شیخ‌ویسی: مشکلات روی سر همه بازیکنان خراب شده
۶۸۳۰۲۷
۰۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۲
۲۷۴۲ 
دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: از سوی مدیران باشگاه هنوز هیچ قولی برای بهبود وضعیت مالی داده نشده است.

خبرگزاری تسنیم: وحید شیخ ویسی درباره وضعیت تیم فوتبال استقلال خوزستان بعد از دیدار با پرسپولیس اظهار داشت: با اینکه مشکلات‌ در تیم‌مان کماکان ادامه دارد، اما فعلاً تصمیم گرفته‌ایم که در تمرینات شرکت کنیم. بعد از اینکه چندروزی در تمرینات حاضر نشده بودیم, فقط به ما گفتند که «پول نیست, اگر می‌خواهید بمانید و اگر نمی‌خواهید بروید». بعد از آن با سرپرست تیم صحبت کردیم که او هم گفت که «اگر در تمرینات شرکت نکنید و مسابقه ندهید, خودتان محروم می‌شوید و این به ضرر خودتان است». به هر صورت در بازی با پرسپولیس شرکت کردیم، اما هنوز هم هیچ قولی از باشگاه برای بهبود وضعیت مالی داده نشده است.

وی با بیان اینکه «نمی‌خواستیم در بازی مقابل پرسپولیس حاضر شویم»، تصریح کرد: اگر مقابل پرسپولیس بازی نمی‌کردیم به ضرر خودمان بود. برای همین حاضر شدیم به میدان برویم و بچه‌ها تصمیم گرفتند با حالت «سیزده‌به‌دری» بازی کنند. مشکلات تیم به قدری است که دیگر مشکلات روی سر همه بازیکنان خراب شده است.

دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال خوزستان در پاسخ به این سؤال که «آیا بازیکنان استقلال خوزستان مقابل پرسپولیس به طور جدی بازی نکرده‌اند؟»، خاطرنشان کرد: نه اینکه در 90 دقیقه جدی بازی نکرده باشیم، اما شما حساب کنید ما قبل از بازی نه جلسه آنالیز و نه برنامه ماساژ داشتیم. قبل از آن هم چند روز در تمرینات نبودیم و فقط با چهار روز تمرین مقابل پرسپولیس بازی کردیم. کلاً برای این بازی آمادگی ذهنی‌ و بدنی نداشتیم و بدون انگیزه به میدان رفتیم. به نظر خودمان با این وضعیت عملکرد بدی هم مقابل پرسپولیس نداشتیم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج