پرسپولیس سخت‌ترین بازی را پیش رو دارد
۶۷۵۸۷۹
۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۲:۰۶
۱۲۷۸۲ 
مربی اسبق پرپسولیس گفت: بازی با نسف قارشی می‌تواند سخت ترین بازی پرسپولیس در گروهش باشد.
خبرگزاری مهر: ناصر ابراهیمی در خصوص صدرنشینی قاطع پرسپولیس در هفدهمین دوره رقابت های لیگ برتر فوتبال گفت: بدون شک بهترین تیم حال حاضر فوتبال ایران، پرسپولیس است. آنها در آخرین بازی خود در آبادان نشان دادند راه‌های رسیدن به دروازه حریف را به قدری تمرین کردند که اعتماد به نفس لازم را برای رسیدن به گل های متوالی کسب کرده و طبق همان هم عمل می کنند.

مربی اسبق پرسپولیس اظهار داشت: قهرمانی زودهنگام پرسپولیس در لیگ برتر فوتبال را باید به هواداران این تیم هم از حالا تبریک گفت. شاید خیلی ها دوست داشته باشند پرسپولیس در بازی با استقلال تهران بتواند جشن قهرمانی را بگیرد اما من می گویم غرور کاذب نباید به این تیم وارد کرد.

ابراهیمی در خصوص دیدار نخست پرسپولیس در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا مقابل نسف قارشی ازبکستان تصریح کرد: فکر می کنم این تیم حرفی برای گفتن مقابل پرسپولیس در ورزشگاه آزادی نداشته باشد. با این حال دیدار اول هر تیمی در رقابت های گروهی، سختی های خاص خودش را با توجه به مجهول بودن تاکتیک حریف به همراه دارد. به همین خاطر فکر می کنم همین دیدار می تواند سخت ترین بازی پرسپولیس در لیگ برتر باشد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج