مورینیو: من به ویدئوچک اطمینان دارم
۶۷۸۸۰۸
۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۱:۱۸
۵۸۰۳
ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد، پس از پیروزی تیمش مقابل هادرسفیلد، اعلام کرد از مردود بودن گل خوان ماتا که با ویدئو چک رد شد، مطمئن نیست.

ورزش سه: ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد، پس از پیروزی تیمش مقابل هادرسفیلد، اعلام کرد از مردود بودن گل خوان ماتا که با ویدئو چک رد شد، مطمئن نیست.

 در این دیدار که با دو گل روملو لوکاکو، با پیروزی 2-0 شیاطین سرخ و صعود این تیم به دور بعد جام حذفی همراه بود، در دقیقه 45 خوان ماتا روی پاس اشلی یانگ دروازه حریف را باز کرد اما داور بعد از بازبینی صحنه، گل را به دلیل آفساید مردود اعلام کرد.

ولی در تصاویر تلویزیونی به نظر می رسید که ماتا با مدافع حریف روی یک خط قرار داشت و گل می توانست درست باشد.

مورینیو تایید کرد که همیشه یکی از طرفداران ویدئو چک بوده زیرا همیشه منجر به تصمیمات صحیح شده اما مطمئن نیست که در مورد گل ماتا، این اتفاق افتاده باشد.

او به خبرنگاران گفت:" باز هم می گویم که تصمیم داوران باید لحاظ شود و نه تصمیمات ما. چرا؟ زیرا داوران هم می خواهند عملکرد خوبی داشته باشند. فکر نمی کنم که آنها هم بخواهند اشتباه کنند و اگر ویدئو چک بتواند به آنها برای گرفتن تصمیمات درست کمک کند، آنها احتمالا خوشحال خواهند شد اما اگر تصمیمات درست آنها را به تصمیمات بد تبدیل کند، فکر نمی کنم خوشحال شوند.

مورینیو: من به ویدئوچک اطمینان دارم


در طول بازی، من به ویدئو چک اطمینان دارم. اما وقتی دیدم که داور دستش را به سمت گوشش برد، کمی ناراحت شدم زیرا چه با نوک زانو یا یک تار مو آفساید بود یا نبود، گل زیبایی بود.

در پرتغال، در هر دیدار لیگ برتر از ویدئو چک استفاده می شود و من موردهای فوق العاده ای دیدم که تصمیمات درست را در بازی اعمال کرد و این فوق العاده است. من همچنین در بعضی صحنه های مشکوک، تصمیماتی جنجالی در نتیجه ویدئوچک دیدم.

این مثل تکنولوژی خط دروازه است. من واقعا از آن راضی هستم. من نمی خواهم گلی بزنم که در آن توپ از خط رد نشده بنابراین از تصمیم درست راضی هستم. اگر راهی پیدا کنند که در آن ویدئو چک همیشه به تصمیمات درست منجر شود، آنوقت من کاملا راضی هستم."

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج