قالیباف به تماشای «دارکوب» رفت
۶۷۱۵۲۲
۱۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۱:۴۸
۳۶۳۶
مدیر پردیس سینمایی کیان استقبال مردم از فیلم های سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر را خوب ارزیابی کرد.
خبرگزاری مهر: مجید فولادوند مدیر پردیس سینمایی کیان در گفتگویی درباره استقبال مردم از سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر بیان کرد: امسال تاکنون استقبال مردم از آثار این جشنواره خوب بوده به طوری که ظرفیت فروش بلیت در گیشه ها در این ۲ روز به پایان رسیده است.

وی افزود: در این ۲ روز هنوز هیچ فیلمی در این پردیس به سانس فوق العاده نرسیده است اما به احتمال زیاد از تاریخ ۱۴ و ۱۵ بهمن ماه سانس فوق العاده داشته باشیم.

فولادوند در پایان اظهار کرد: استقبال مردم از روز اول از آثار سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر خوب بوده است در حالی که در برخی از سال ها از روزهای سوم و چهارم این استقبال شروع  می شد.

۴ سانس فوق العاده برای «لاتاری» در ۱۳ بهمن

همچنین از سینماهای مختلفی که امروز «لاتاری» ساخته محمدحسین مهدویان را به نمایش درآوردند خبر رسید که ۴ سانس فوق العاده برای این فیلم از جمله در پردیس آزادی درنظر گرفته شده است.

حضور هادی حجازی فر بازیگر این فیلم در پردیس مگامال با استقبال مردم مواجه شد.

قالیباف مهمان ویژه بهروز شعیبی شد

محمدباقر قالیباف در پردیس سینمایی آزادی به تماشای فیلم «دارکوب» ساخته جدید بهروز شعیبی نشست.

وضعیت جشنواره فجر در اریکه ایرانیان

همچنین مدیر سینما اریکه ایرانیان درباره وضعیت اکران فیلم های جشنواره ملی فیلم فجر در این سینما توضیحاتی را ارایه داد.

رضا موسی خانی مدیر سینما اریکه ایرانیان در گفتگویی درباره استقبال مردم از آثار سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر بیان کرد: در این ۲ روز صاحبان آثار، فیلم ها را به موقع به دست ما رسانده اند و استقبال مردم هم به نسبت خوب بوده است برای مثال در سانس های ساعت ۲۰ و ۲۲ همیشه سالن پر از جمعیت است با این وجود ما در این ۲ روز از برگزاری جشنواره ملی فیلم فجر، هنوز سانس فوق العاده نداشته ایم.

وی با اشاره به فروش گیشه عنوان کرد: بلیت های گیشه ما در ساعت ۱۵ و ۱۷ فروش کمی دارند برای مثال روز گذشته ۱۲ بهمن ما در ساعت ۱۵ هیچ بلیتی در گیشه به فروش نرسید در ساعت ۱۷ تنها ۱۷ بلیت و در ساعت ۲۰ تنها ۳۶ بلیت فروختیم.

موسی خانی در پایان اظهار کرد: به طور کلی استقبال مردم در این دو روز متوسط رو به بالا بوده است برای مثال شب گذشته از فیلم سینمایی «مغزهای کوچک زنگ زده» به کارگردانی هومن سیدی استقبال بسیار خوبی شد به طوری که سالن پر شد و ما حتی بلیت های خام را هم فروختیم به این معنی که مردم حتی در راهرو هم برای تماشای این فیلم نشسته بودند.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج