امیر، قهرمانی را به پرسپولیس، پاس می‌دهد؟
۶۸۳۴۳۴
۰۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۲:۳۹
۹۷۷۹
هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال
هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال ایران با دو دیدار در شهرهای تبریز و جم پیگیری خواهد شد.

خبرگزاری ایسنا: هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال ایران با دو دیدار در شهرهای تبریز و جم پیگیری خواهد شد.

هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال ایران در حالی با دو دیدار آغاز خواهد شد که این بازی‌ها تحت‌الشعاع داربی ۸۶ پایتخت قرار دارد.

تراکتورسازی – پیکان، ساعت ۱۵، ورزشگاه یادگار امام

نخستین دیدار هفته بیست و پنجم لیگ برتر در حالی در ورزشگاه یادگار امام برگزار خواهد شد که تراکتوری‌ها به دنبال جبران دو شکست خود در لیگ قهرمانان آسیا هستند. تراکتورسازی با سائلام شکستی را در لیگ تجربه نکرده و می‌خواهد با پیروزی برابر پیکان، خیال خودش را برای خروج از منطقه سقوط راحت کند. آن‌ها هفته گذشته مقابل پارس جنوبی با نتیجه یک بر یک متوقف شدند.

در سوی دیگر میدان شاگردان جلالی که جزو کاندیداهای کسب سهمیه آسیایی هستند برای باقی ماندن در جمع رقبای خود باید سه امتیاز خارج از خانه را از چنگ تراکتورسازان دربیاورند.

پارس جنوبی جم – ذوب آهن، ساعت ۱۵، ورزشگاه تختی جم

نتیجه دیدار این دو تیم سرنوشت قهرمانی را می‌تواند در هفته بیست و پنجم مشخص کند. شاگردان قلعه‌نویی در صورت از دست دادن امتیاز مقابل میزبان خود، می‌توانند پایه‌ساز قهرمانی سرخ‌ها در داربی ۸۶ شوند اما شاگردان قلعه‌نویی انگیزه زیادی برای پیروزی در این دیدار دارند زیرا می‌توانند فاصله خود را با تیم‌های ۳۸ امتیازی جدول افزایش دهند.

در سوی دیگر اما پارس جنوبی می‌تواند در صورت پیروزی برابر ذوب آهن هم پرسپولیس را قهرمان لیگ هفدهم کند و جای ذوب آهن را در رده دوم جدول بگیرد. شاگردان تارتار هفته گذشته شکست را با تساوی مقابل تراکتورسازی عوض کردند.

در آخرین دیدار فردا نیز استقلال و پرسپولیس مهم‌ترین دیدار هفته بیست و پنجم را در ورزشگاه آزادی از ساعت ۱۵:۴۵ برگزار خواهند کرد.

بازی‌های هفته بیست و پنجم

پنج‌شنبه ۱۰ اسفند

پارس جم جنوبی – ذوب آهن، ساعت ۱۵

تراکتورسازی – پیکان، ساعت ۱۵

استقلال – پرسپولیس، ساعت ۱۵:۴۵

جمعه ۱۱ اسفند

پدیده – سپیدرود رشت، ساعت ۱۵:۰۰

سپاهان – گسترش فولاد، ساعت ۱۵:۳۰

سایپا – فولاد، ساعت ۱۵:۳۰

صنعت نفت آبادان – سیاه جامگان، ساعت ۱۷:۴۰

شنبه ۱۲ اسفند

استقلال خوزستان – نفت تهران، ساعت ۱۵:۳۰

مطالب مرتبط