زنان قاجار در فشن شوی «گوچی»
۶۸۱۴۷۹
۰۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۵
۲۱۰۰۷
برند گوچی در آخرین فشن شو خود، با خلاقیتی که به مدل لباس و چهره مانکن ها داده، توجهات بسیاری را به سمت خود جلب کرده است. در واقع او برای این فشن شو از روسری، نقاب، خال، عمامه و معماری آسیایی الهام گرفته است.

برترین ها - ترجمه از پردیس بختیاری: برند گوچی «Gucci» در آخرین فشن شو خود، با خلاقیتی که به مدل لباس و چهره مانکن ها داده، توجهات بسیاری را به سمت خود جلب کرده است. در واقع او برای این فشن شو از روسری، نقاب، خال، عمامه و معماری آسیایی الهام گرفته است.

 برند کوچی در آخرین فشن شو خود، با خلاقیتی که به مدل لباس و چهره مانکن ها داده، توجهات بسیاری را به سمت خود جلب کرده است. در واقع او برای این فشن شو از روسری، نقاب، خال، عمامه و معماری آسیایی الهام گرفته است. 

زنان قاجار در فشن شو «گوچی»

البته این فشن شو نقدهای زیادی را به همراه داشت. به عنوان مثال در توییتر نقدهای زیادی به مدل سفید پوست مسیحی که عمامه به سر داشت منتشر شد: «چرا از یک مدل سفید پوست مسیحی استفاده کرده اید؟ آیا پیدا کردن مدلی سیکی برایتان سخت بود؟» گوچی نیز در پاسخ گفت: «من می دانم که هضم این موضوع برایتان سخت است اما بهتر است که کمی مهربان تر و صبورتر باشیم و به نظرات هم احترام بگذاریم.»

زنان قاجار در فشن شو «گوچی»

گوچی در مورد این فشن شو گفته: «آنچه ما در این فشن شو آورده ایم، مانند ابروان پیوسته یا حجاب... چیز جدیدی نیست، بلکه اینها پیشینه ای کهن دارند که در حال حاضر نیز در بسیاری از فرهنگ ها و کشورها موجودند و تنها کاری که ما کرده ایم، الهام از آنها بوده است. به عنوان مثال در تاجیکستان، ابروهای پیوسته سمبل زیبایی ست. حتی اگر زنان ابروهای پیوسته ای نداشته باشند، آن را با مداد می کشند تا بیشتر به چشم آیند یا مدل معروف یونانی، سوفیا هدجی پنتلی‬‎، که به خاطر ابروهای پیوسته اش بیش از 150000 فالوور جذب کرده است.

زنان قاجار در فشن شو «گوچی»

ابروان پیوسته و کمانی، خال صورت، مدل بستن روسری و... با کمی دقت به این مدل ها، شباهت های زیادی را میان آنها و زنان قاجار نیز پیدا خواهیم کرد. 

برچسب ها:
انتشار یافته: 10
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:13 - 1396/12/06
الکی ذوق مرگ نشوید
آنها بهتر از هر کس دیگری با فرهنگ و آداب کشورها آشنایی دارند الکی ربط به قاجار ندهید!!!!!
پاسخ ها
بدون نام
Netherlands
۱۲:۴۲ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۶
چرا ربط ندیم وقتی انقدر به زنان قاجار شباهت دارن؟ شما فرهنگ و تمدن خودتونم زیر سوال می برین! متاسفم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۵۷ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۷
ذوق مرگ شدن نداره البته .ولی چون ایرانیها عقده جلب توجه و حقارت دارند ذوق می کنند! وگرنه تو فشن شو همیشه از فرهنگهای مختلف استفاده میشه
Iran, Islamic Republic of
14:47 - 1396/12/06
زنان قاجار اگه با تصویر اصلیشون بیان توی این فشن شو که همه فرار می کنن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۵۸ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۷
زنان اون زمان در همه جا فربه بودند . و البته نژاد خاورمیانه ای هم پر مو هست .حال چون یه عده ای از نژاد خودشون بیزارند یا اینقدر بدن خودشون رو تغییردادند تا واقعیتشون رو فراموش کردند دیگه مشکل خودشونه!
Iran, Islamic Republic of
17:22 - 1396/12/06
جالبه زنان قاجار در کشور خودشون مورد توهین و استهزا قرار میگیرند و این خارجیها هستند که از لباس شرقی از جمله لباس زن قاجاری برای شو و پول درآوردن استفاده میکنند. دوستان عزیز! هر کدوم ما در 200 سال گذشته بدنیا میومدیم بلکه پرموتر از زنان قاجار هم میبودیم. در دوره ای که نه وسایل پیرایش مثل امروز موجود بود و نه آرایشگرها برامون ابرو میساختند و نه پزشکان زیبایی لب و گونه میساختند. منصف و واقع بین باشید لطفا!
Iran, Islamic Republic of
18:31 - 1396/12/06
میگن تاریخ تکرار میشه همینه ها
Iran, Islamic Republic of
21:00 - 1396/12/06
ولی زنان قاجار که سبیل داشتند !
Iran, Islamic Republic of
23:38 - 1396/12/06
جالبه که اصن اسمی از ایران نبرده این برند در حالیکه قبل تاجیکستان این واسه ایران بوده
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج