج