اکران «اسرافیل» برای نمایندگان مجلس
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
دکتر ولدخانی_1
دکتر استرکی_3
دکتر ولدخانی_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_4
دکتر ولدخانی_2
دکتر استرکی_2
اپیلاسیون نانا 2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۶۷۸۵۹۱
۲۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۲
۳۹۵۰
فیلم سینمایی «اسرافیل» در اکرانی ویژه برای کارگردان، فعالان مدنی و چند تن از نمایندگان زن مجلس شورای اسلامی به نمایش درآمد و ضمن حمایت آن‌ها، اعلام شد که بخشی از عواید فروش این فیلم پرداخت دیه دو زندانی زنی که به دلیل جرائم غیرعمد در زندان هستند، هزینه می‌شود.

بانی فیلم: فیلم سینمایی «اسرافیل» در اکرانی ویژه برای کارگردان، فعالان مدنی و چند تن از نمایندگان زن مجلس شورای اسلامی به نمایش درآمد و ضمن حمایت آن‌ها، اعلام شد که بخشی از عواید فروش این فیلم پرداخت دیه دو زندانی زنی که به دلیل جرائم غیرعمد در زندان هستند، هزینه می‌شود.

اکران «اسرافیل» برای نمایندگان مجلس

در این مراسم که با اجرای ساناز بیان (فعال اجتماعی حوزه زنان و کارگردان تئاتر) همراه بود، مهمانان در پردیس زندگی به تماشای آخرین ساخته آیدا پناهنده نشستند و در پایان آن، از تلاش‌های آیدا پناهنده و مستانه مهاجر برای تولید «اسرافیل» به عنوان فیلمی خانوادگی که برای نسل‌های مختلف قابل درک است، تشکر کردند.

در ابتدای مراسم، ساناز بیان گفت: در حالیکه در جوامع سنتی و مدرن، بعضا نگاهی جنسیت‌زده وجود دارد، یک زن موفق، مستقل و پیشرو بودن که سایه اسم یک مرد یا یک نهاد قدرتمند را بر خود نداشته باشد، کاری‌ست بسیار دشوار اما نه غیرممکن که گواهش همین زنانی هستند که امشب در این سالن نمایش «اسرافیل» حضور دارند.

وی با اشاره به «ناهید» اثر قبلی آیدا پناهنده، افزود: زمانی‌که «ناهید» را می‌دیدم، به این فکر می‌کردم که چقدر ظریف، زیبا و شاید برای اولین بار زنی با همه ضعف‌ها، اشتباه‌ها و خودخواهی‌های کوچکی که دارد، دوست‌داشتنی نشان داده می‌شود و ما از او، یک فرشته، پری یا حتی شیطان نمی‌بینیم. شجاعت می‌خواهد که یک زن کاملا واقعی را برای مخاطب به تصویر کشیده شود و چقدر تلخ که این تصویر از زنی که اشتباه می‌کند، برای ما نو است.

 سیاوشی: «اسرافیل» نوستالژی دارد

طیبه سیاوشی نماینده مجلس شورای اسلامی نیز پس از تماشای «اسرافیل» اظهار کرد: «اسرافیل» فیلمی بود که قطعا خانم‌ها و آقایانی که در دهه چهارم زندگی و حتی بالاتر هستند، آن را می‌پسندند. این فیلم چون فضای نوستالژی دارد و برای همه این شرایط وجود دارد که اتفاق‌هایی را در زندگی تجربه کرده باشند و بعد در دهه ۴۰ که ابتدای جوانی هم نیست، دوباره همان جریان را می‌بیند.

وی افزود: داستان «اسرافیل»، من را به عنوان مخاطب به دنبال خودش می‌کشید که فیلم را در سینما ببینیم. ضمن آنکه به نظرم، یکی از نقاط قوت «اسرافیل»، فیلمبرداری آن در شمال کشور است که علاوه بر لوکیشن‌های متفاوت، جذابیت زیادی را به فیلم اضافه کرده است. چرا که ما بیشتر زندگی شهری را دیده‌ایم، اما در «اسرافیل» مشکلات افراد مختلف این بار در شهری کوچک‌تر و در لوکیشن‌هایی جذاب به تصویر کشیده شده است.

 ذوالقدر: می‌توان «اسرافیل» را با خانواده تماشا کرد

فاطمه ذوالقدر دیگر نماینده مجلس شورای اسلامی نیز «اسرافیل» را تحسین کرد و گفت: در این فیلم زنانی از سه نسل مختلف را می‌دیدیم که هرکدام با مشکلات خودشان روبرو بودند و فیلم هم زندگی آن‌ها را بازگو می‌کرد. در این فیلم مسائلی مانند مهاجرت، طلاق، از دست دادن فرزند و ازدواج به اجبار خانواده‌ها مطرح می‌شود.

وی تصریح کرد: «اسرافیل» از آن دست فیلم‌هایی است که خانواده‌ها می‌توانند دسته جمعی به تماشای آن بنشینند.

بر اساس اعلام مستانه مهاجر تهیه‌کننده «اسرافیل»، بخشی از عواید فروش این فیلم برای آزادی چند زندانی زنی که به دلیل جرائم غیرعمد در زندان هستند، هزینه خواهد شد.

در این مراسم، سیده فاطمه ذوالقدر و طیبه سیاوشی نمایندگان مجلس شورای اسلامی، سونیا پوریامین فعال رسانه‌ای و مشاور وزیر صنعت، مریم سلطانی مشاور زنان اتاق اصناف، زهرا ممتاز جامعه شناس و کارشناس اجتماعی و اقتصادی، طاهره شکارچی رئیس کمیسیون بانوان خانه تعاونگران، نغمه محمدی روانشناس بالینی، به همراه سینماگرانی مانند پریسا بخت‌آور، مونا زندی، نگار آذربایجانی، تینا پاکروان، منیر قیدی، سحر خوشنام، ‌بهاره ریاحی، آزاده بیزارگیتی، رویا نصیری و… به تماشای «اسرافیل» نشستند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
سفیر بار ساقدوش_1
شیرآلات زمانی_1
استخدام_3
سفیر بار ساقدوش_3
شیرآلات زمانی_3
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_4
استخدام_4
استخدام_2
سفیر بار ساقدوش_2
شیرآلات زمانی_2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
شفا_فوترموبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کیان برنا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
کلینیک فرشته_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
تدبیرکالا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران باغ بهشت _فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
شفا_فوتر
فنی آتل_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر