قیمت دلار به 6 هزار تومان می‌رسد، تردید نکنید!
۶۷۴۵۶۹
۱۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۴
۲۱۱۴۹
پورمختار:
نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس گفت: در دولت این شجاعت نیست که مانند دولت گذشته به شکل پالتی، کشتی، قایق، هواپیما و ... پول را به کشور بیاورد به همین دلیل در دولت گذشته هیچ وقت دچار مشکل از نظر نرخ ارز نبودیم.
خبرگزاری فارس: محمدعلی پورمختار بعد از ظهر امروز در مجمع سالیانه قشر بسیج کارگری سپاه اظهار کرد: در این جلسه مسائل مختلفی مطرح شده که در رابطه آنها بنده در مقام پاسخگویی نیستم اما توضیحاتی می‌دهم تا در جریان تصمیمات مجلس و محدودیت‌ها در سطح کلان قرار بگیرید.

وی با اشاره به اینکه همدان در آمایش سرزمینی به عنوان استانی کشاورزی تعریف شده و این موضوع هم به زمان دوره نخست ریاست جمهوری مرحوم هاشمی برمی‌گردد، ادامه داد: در زمانی که نعمت‌زاده وزیر صنایع و معادن بود جلسات متعددی با حضور مسؤولان استانی اعم از استانداران و نمایندگان برگزار شد و دولت به آمایش سرزمین توجه داشته تا مشخص شود هر استانی در چه بخش و استانی فعالیت کند.

نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس با اشاره به اینکه نعمت‌زاده در این جلسه مطرح کرده بود که  همدان را باید صنعتی ببینیم اما مسؤولان استانی مخالفت کردند، بیان کرد: در نهایت همدان به عنوان استانی کشاورزی تصویب و تعیین شد که بر همین مبنا برای ایجاد واحد‌های تولیدی بزرگ و کوچک اقدام شد.

وی با بیان اینکه برخی استان‌ها به قطب صنعت تبدیل شدند و همدان از قافله صنعت عقب ماند، افزود: در چند سال گذشته برای صنعتی شدن همدان تلاش‌هایی شده و بنده با شرکت‌های دولتی صحبت‌هایی داشتیم.

پورمختار گفت: اما در دولت گذشته به خاطر مشکلات تامین مالی نتیجه‌ای حاصل نشد چراکه از سال‌های گذشته در برنامه دوم و سوم توسعه تصویب شده که هیچ پروژه جدید دولتی نباید در هیچ کجا تصویب شود مگر اینکه قانون 23 برود.

وی افزود: همین موضوع یک زیربنای منحرف و کجی را گذاشته به نحوی افراد دارای صنعت کار خود را گسترش می‌دهند، مصوبه می‌گیرند و از پول دولت استفاده می‌کنند.

نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس با اشاره به اینکه همدان در صنعت عقب افتاد، تصریح کرد: در آخرین جلسه با وزیر صنعت گفتم، همدان نیازمند صنعتی شدن است وزیر صنعت هم این موضوع را قبول داشت که توافق شد طرحی برای صنعتی شدن استان تهیه کنیم و بعد از بحث و بررسی همدان به سمت صنعتی شدن برود.

وی خطاب به تولیدکنندگان تاکید کرد: اگر در رابطه با صنعتی شدن همدان نظری دارید مطرح کنید تا در جلسه طرح شود.

پورمختار با اشاره به اینکه در همدان پتروشیمی وجود دارد و ادعا داریم که یک پتروشیمی دیگر باید در استان همدان ساخته شود اما با کدام آب باید ساخته شود؟ افزود: پتروشیمی به شدت آب‌بر است.

وی در ادامه به مجلس، نمایندگان و مجامع اشاره کرد و با بیان اینکه یک ایراد اصلی و جدی در ساختار انتخابات وجود دارد، ادامه داد: انتخابات مجالس به صورت محلی و منطقه‌ای برگزار می‌شود از این رو مردم متوقع هستند که نماینده فقط به حوزه انتخابیه محل خود متمرکز شود که از همین موضوع انحراف کار نمایندگی آغاز می‌شود.

نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس با اشاره به اینکه در استان و مجلس یک رقابت بین 9 نماینده استان ایجاد شده است، خاطرنشان کرد: هیچ کدام از نمایندگان استان برنمی‌تابند پروژه‌ای به شهرستان دیگر برود و سعی در بردن پروژه به شهرستان خود دارند، از این رو به وزیر و مسؤول مربوطه فشار می‌آورد تا پروژه به استان دیگر نرود و این تقابل به خاطر ساختار معیوب انتخابات است.

وی با اشاره به اینکه به خاطر این تقابل بین نمایندگان خواستار رفتن به سمت استانی شدن و انتخابات رفتیم تا تقابلات از بین برود، افزود: با استانی شدن انتخابات نمایندگان مسؤولیت مشترک در کل استان پیدا می‌کنند و قابلیت توزیع پروژه‌ها وجود دارد که این طرح از سوی شورای نگهبان رد شد.

پورمختار با اشاره به اینکه در طرح ملی هم رقابت استانی می‌شود، افزود: هر استان می‌خواهد به نفع خود وزیر و معاون وزیر را تعیین کند و بر این تصور بوده که از این وزیر و معاون وزیر آب گرم می‌شود اما در واقع آبی گرم نمی‌شود.

وی تصریح کرد: اخیرا با وزیر علوم جلسه‌ای داشتم که گفتم انتظار داریم اقداماتی برای استان انجام داده و یا از نیرو‌های استان همدان استفاده کنید اما زیاد امیدی به این اتفاق نداریم.

نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس با اشاره به اینکه با توجه به این شرایط نمایندگان به سراغ درگیر شدن می‌روند، بیان کرد: نمایندگان یکی از استان‌ها می‌گفت شما باید جلو بیفتید و ما هم پشت سر شما بیاییم اما وقتی ما با وزیر و رئیس جمهوری درگیر شدیم ما را قطع و کات می‌کنند.

وی با بیان اینکه سئوال و تفحص بنده در زمانی مثبت بوده و در زمانی جواب منفی داده است، تصریح کرد: حرکت ما روی لبه شمشیر است.

پورمختار در ادامه به موضوع مطرح شده در جلسه در رابطه با نمایندگان، دخالت آنها، رانت‌خواری و ... اشاره کرد و تاکید کرد: اگر در حوزه شخص من اتفاق افتاده که فردی آمده و گفته از سوی پورمختار مراجعه می‌کند همین الان بگویید چه کسی بوده است.

وی با اشاره به اینکه نگاه سیاه به موضوع دارید و از این جهت باید قضاوت عادلانه و اطلاعات کافی داشته باشیم، افزود: مشخصات انقلابی‌گری تعقل، منطق، تلاش، برنامه‌ریزی و حساب و کتاب داشتن است.

نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس با اشاره به اینکه فرهنگ تقابل با سرمایه‌گذاری در بین مردم و مسؤولان استان همدان وجود دارد، ادامه داد: نمی‌دانم این موضوع به کجا و چه چیزی برمی‌گردد، شاید هم عادت به زندگی پایین عادت دارند یا آموزه‌هایی موجب این رفتار شده است.

وی با اشاره به اینکه در همدان نسبت به فرد سرمایه‌گذار نگاه منفی وجود دارد و این موضوع باید حل شود، تصریح کرد: با بسیاری از سرمایه‌گذاران بزرگ استان صحبت کردم اما هیچ کدام حاضر به کار کردن در همدان نیستند به نحوی که حتی مرحوم علاقبندیان گفت که دو پا دارید باید چهار پا هم قرض گرفته و از همدان فرار کنید که در نهایت این گرفتاری را در پتروشیمی درست کرد.

پورمختار با اشاره به اینکه مرحوم علاقبندیان هدف دیگری داشت و می‌خواست پتروشیمی را از همدان ببرد، افزود: علاقبندیان قصد خرید کل پتروشیمی را داشت که بنده اجازه ندادم.

*کشور نیاز به 20 تا 25 میلیون دلار واردات ندارد

وی خطاب به تولیدکنندگان با تاکید بر اینکه بنده می‌دانم که شما تولیدکنندگان از مدیرانی که فرهنگ اشتباه دارند و شجاعت و قدرت تصمیم‌گیری ندارند، چه می‌کشید، یادآور شد: ترس عجیبی در تصمیم‌گیری در برخی از مدیران وجود دارد.

نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس با اشاره به اینکه من اگر در مورد موضوعی دخالت کنم برخی می‌گویند که پورمختار ذینفع است، ادامه داد: من به این حرف‌ها گوش نداده‌ام و هر کس آمده نامه نوشته و کار او را پیگیری کردم.

وی با بیان اینکه تا زمانی که موضوع نگاه منفی به سرمایه‌گذاری در استان حل نشود از تولیدکننده کسی حمایت نمی‌کند، ادامه داد: پول جذب می‌شود اما بانک‌ها با همان نگاه منفی از نسبت به دادن پول مقاومت می‌کنند.

پورمختار با اشاره به اینکه وقتی بنده به مدیرانی نقد دارم چقدر می‌توانم به استاندار یا وزیر بگوییم که این مدیر باید عوض شود؟ افزود: نقش گروه‌های سیاسی در استان پررنگ و اثرگذار است و نقش آنها نباید نادیده گرفته شود، در نهایت همه این مسائل در ایجاد مشکلات برای تولیدکننده موثر است.

وی با اشاره به اینکه نمایندگان باید بدون توجه به هیچ موضوعی محکم با وزیر، رئیس جمهور، معاون، استاندار و... برخورد کنند اما باید نقطه تعامل و تعادل حفظ شود، تصریح کرد: اگر بخواهیم با وزیر و رئیس جمهور، استاندار و... برخورد تیز و تند داشته باشیم، این تعامل می‌شکند.

نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس در ادامه به حمایت از بخش صنعت و تولید اشاره کرد و افزود: پول نفت ما داخل کشور نمی‌آید و مقدار پولی که به کشور می‌آید بسیار کم است، از طرفی در دولت هم این شجاعت نیست که مانند دولت گذشته به شکل پالتی، کشتی، قایق، هواپیما و... پول را به کشور بیاورد به همین دلیل در دولت گذشته هیچ وقت دچار مشکل از نظر نرخ ارز نبودیم.

وی با اشاره به اینکه دولت منتظر مذاکره می‌ماند تا طرف مقابل لطف کرده تعامل کنند و قراردادی بسته شود، ادامه داد: دولت می‌گوید 30 میلیارد دلار فاینانس کردم در حالی که این پول خود ماست که به کشور برمی‌گردد.

پورمختار با تاکید بر اینکه باید به صورت جدی از واردات جلوگیری شود، ادامه داد: 45 میلیارد دلار به صورت رسمی کالا به کشور وارد می‌شود و اغلب هم کالا‌های ساخته شده است.

وی تصریح کرد: اگر واردات به کشور نصف شود، کشور نیاز به 20 تا 25 میلیون دلار واردات ندارد و از کالای تولید داخل استفاده می‌شود و واحد‌های تولیدی رونق می‌گیرد.

نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس با بیان اینکه در واردات فساد‌های بزرگی وجود دارد و برخی به شدت به واردات علاقه دارند، بیان کرد: پیشنهادی مطرح شده تا واردات برای دولت و پیمانکاران طرف قرارداد دولت متوقف شود اما نماینده دولت به شدت مخالفت کرد.

وی با بیان اینکه افراد علاقمند به واردات از رانت استفاده می‌کنند، ادامه داد: این موضوع از واقعیت‌های موجود کشور است، حال شما بگویید نماینده چه کار می‌کند؟

پورمختار با بیان اینکه من در مجلس به مرد تحقیق و تفحص تبدیل شدم اما نتیجه‌ای نداشت، تصریح کرد: مجلس دچار چنددستگی شده و تعدادی به خاطر مسائل سیاسی، منطقه‌ای و ... به تحقیق و تفحص رای نمی‌دهند و یا نمی‌خواهد با دولت درگیر شود.

وی افزود: در دولت یازدهم نسبت به نعمت‌زاده وزیر نفت و در این دولت نسبت به وزیر راه و شهرسازی همه نمایندگان حرف دارند اما در عمل این وزرا رای می‌آورند.

*افزایش مالیات استان در سال‌ جاری 5.6 درصد است

نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس در ادامه با اشاره به اینکه تاکنون هر واحد تولیدی به بنده مراجعه کرده مشکل او را پیگیری کرده‌ام، ادامه داد: تاکنون توانستیم به ضرب و زور کار را پیش ببریم اما مسائل و مشکلات در مورد واحد‌های تولیدی یکسان نیست.

وی به موضوع ارز اشاره کرد و با بیان اینکه این موضوع محرمانه مطرح شده که از نظر دولت قیمت دلار 6 هزار تومان است، افزود: برخی می‌گویند دلار 10 هزار تومان خواهد رسید اما در رسیدن قیمت دلار به 6 هزار تومان تردید نکنید.

پورمختار ادامه داد: رئیس جمهور در جلسه‌ای مطرح کرده که قیمت دلار بر روی 5 هزار تومان متوقف شود و ادامه رشد دفعی نباشد و بانک مرکزی تلاش می‌کند دلار روی 5 هزار تومان متوقف شود.

وی با بیان اینکه افزایش قیمت دلار اثر منفی بر کالا‌های وارداتی خواهد گذاشت، افزود: افزایش قیمت دلار در بخش صادرات بسیار خوب بوده چراکه ارز 6 هزار تومانی برای صادرات سود بیشتری نصیب صادرکننده می‌کند.

نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس با بیان اینکه در سیاست گذاری‌های کلان اقتصادی دولت به سمت تولید اوراق مالی اسلامی رفته است، تصریح کرد: سال گذشته اسناد خزانه وجود داشت.

وی با بیان اینکه در لایحه بودجه اوراق مالی اسلامی آمده و این اوراق قابل خرید و فروش خواهد بود، افزود: اکنون 100 هزار میلیارد تومان اوراق مالی اسلامی برای دولت تصویب شده که برای تهاتر بدهی‌ها نسبت به بخش خصوصی و پیمانکاران و... در نظر گرفته شده است.

پورمختار با بیان اینکه 37 هزار میلیارد تومان اجازه انتشار اوراق مالی اسلامی به دولت داده شده است، ادامه داد: برای وزارت علوم 5 هزار میلیارد تومان و یک‌هزار میلیارد تومان برای آموزش و پرورش اجازه انتشار اوراق مالی اسلامی داده شده است.

وی با بیان اینکه عدد اوراق مالی اسلامی به مرز 160 هزار میلیارد تومان می‌رسد که بودجه جداگانه‌ای است که در بودجه هم دیده نمی‌شود، ادامه داد: بودجه کشور 367 هزار میلیارد تومان است.

نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس با بیان اینکه پشتوانه اوراق مالی اسلامی تضمین دولت است، افزود: مالیات هم به این اوراق تعلق نمی‌گیرد، پس تولیدکننده‌ها باید خود را برای چرخش مالی از طریق اوراق آماده کنند.

وی در ادامه به مالیات اشاره کرد و با بیان اینکه مالیات واقعیتی است که در صورت محاسبه درست موجب نارضایتی هیچکس نمی‌شود، ادامه داد: 185 هزار میلیارد تومان در کشور باید در سال آینده مالیات گرفته شود.

پورمختار با بیان اینکه مالیات در سال 97 نسبت به سال‌ جاری افزایش عمومی 16 درصدی داشته است، افزود: افزایش مالیات استان در سال‌ جاری 5.6 درصد است.

وی افزود: تعدادی مالیات پرداخت نمی‌کنند و اگر به طور معمول اظهار شود درآمد مالیاتی کشور به مرز 400 تا 500 هزار میلیارد خواهد رسید.

نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس در ادامه به حقوق‌های نجومی پرداخت و اظهار کرد: در استان همدان حقوق نجومی متعلق به مدیرعامل شرکت گاز با 30 میلیون تومان و رئیس علوم پزشکی با 26 میلیون تومان بود.

وی با بیان اینکه در کل کشور و استان همدان 96 درصد مالیات محقق شده است، افزود: در برخی مواقع دفاتر درست ارائه نمی‌شود و کارکرد‌ها برای حوزه حسابرسی درست نیست به همین دلیل بهانه به دست مامور مالیاتی می‌دهد.

پورمختار با بیان اینکه در رابطه با بودجه شامل حمایت و رونق کسب و کار هشت تبصره وجود دارد: در تبصره سه اجازه 30میلیارد دلار فاینانس را داده است.

وی با بیان اینکه مسؤولان در اطلاع‌رسانی این مسائل ضعف دارند، ادامه داد: در تبصره چهار تسهیلات ارزی از صندوق توسعه به سرمایه گذاران داده می‌شود.

نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس با اشاره به اینکه بودجه با دلار 3 هزار و 500 تومان بسته شده است، افزود: قیمت دلار بازار 5 هزار تومان پیش‌بینی شده است.

وی با اشاره به اینکه پیش‌بینی شده در شهرک‌های صنعتی محروم زمین واگذار شده و 10 درصد به صورت نقد و بقیه پول بعد از راه‌اندازی واحد به صورت اقساط گرفته شود، تصریح کرد: در مورد حمایت از تولید دولت مکلف شده در سه ماه کالا‌های دارای مصرف عمده که وارداتی و یا قاچاق هستند را شناسایی کرده و به تولیدکننده داخلی سفارش تولید بدهد.
برچسب ها:
انتشار یافته: 43
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
20:16 - 1396/11/19
شماچه قدرمیترسین ازاینکه تعمل وروابط بهم بخوره ماهم برویم به جهنم که نظرات مردم اهمیت نمیدین مجبورن مگه پروزه داشته باشن یعد به خاطرهمین موضوع جیب مارمیزنن شماهم شک نکنیذکه هیچی نمیدیم وتجمع میکنن دوستدارن دلار
Iran, Islamic Republic of
20:19 - 1396/11/19
چرا بترسیم آخه.قیمت دلار و خود دلار دست دولت هست. خب دلار از فروش نفت وارد کشور ميشه و با واسطه بانک مرکزی به بازار عرضه وفروش میرسه
Iran, Islamic Republic of
20:35 - 1396/11/19
طووووووووووووووماره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
20:47 - 1396/11/19
چرا حرف بیخود میزنی؟؟؟ زمان احمدی نژاد که دلار چندبرابر شد،همه چی نابود شد
Iran, Islamic Republic of
20:54 - 1396/11/19
بانک مرکزی ارز رو در بازار نامتعادل می کندتاکمبود حس شود ودلال ها ارز رو ببرن بالا و بانک مرکزی هم ازاب گل آلود شده توسط خودش در بازار سود ببرد وارز دولتی را سریعا با نرخ بالا رفته بازار آزاد حراج کند وکسری ها واختلاسهای خودش را جبران کندیکی باید مراقب بانک مرکزی و دولت باشد
Iran, Islamic Republic of
20:54 - 1396/11/19
معلومه دلار به شش هزار تومان برسه وقتی این همه دزد و غارتکر تو کشور است. فقط برای فقیرا جا نیست
Iran, Islamic Republic of
21:00 - 1396/11/19
شماهم تردیدنکنید که برمیدارن خرج زندگیشون دربیارن این خط نشون چوب بخورن ازطرف خدا
Iran, Islamic Republic of
21:01 - 1396/11/19
امریکا احتیاحی به جنگ با ایران نداره ادمهایی مثل شما که این حرف رو میزنی دلار به بالاتر ازاون هم میرسه یعنی شجست ایران وسیاستهای شماها
Iran, Islamic Republic of
21:02 - 1396/11/19
ممنون آقا .چه برجام خوبی بود...برای مردم که جز بدبختی چیزی نداشت..ولی برای دولتمردان کاسب ودلال خوب نونی داشت.آقای سیف کجایی چند روز پیش آمدی در رسانه ملی اعلام کردید. حباب است مردم نخرید.از همان روز به بعد دلار آزاد هم پیدا نمی شود. چرا دلار تزریق نمی کنید به بازار...چون می خواهید بالا تر برود.بعد سودش را ببرید.حالشو ببرید.مردم هم کشک
Iran, Islamic Republic of
21:13 - 1396/11/19
ای جانم اینم از تدبیر امید لعنت به همشون
Iran, Islamic Republic of
21:22 - 1396/11/19
قیمت دلار بالا نمیره ، با بی کفایتی و ندانم کاری مسئولین پول ایران داره کم ارزش میشه .پس کی میخوایین این چیزا را بدونین ؟هر چی،پول ما کم ارزش تر که بشه یعنی تحریم ها داره شدیدتر میشه و فشار به طبقه ی پایین جامعه ، دیگه تا آخرش را خودتون حدس بزنین ، بدبختی فقر ، فحشا ، دزدی و جنایت و بی قانونی بیداد میکنه
Iran, Islamic Republic of
21:33 - 1396/11/19
دهن لقی این نماینده ی محترم هم نشون داد که نمایندگان محترم حافظ اسرار نیستند و به هیچ وجه نباید مسایل فوق محرمانه ی مملکتی رو بهشون گفت حتی اگه ما سلاح اتمی مخفی هم بسازیم باز یه نماینده ی خود نما و دهن لق برای قتا رای و جلب توجه لو میده. همون کاری که یه احمقی با سیستم پدافند موشکی s300 کرد و باعث شد همه ی دنیا بفهمن و تحویل گرفتنش سالها به تاخیر بیفته. به قول لاکپشت قصه ی لک لک ها : « نفرین بر دهانی که بی موقع باز شود»
Iran, Islamic Republic of
21:47 - 1396/11/19
خدایش ادم وقتی اینا را مشنود به وضع کشور گریه اش میگیرد چرا باید پول نفت نیاد داخل کشور تازه اکر هم بیاد یکی اختلاس کنه بره دنبال عشق و حال
Iran, Islamic Republic of
21:53 - 1396/11/19
به ما چه ؟؟؟ آمریکا تو فکر و خیال باشه که پولش هر روز گرون میشه
Iran, Islamic Republic of
22:00 - 1396/11/19
فقط دولت برد میکنه از افزایش قیمت دلار.پولهای مردم رو از بانکها به طمع خرید دلار میکشه بیرون و بهشون میفروشه یهو قیمت دلار رو کم میکنه و باز ارز رو جمع میکنه از بازار و همین چرخه
Iran, Islamic Republic of
22:00 - 1396/11/19
با این تیتر زدنتون بی مصرفهای دروغ گو
Iran, Islamic Republic of
22:48 - 1396/11/19
ای دوصد لعنت به ما نسل اول که هم خودمان را بد بخت کردیم هم تا حال حاضر سه نسل من از دیدن بچه هایم خجالت میکشم .لعنت به من
Iran, Islamic Republic of
22:56 - 1396/11/19
نمایندگان محترمی که با دولت روحانی مشکل دارن تمام تلاششون رو برای دردسر آفرینی برای دولت انجام میدن و در نهایت دودش به چشم ما مردم میره. لعنتی ها
Iran, Islamic Republic of
22:59 - 1396/11/19
نماینده ی مجلس که بگه دلار میشه ۶ تومن یا ۱۰هزار تومن یعنی فاجعه. یعنی که برید بمیرید مردم ما نماینده های مفتخور و بی عرضه ی شما هیچ کاری ازمون بر نمیاد. جز.....
Iran, Islamic Republic of
22:59 - 1396/11/19
واقعا باعث تأسف است که جوسازی بشه علیه منافع ملی
Iran, Islamic Republic of
22:59 - 1396/11/19
اقای پور مختار یا رییس جمهور دروغگویه بزرگیه که گفت دلار ارزان میشود که وای بر مردم یا تو کاسه ای زیر کاسه داری و به قراری افزایش دلار خیلی برات داره ضمن اینکه اگر دلسوزه مردمی برفرض درست بودن حرفت برای دامن. نزدن به اوضاع نابسامان ارزی خفه خون میگیری پس بهتره همون خفه خون بمانی
Iran, Islamic Republic of
23:03 - 1396/11/19
اين نماينده مجلس همچين حرف مي زنه و جو اقتصادي رو با اطمينان داره ملتهب ميكنه كه انگار مردم مسيول اين نابساماني بودن و متهم اصلي اند گويا فراموش كرده كه خودش و جناح و دسته و....كه باهاشون در ارتباطه بايد پاسخگو باشند كه ميلياردها دلار وبيت المال اين ملت رو تاراج كردن وحالا داره نويد خوشبختي ميده غافل از اينكه اتشي اگه روشن بشه تر وخشك رو با هم ميسوزونه به قول اقا لطفا نقش اپوزيسيون رو بازي نكنيد اينا ديگه قديمي شده؟!!!!
Iran, Islamic Republic of
23:24 - 1396/11/19
با این سو مدیریت شما حتما هم میرسه
Iran, Islamic Republic of
23:45 - 1396/11/19
خداجان روحانی نگه دارد..برای کدخداها .اگه دلار۱۰۰۰۰تومان هم بشودمهم نیست چونکه ملت بی بصیربامرگ تدریجی بخواب رفته انددلار می خوان واسه پس مرگشون ..اخه ۲۴ملیون خلچه فکرمیکردندشاه برمیگرده دلارمیشه ۷تومان دند شون کش هواسشون باشه دنبال چپ وراست نروند.خدا وخون شهدارادرنطربگیرند نخندمسخره نکن ازسیب وگلابی که نمیشه دلارچاپ کنی
Iran, Islamic Republic of
23:52 - 1396/11/19
این حرفهابه واقعیت نزدیک تراست تاوعده های پوچ ودروغهای شیرین وحکم سیلی نقدداردنسبت به حاوای نسیه کلیددارچندبارگفت حداقل مستوری بازنشستگان رابه حداقل حقوق میرسانم این کلیددارچندبار ده کوچک به نسبت ولخرجی های بزرگ هیچ اسن ولی عملی نشدوفراموش شدموفقیت دولت درفراگیرشدن فقروبالارفتن امارش ستودنی است اگرنظررحمت خداوندشامل حال ماشود بایددوره این دزدان بی چشم وروپایان یابد چون عمرماباگرسنگی وحشرت یک لقمه نان سپری شد مرگ بربی عدالتی ودروغگویی
Iran, Islamic Republic of
00:08 - 1396/11/20
نماینده ها باید اعتبار نامه ی این نماینده ی نادون رو باطل کنن
Iran, Islamic Republic of
02:17 - 1396/11/20
دوستان من خودم قبل از انتخابات مصاحبه ی اقای محسن رضایی را دیدم که گفتن دولت روحانی با پایین نگه داشتن قیمت دلار به همه ی مردم ایران خیانت کرده است

قیمت واقعی دلار ان زمان ۵۰۰۰ تومان بود بخاطر جلب رای مردم پایین نگهش داشتن
الان که فکر میکنم دلار بالای ۷۰۰۰ تومانه
تیم اقتصادی دولت هم با شیب ملایم به سمت ۷۰۰۰ تومان پیش میره
تا ۱۴۰۰ با روحانی
وطنم پاره ی طنم
بمیرم واسه مردمم مخصوصا قشر پایین جامعه
بمیرم برای ایرانم
Iran, Islamic Republic of
08:32 - 1396/11/20
وقتی همه مسئولین حقوق چند صد میلیونی میگیرن
گران شدن دلار تاثیری بحالشون نمی کنه
و ککشون هم نمی گره
این ماییم که بخاک سیاه نشستیم
Iran, Islamic Republic of
10:56 - 1396/11/20
پول بیجان دشمن (دلار)آنقدر به اقتصاد کشورمان تعصیر میگذاره وای به خود دشمن ،خدا عاقبتمان را بخیر کنه بااین بیکفایتی دولت تدبیر وامید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۶ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۱
تاثیر
Iran, Islamic Republic of
13:13 - 1396/11/20
بیچاره مردم خدا رحم کنه چه خوابهایی برا ملت دیدن
Iran, Islamic Republic of
18:29 - 1396/11/20
پول نیست بازار کار بد شده اقتصاد فاجعه شده دولت نمی تونه درست مدیریت کنه و خرج دولت زیاد شده
Iran, Islamic Republic of
09:03 - 1396/11/21
شاید دلار ده هزار هم باشد مردم بیزار شدند از گرانی از بد بختی از دزدی
Iran, Islamic Republic of
09:04 - 1396/11/21
شما یا در دوران احمدی نژاد بدنیا نیامده بودی یا حافظه ضعیفی داری! دلار 900 تومانی در دوره همان اقا به 3600 تومان رسید پراید 7 میلیونی در دوره همان اقا به 20 میلیون تومان رسید چرا اینقدر دروغ می گویید مردم که مثل شما نیستن.
Iran, Islamic Republic of
10:52 - 1396/11/22
مردم گول نخورید اینا میخوان مردم پولاشونو زودتر از بانکا بیرون بکشن بعد اولا سود یکسالو ندن از طرفی به بهانه تقاضای بالای ارز و سکه قیمتهارو بالا ببرند
Sweden
10:05 - 1396/11/25
با شناختی که از مسئولان برجسته کشور داریم ما تردید نمیکنیم. تا مستضعفین در کشو نابود نشوند دلار بالا خواهد رفت تا زمانی که همه دلار دارها از ایران فرار بکند ایراو تبدیل شود به کنام درندگان.
United States
16:42 - 1397/01/20
امروز بیستم فروردین ماه نود و هفت : دلار شش هزارتومانی شد و پیش بینی به واقعیت پیوست :/
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج