الحریری: ادعای لیبرمن باطل ست
۶۷۰۶۹۷
۱۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۵
۴۱۸۱ 
نخست وزیر لبنان با صدور بیانیه‌ای به موضع گیری وزیر جنگ رژیم صهیونیستی مبنی بر اینکه بلوک شماره ۹ گازی در آبهای منطقه ای لبنان متعلق به این رژیم است واکنش نشان داد.
خبرگزاری مهر: به نقل از المنار، سعد حریری نخست وزیر لبنان با صدور بیانیه ای به موضع گیری آویگدور لیبرمن وزیر جنگ رژیم صهیونیستی مبنی بر اینکه بلوک شماره ۹ گازی در آبهای منطقه ای لبنان متعلق به این رژیم است واکنش نشان داد و آنرا ادعایی باطل توصیف کرد.

وی افزود: این ادعای باطل است و در راستای سیاست های توسعه طلبانه و شهرک سازی رژیم صهیونیستی برای نابودی حقوق دیگران و تهدید امنیت منطقه ای است. دولت لبنان این موضوع را با طرفهای بین المللی مربوطه در میان می گذارد تا بر حق مشروع در آبهای منطقه ای اش تاکید کند و مخالف هر گزندی به حق آن از سوی هر طرفی است.

نخست وزیر لبنان بیان کرد: آنچه لیبرمن بر زبان رانده است اقدام تحریک آمیز آشکار و به چالش طلبیدن است که لبنان آنرا مورد مخالفت قرار می دهد.

شایان ذکر است که لیبرمن وزیر جنگ رژیم صهیونیستی مدعی شده بود که بلوک شماره ۹ گازی متعلق به این رژیم است اما لبنان آنرا به مناقصه گذاشته است. میشل عون نیز به این ادعای لیبرمن واکنش نشان داده و آنرا تهدید لبنان دانسته بود.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج