کاهش ۷ درصدی ازدواج و افزایش ۴ درصدی طلاق
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
ادیب_1
ادیب_3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_4
ادیب_4
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
ادیب_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۶۷۳۵۲۲
۱۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۳
۳۹۳۳
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از ممنوع الخروج شدن ۱۷ هزار و ۳۱ نفر از بدهکاران بانکی خبر داد.
خبرگزاری ایلنا: رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از ممنوع الخروج شدن ۱۷ هزار و ۳۱ نفر از بدهکاران بانکی خبر داد.

 احمد تویسرکانی، رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور صبح امروز در نشست خبری خود گفت: سازمان ثبت اسناد و املاک کشور برای ماموریت و مسئولیتی که بر عهده دارد باید اطلاع‌رسانی کند اقدامات ما عمدتا برای ایجاد نظم در جامعه و ارتقای خدمت‌رسانی به مردم است. در گذشته رضایت مردم حاصل نمی‌شد، زیرا سازمان درگیر بوروکراسی بود اما امروز بر اساس یک راهبرد مشخص در حال ارتقا است.

او با اشاره به فعالیت‌های 10 ماه گذشته سازمان اسناد گفت: از رسانه‌ها انتظار داریم ارتباط ما را با مردم بیشتر کنند تا بتوانیم آسیب‌های خود را بشناسیم و آنها را رفع کنیم سازمان اسناد امروز تفاوت‌های زیادی با گذشته دارد اما همچنان به نقطه مطلوب نرسیده در حال حاضر 450 اداره ثبت اسناد در کل کشور فعالیت می‌کنند و حدود 10 هزار دفترخانه اسناد رسمی و دفاتر ازدواج و طلاق در حال خدمت‌رسانی به مردم هستند بعضی از اقدامات ما در زمینه املاک و اراضی است و بعضی دیگر در حوزه دفاتر ازدواج و طلاق، ثبت شرکت‌ها، مالکیت‌های صنعتی و اختراعات و علائم تجاری است.

او با بیان اینکه سه پروژه در زمینه فناوری و چند پروژه عمرانی مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد افزود:‌ همزمان با دهه فجر پروژه‌های عمرانی در سه استان هرمزگان، خوزستان و یزد به بهره‌برداری می‌رسد همچنین اداره ثبت اسناد و املاک ابوموسی در استان هرمزگان و واحد ثبتی رسالت و امیدیه در استان خوزستان و اداره ثبت در استان یزد امروز به صورت همزمان افتتاح می‌شود.

تویسرکانی خاطرنشان کرد: در 10 ماه گذشته در مجموع 73 میلیون و 988 هزار خدمت به مردم ارائه شده که 39 درصد نسبت به سال 95 افزایش داشته است. در این مدت 516 هزار و 204 ازدواج ثبت شده که نسبت به سال قبل 7 درصد کاهش داشته است همچنین در این مدت 147 هزار و 983 طلاق به ثبت رسیده که 4 درصد نسبت به گذشته افزایش داشته است.

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به حوزه وصول مطالبات اشاره کرد و گفت: 48 هزار و 213 میلیارد و 750 میلیون ریال معوقات بانکی وصول شده که 31 درصد افزایش داشته است. در این زمینه 17 هزار و 31 نفر از بدهکاران بانکی ممنوع الخروج شدند و 9482 بدهکار پس از پرداخت بدهی رفع ممنوعیت خروج از کشور گرفتند در این مدت 7140 بدهکار ممنوع المعامله و 2644 نفر بعد از پرداخت بدهی مالی رفع ممنوعیت معامله شدند.

او با بیان اینکه 220 هزار و 233 نفر از اشخاص حقیقی و حقوقی بدهی مالی کلان دارند گفت: از طریق سازمان ثبت این افراد شناسایی شدند و بعد از ایجاد محدودیت‌هایی 97 هزار و 672 نفر بدهی مالیاتی خود را تسویه کردند. همچنین 14 هزار و 509 میلیارد ریال در 10 ماه گذشته به خزانه دولت واریز شده است.

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور درباره اسناد مالکیتی برای اراضی و املاک گفت: دو میلیون و 646 سند مالکیت صادر شده که نسبت به سال گذشته 5 درصد افزایش داشته همچنین 77 هزار و 675 سند مالکیت برای اراضی روستایی صادر شده که نسبت به روستاها 15 هزار و 582 سند در رابطه با موقوفات و 6617 سند در رابطه با اراضی ملی صادر شده است.

او با اشاره به اینکه برای مسکن مهر 22 هزار و 708 سند مالکیت صادر شده‌است، گفت: 107 هزار و 633 سند صادر و 232 هزار و 633 رای مربوط به اسناد مالکیت در رابطه با تعیین تکلیف قانون صادر شده است. همچنین در دفاتر اسناد رسمی 10 میلیون و 485 هزار و 532 سند صادر کردیم و حدود 6 میلیون خدمات دیگر در دفترخانه‌ها ارائه شده است.

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با اشاره به نظارت بر ادارات ثبت اسناد در دفترخانه‌های رسمی گفت: 29 هزار و 654 بازرسی از ادارات ثبت و دفترخانه‌ها انجام شده و  100 نفر از کارمندان متخلف تعلیق شده‌اند. همچنین 364 نفر از سردفتران و دفتریاران متخلف انفصال موقت و 29 مورد نیز انفصال دائم از خدمت شده‌اند.

او درباره ثبت شرکت‌های تجاری گفت: ثبت شرکت‌های تجاری 6 درصد افزایش داشته است.همچنین 14 نمایندگی شرکت‌های خارجی در کشور به ثبت رسیده و 9142 شرکت هم منحل شده است و 3307 اختراع در این سازمان ثبت شده که نسبت به سال گذشته 15 درصد افزایش داشته همچنین 10 درصد در حوزه ثبت برند نیز با رشد روبرو بودیم.

تویسرکانی با اشاره به بودجه سازمان ثبت در سال 97 تاکید کرد: برخی جنس کار را نمی‌دانند و اگر بدانند کاداستر چه برکاتی دارد مشکلی برای بودجه ما ایجاد نمی‌شود متاسفانه با وجود اینکه یکی از دستگاه‌های درآمدزا برای دولت هستیم اما در بحث بودجه با بی‌مهری دولت مواجه شدیم ما تا امروز موفق شدیم تخصیص شش ماهه 96 را بگیریم. اگر بررسی کنند می‌بینند 30 میلیون مراجعات مردمی کاهش یافته اما متاسفانه گوش شنوایی در این زمینه وجود ندارد. سال گذشته سازمان هلال احمر 600 میلیارد از محل درآمدهای ثبت دریافت کرده این معنا ندارد که کار کاداستر بر زمین بماند و هزینه به جاهای دیگر برسد متاسفانه قیمت تمام شده بسیاری از خدمات در کشور مغفول مانده است در حالی که ما اعلام کردیم می‌توانیم بسیاری از هزینه‌ها را کاهش دهیم اما توجهی به آن نشده است. وضعیت بودجه در بدترین وضعیتی است که می‌توانست باشد.

تویسرکانی درباره شناسایی اموال خاوری در ایران گفت: بخش زیادی از فعالیت ما پاسخ به کل استعلامات قضایی است امروز می‌‌توانیم در لحظه بگوییم چه کسی در کجا چه اموالی دارد در رابطه با خاوری استعلامات انجام و پاسخ به نهاد مربوطه داده شده است. اطلاعات در مورد افراد محرمانه است و نمی‌توان آن را منتشر کرد.

رئیس سازمان ثبت اسناد در پایان از برگزاری آزمون سردفتری خبر داد و گفت: اوایل سال آینده این آزمون برگزار می‌شود که هزار دفترخانه ایجاد خواهد شد.
برچسب ها:
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:43 - 1396/11/17
از بی پولی بیکاری همه دارن مجرد میشن دیگه امید به زندگی نیست
Iran, Islamic Republic of
17:28 - 1396/11/17
یک ازدست اوردهای مهم این سالها شرایط براورده شدن نیازهای جنسی رایگان یاباهزینه ای اندک است واینکه قشرمرفه مفتخوارمجبورنیستندیرای تفریحات جنسی به تایلندوجاهای دیگربروند بلکه جذب توریستهای عرب برای اینگونه تفریحات به کشورازدیگردست اوردهاست دلمان خیلی دردداره خداخیرتون بدهداجازه دادیددرددل کنیم هرچندبی فایده
Iran, Islamic Republic of
18:56 - 1396/11/17
الان اگه کارباش وپول ازدواج میکنیم.۳۰سالمون
Iran, Islamic Republic of
23:58 - 1396/11/17
... به نظرتون دلیلش چی میتونه باشه؟!!!بیکاری،بی پولی،اعتیاد،عدم امید به آینده.......؟؟؟؟!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
10:56 - 1396/11/18
نه بی پولی نه بیکاری فقط بی غیرتی مردها بی عفتی زنها که محصول ماهوارهاست مزید بر اطلاع تون
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
دکتر نائبی_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نائبی_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
سفیر بار ساقدوش_3
سفیر بار ساقدوش_4
دکتر نائبی_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
سفیر بار ساقدوش_2
دکتر نائبی_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
تنورستان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
کلینیک النا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
دکتر آزاد خواه_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
تنورستان_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
دکتر لاجوردی_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
فنی آتل_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
اورانوس_فوتر2
پارسیان طب - فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_تزریق چربی