فال روزانه ۱۷ / ۱۱ / ۱۳۹۶
۶۷۳۱۵۰
۱۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۳:۱۵
۱۱۰۹۳ 

فـال روزانـه - Daily Omen

فال روزانه سه شنبه 17 بهمن 1396

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 17 بهمن به دنیا آمده اید، تولدت مبارک! از همین امروز در مورد چیزهایی که در زندگی شما اهمیت بالایی دارند، خوب فکر کنید. به عنوان مثال یکی از آرزوهای شما کمک به دیگران است، بنابراین می توانید در خیریه های مختلف شرکت کنید و اینگونه یکی از خواسته های خود را برآورده و خودتان را خشنود کنید. ماه اسفند زمان خوبی برای دور ریختن خاطرات است، هر آنچه آزارتان می دهد را از خود دور کنید و جا را برای وقوع اتفاقات خوش باز کنید. به زودی فردی وارد زندگی تان می شود که مسیر شما را تغییر خواهد داد. شما تلاش های بسیاری کرده اید و زمانی که نتیجه زحمات تان را بگیرید، می فهمید که زندگی لذت بخش تر از آن است که فکرش را می کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

 امروز یکی از اعضای خانواده یا اقوام تان به شما در کاری کمک می کند. خوبی اش آن است که او بی هیچ چشم داشتی این کار را انجام می دهد، بنابراین بدون نگرانی از او کمک بگیرید و کارهایتان را پیش ببرید. قبل از این که با شریک زندگی تان در مورد موضوع مهمی وارد بحث شوید، خوب در مورد آنچه می خواهید به زبان آورید، فکر کنید. زیرا یک حرف نابجا ممکن است که زاویه دید او را نسبت به شما تغییر دهد. امروز با اطرافیان تان مهربان تر باشید و تاثیرات مثبت آن را در زندگی تان مشاهده کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

 آخرین باری که مداد یا خودکار به دست گرفته اید، چه زمانی ست؟ زندگی در عصر پست مدرن، شما را از بسیاری چیزها دور کرده است. شاید بد نباشد که به جای گوشی موبایل، قلم به دست بگیرید و کمی بنویسید یا این که به جای ماشین سواری، قدم بزنید. شاید این کارها آرامش لازم را به شما باز گرداند. بهتر است که امروز از حرف زدن در مورد مسائل مهم با شریک زندگی تان خودداری کنید زیرا نه شما و نه او انعطاف پذیری لازم را برای رسیدن به یک نقطه مشترک ندارید. اگر می خواهید مکالمه تان نتیجه خوبی داشته باشد، آن را به روز دیگری موکول کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

 امروز احساسات شما بر انگیخته می شود. در واقع با دردودل های فردی روبه رو می شوید که به شما حس دلسوزی می دهد به حدی که تصمیم می گیرید وقت بیشتری را برای آن فرد بگذارید و در صورت لزوم به او کمک کنید. مطمئن باشید که پاداش محبت هایتان را به زودی دریافت خواهید کرد. امروز مجبور به کاری می شوید که دوست ندارید. شاید در ابتدا برایتان سخت باشد اما خیلی زود می فهمید که فواید بسیاری برایتان به همراه خواهد داشت، پس آن را تمام و کمال به پایان برسانید.

فـال روزانـه - Daily Omen

 امروز خودتان اینجا و فکرتان جای دیگر است. حتی بیان ایده و احساسات نیز برایتان مشکل می شود. به همین دلیل بهتر است که قدم هایتان را آهسته بردارید و از گرفتن تصمیمات مهم خودداری کنید. زمان خوبی برای ملاقات افراد جدید است. افرادی که به تازگی وارد زندگی تان می شوند، از آنجا که از گذشته تان بی خبرند، می توانند راههای جدیدی به شما نشان دهند و بر جسارت تان بیافزایند. به زودی مسافرتی در راه دارید که اتفاقات خوبی را برایتان به همراه خواهد داشت.

فـال روزانـه - Daily Omen

دوست دارید که امروز را بیرون از خانه سپری کنید. چرا که نه؟ شما می توانید هم با دوستان تان به گشت و گذار بروید و هم در فعالیت های فرهنگی شرکت کنید. هر مکانی که کنجکاوی شما را ارضا خواهد کرد، حالتان را خوش می کند. امروز فکر کار را از ذهن تان بیرون کنید. شما روزهای سختی را پشت سر گذاشته اید و حال زمان استراحت تان است. در انتهای روز خبر خوبی از یکی از دوستان تان می شنوید که روزتان را تکمیل خواهد کرد. امروز شانس پیدا کردن شریک زندگی برای مجردها بسیار زیاد است، به شرط آنکه به اطراف بی تفاوت نباشند.

فـال روزانـه - Daily Omen

 اگر امروز برای اولین بار به ملاقات فردی می روید اما زمان لازم را برای رسیدگی به ظاهرتان ندارید، نگران نشوید زیرا آنچه برای طرف مقابل شما اهمیت دارد، حرف هایی است که میان تان رد و بدل می شود، نه تیپ تان. اگر به تازگی دوستی را از دست داده اید، خودتان را سرزنش نکنید. شما با منطق تان جلو رفتید، نه احساس تان و این بهترین تصمیم است. امروز از حقیقتی آگاه می شوید که ممکن است کمی ناراحت تان کند اما از فردا می بینید که به نفع شما تمام خواهد شد.

فـال روزانـه - Daily Omen

 از توانایی های خود برای خلق کردن کمک بگیرید. شما عاشق فعالیت های خلاقانه اید اما برای آن زمان نمی گذارید. شاید بگویید که دیر شده اما واقعیت این است که هنوز هم فرصت این کار را دارید. شروع کار مورد علاقه تان درهایی را به رویتان باز می کند که آینده تان را نیز به بهترین شکل ممکن تغییر خواهد داد. اگر مجرد هستید، امروز با او که دوستش دارید، قرار ملاقاتی بگذارید. جسارت راز موفقیت شما در چنین روزی است.

فـال روزانـه - Daily Omen

 امروز زمانی را به خودتان اختصاص دهید. اطراف شما همیشه پر از آدم است طوری که لحظه ای تنها نمی شوید اما آیا می دانید که این حالت برای سلامتی جسم و روح تان ضرر دارد؟ شما باید در طول روز زمانی را در تنهایی بگذرانید تا ذهن تان آرامش داشته باشد. این کار در تصمیم گیری و تمرکزتان نیز تاثیر مثبتی خواهد گذاشت. در مورد موضوعی به شریک زندگی تان شک کرده اید، بهتر است قبل از هر اقدامی با خود او صحبت کنید تا حقیقت را به شما بگوید.

فـال روزانـه - Daily Omen

 امروز دوست دارید که بدون توجه به نظرات دیگران، راه خودتان را بروید. استقلال برایتان اهمیت زیادی پیدا کرده است اما در این کار افراط نکنید زیرا از پس برخی کارها به تنهایی نمی توانید برآیید، از طرف دیگر مخالف شما با دیگران ممکن است منجر به درگیری و ناراحتی اطرافیان تان شود، بنابراین حد خودتان را مشخص کنید. شریک زندگی تان از شما دلگیر است اما بهتر است که گفتگو را به روز دیگری موکول کنید زیرا نه شما و نه او توانایی کنترل حرف هایتان را ندارید.

فـال روزانـه - Daily Omen

 امروز دوستی به دیدارتان می آید و از همنشینی با او لذت می برید. آخرین باری که برای خودتان زمان گذاشتید را به یاد دارید؟ شما پر از انرژی هستید اما تمام آن را برای کارتان می گذارید. این روند در دراز مدت به سلامت جسمی و روحی شما آسیب خواهد رساند، بنابراین زمان بیشتری را به تفریح بگذرانید تا دچار فرسودگی نشوید. به زودی فرصت دیدار مکانی که مدت هاست می خواهید بروید، برایتان فراهم می شود. بدون دغدغه کاری، لحظات خوشی را در آنجا سپری کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

 کاری را به شما سپرده اند اما به دلایل این که تخصص لازم را ندارید، نگران اید. نگرانی شما بیهوده است زیرا به خوبی از پس آن بر خواهید آمد. به علاوه دوستانی دارید که می توانند به شما کمک کنند. پس خجالت را کنار بگذارید و با اعتماد به نفس بالا پیش بروید. از آنجا که امروز به راحتی می توانید ایده های خود را بیان کنید، زمان خوبی است که خواسته های دلتان را با افرادی که باید از آن باخبر شوند، در میان بگذارید.

فـال روزانـه - Daily Omen

 آیا تا به حال به آدم های اطرافتان دقت کرده اید. هیچ آدمی بدون مشکل نمی شود، در صورتی که شما فکر می کنید تنها هستید. آنچه دیگران را از یکدیگر متمایز می کند، روش برخورد با مشکلات است، بنابراین شما هم به جای ماتم گرفتن، بهتر است که بلند شوید و روش های دیگری را به کار گیرید. اگر مجرد هستید، شخصی به طور تصادفی وارد زندگی تان می شود و تغییراتی به زندگی تان می دهد که انتظارش را ندارید. در انتهای روز تلفنی به شما می شود که حاوی خبرهای خوب است.
برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج