حقایقی در مورد زندگی «سلن دیون» که نمی‌دانید
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
دکتر ولدخانی_1
استخدام_1
دکتر ولدخانی_3
استخدام_3
اپیلاسیون نانا 3
اپیلاسیون نانا 4
استخدام_4
دکتر ولدخانی_4
اپیلاسیون نانا 2
استخدام_2
دکتر ولدخانی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۶۸۳۵۷۸
۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۶
۶۱۷۱۰
سلین دیون، خواننده کانادایی تباری است که در ۳۰ مارس ۱۹۶۸ در کبک به دنیا آمد. او از سن نوجوانی فعالیت خود را در زمینه موسیقی آغاز کرد و هر روز بهتر از قبل درخشید و در نهایت تبدیل به یکی از موفق ترین خوانندگان جهان شد.

برترین ها - ترجمه از پردیس بختیاری: سلین دیون، خواننده کانادایی تباری است که در ۳۰ مارس ۱۹۶۸ در کبک به دنیا آمد. او از سن نوجوانی فعالیت خود را در زمینه موسیقی آغاز کرد و هر روز بهتر از قبل درخشید و در نهایت تبدیل به یکی از موفق ترین خوانندگان جهان شد. مردم نیز، از تمام نقاط جهان، مهارت خوانندگی و توانایی اجرای روی صحنه آن را می ستایند. اگر شما هم یکی از هواداران این ستاره هستید، حتما اطلاعاتی کلی در مورد زندگی شخصی او دارید، اما اگر دوست دارید که جزییات بیشتری در مورد این ستاره هالیوودی بدانید، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

1. او در کودکی دچار سانحه شد

سلین دیون در کودکی تصادف بدی کرد. در واقع او به یک کامیون برخورد کرد و جمجه اش شکست، به طوری که تا چند روز بیهوش بود. این اتفاق که در سن 5 سالگی رخ داد، نه تنها برای خود او، بلکه برای خانواده اش نیز بسیار دردناک بود. اما خوشبختانه به مرور زمان سلامت خود را بازیافت و هیچ خطر جدی تهدیدش نکرد.

حقایقی در مورد زندگی «سلن دیون» که نمی دانید

2. او در دوران نوجوانی همسرش را ملاقات کرد

سلین دیون و رنه آنژلیل، سالها قبل از ازدواج شان، یعنی زمانی که سلین دیون نوجوانی 12 ساله بود، همدیگر را ملاقات کردند. از آنجا که اختلاف سنی آنها 26 سال بود، احساسی در آن زمان میان شان شکل نگرفت اما با گذشت زمان، آن دو به تدریج رابطه رمانتیک خود را آغاز کردند. اگر چه به دلیل اختلاف سنی زیاد، نقدهای منفی بسیاری از طرف مردم به آنها وارد می شد اما سلین دیون تصمیم اش را برای ادامه زندگی با رنه گرفت و در نهایت همسرش شد.

3. خانواده سلین دیون با خوانندگی او موافق نبودند

آنچه سلین دیون را تبدیل به یک ستاره کرد، جدا از توانایی هایش، حمایت های همسرش بود. در حقیقت خانواده سلین موافق با حرفه خوانندگی او نبودند و این رنه بود که تصمیم درست را گرفت و تمام تلاشش را برای ستاره شدن سلین به کار بست. او آنقدر این کار را با مهارت انجام داد که سلین نه تنها در زمان حیات همسرش، بلکه پس از مرگ او نیز همچنان یک ستاره ماند و درخشید.

حقایقی در مورد زندگی «سلن دیون» که نمی دانید

4. او 5 سال به طور پنهانی با رنه در ارتباط بود

قبل از این که رابطه سلین با رنه علنی شود، آنها 5 سال به طور پنهانی با هم ارتباط داشتند. هوادارانش زمانی متوجه این رابطه پنهانی شدند که سلین داخل دفترچه یکی از آلبوم هایش به عشق زندگی اش اعتراف کرد. او بعدها گفت که به خاطر عکس العمل های منفی مردم بود که جرات علنی کردن رابطه اش را نداشت. اما در نهایت، با این که می دانست حرف های ناراحت کننده ای را در مورد اختلاف سنی شان خواهد شنید، به عشق شان اعتراف کرد. برای این دو عاشق، سن تنها یک عدد بود و آنچه اهمیت داشت تنها احساس قلبی شان بود.

5. او یک فرزند بزرگ تر از خودش دارد!

بله، درست شنیدید! سلین دیون یک فرزندخوانده دارد که 3 ماه از خودش بزرگ تر است. در واقع همسر او، رنه، یک پسر از ازدواج قبلی اش داشته که قبل از تولد سلن، به دنیا آمده است. از آنجایی که اختلاف سنی آنها 28 سال است، شنیدن چنین موضوعی خیلی عجیب به نظر نمی رسد.

حقایقی در مورد زندگی «سلن دیون» که نمی دانید

6. او عمل زیبایی دندان کرده است

اگرچه سلین دیون در حال حاضر لبخندی هالیوودی دارد اما در گذشته اینطور نبود. در واقع او دندان هایی روی هم افتاده و نامتقارن داشت که خوشبختانه با چندین عمل زیبایی درست شد. اگر چه زیبایی باطنی بر زیبایی ظاهری برتری دارد اما هنرمندی که در مقابل چشمان هزاران نفر به روی صحنه می رود، می خواند و مدام زیر ذره بین است، باید به ظاهرش نیز اهمیت دهد.

7. او 13 خواهر و برادر دارد

سلین دیون در خانواده ای بسیار پر جمعیت بزرگ شد. بزرگ شدن در این خانواده مشکلات زیادی را از جمله مشکلات مالی به همراه داشت. به عنوان مثال پدر او مجبور بود که هفته ای 160 دلار را برای سیر کردن شکم فرزندانش، به خانه آورد. سلن دیون کوچیک ترین فرزند این خانواده بود و همیشه از تلاش هایی که برای جلب توجه پدر و مادرش در میان آنهمه فرزند، از خود نشان می داد، سخن می گوید. این خانواده به تنهایی می توانست یک کلاس مدرسه را پر کند.  

حقایقی در مورد زندگی «سلن دیون» که نمی دانید

8. او از آهنگ تایتانیک خود نفرت دارد

فیلم «تایتانیک» یکی از به یاد ماندنی ترین فیلم های تاریخ سینماست. نه تنها خود فیلم، بلکه آهنگ « My Heart Will Go On» که سلین دیون آن را خوانده نیز هیچوقت فراموش نمی شود. اما چیزی که عجیب است احساس خود این خواننده به آهنگ اش می باشد. سلین آنقدر از این آهنگ نفرت داشت که حاضر به ضبط آن نبود. در واقع همسرش بود که او را به خواندن این آهنگ تشویق کرد. مطمئنا پس از تاثیری که این آهنگ بر مردم گذاشت، نظر خود او نیز تغییر کرده است.

9. صدای او در اولین تور آمریکایش، گرفت

بی شک سلین دیون حنجره فوق العاده ای دارد اما این بدین معنی نیست که او همیشه توانایی خواندنی بی عیب و نقص را داشته باشد. به عنوان مثال زمانی که او اولین تور خود را در آمریکا برگزار کرده بود، درست در وسط کنسرت ناگهان صدایش گرفت به طوری که قادر به ادامه نبود و اجرایش را همان جا متوقف کرد. علت این مشکل، التهاب تارهای صوتی او به دلیل استفاده بیش از حد از حنجره اش بود. اگر چه او بسیاری از مردم را از خودش ناامید کرد اما چاره دیگری نداشت. پس از آنکه مشکل اش برطرف شد، بار دیگر روی صحنه آمد و این بار با احتیاط بیشتری به خوانندگی پرداخت.

حقایقی در مورد زندگی «سلن دیون» که نمی دانید

10. او می تواند به 5 زبان بخواند

ما به توانایی های سلین دیون شکی نداریم اما آیا می دانستید که او قادر به خواندن به 5 زبان زنده دنیاست؟ او می تواند به زبان انگلیسی، فرانسه، اسپانیایی، ژاپنی و آلمانی بخواند! در واقع او با این توانایی خود می تواند دل میلیون نفر را در نقاط مختلف جهان به دست آورد. زبان اصلی او فرانسه است اما طبیعی است که او انگلیسی را نیز مانند زبان مادری اش یاد بگیرد اما در مورد زبان های دیگر چه بگوییم؟

11. ارزش خالص دارایی او 630 میلیون دلار است

سلین دیون در حال حاضر یکی از ثروتمندترین زنان جهان است. ارزش خالص او حدود 630 میلیون دلار تخمین زده شده است. با وجود سخت کوشی و مهارت هایی که او دارد، طبیعی است که بتواند پس از سالها تلاش خودش را به چنین جایگاهی برساند.

12. کلکسیون کفش های او دیدنی ست!

برای ستاره سرمایه داری چون سلین دیون طبیعی است که بهترین خانه، ماشین، لباس و جواهرات را داشته باشد، اما چیزی که بیش از همه به خرید آن معتاد است، کفش می باشد. به گفته خودش، زمانی که او کفش می بیند، دست و پایش شل می شود. در حال حاضر او 500 جفت کفش در کمدش دارد که در مقایسه با دیگر ستاره ها، تعداد زیادی است. با این اوصاف، او می توان که هر روز یک مدل کفش جدید به پا کند.

حقایقی در مورد زندگی «سلن دیون» که نمی دانید

13. او در اوت 2014، تمام کنسرت هایش را کنسل کرد

در اوت 2014، سلین دیون، به دلیل بیماری همسرش تمام برنامه و کنسرت هایش را کنسل کرد. همسر او در سن 72 سالگی، از سرطان حنجره رنج می برد، به همین دلیل سلین تمام برنامه هایش را کنسل کرد تا در این شرایط سخت کنار همسرش باشد. این دوران برای خانواده آنها بسیار سخت گذشت اما آنچه برایشان اهمیت داشت تنها سلامتی رنه بود. رنه نیز مطمئن بود که تا زمان مرگ، از حمایت، مراقبت و عشق سلن محروم نخواهد ماند.

14. او دو روز پس از مرگ همسرش، برادرش را از دست داد

اوایل سال 2016، به بدترین شکل ممکن برای سلین دیون گذشت، از این رو که او همسر و دو روز بعد برادرش را از دست داد. اگر چه او در شرایط وحشتناکی به سر می برد اما به کمک خانواده، دوستان و هوادارانش توانست بار دیگر امید به زندگی خود را به دست آورد. برادر او نیز در زمان مرگش 59 سال داشت که به علت سرطان جان خود را از دست داد. سلین دیون تمام کنسرت های ماه ژانویه 2016 خو را کنسل کرد تا بتواند به شرایط طبیعی قبلش باز گردد.

حقایقی در مورد زندگی «سلن دیون» که نمی دانید

انتشار یافته: 10
در انتظار بررسی:0
Iran (Islamic Republic of)
11:14 - 1396/12/26
عاشق شخصیت . صدا و اکت او هستم بینهایت باشخصیت و دوست داشتنی است
Iran (Islamic Republic of)
14:49 - 1396/12/26
او همسايه ي خاوري است ! اولي با اين همه هنر به اينجاررسيده دومي با اختلاس
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۲۳ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۶
ایشان در جامعه و سیستم غرب به این جایگاه رسیده اما خاوری در سیستم ایران
Germany
20:44 - 1396/12/26
لطفا در مورد لارا فابیان هم یه مطلب بذار مرسی
Iran (Islamic Republic of)
20:47 - 1396/12/26
ایشونم با رانت شوهرش به این جایگاه رسیده البته استعدادم داشته بالاخره همچین شوهری پیدا کردن کلی استعداد ناب میخواد
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۲۶ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۸
رانت؟ جوک میگی؟
قدرت صدای سلین دیون فوق العادست.به نظر میاد این شوهر خدابیامرز بوده که سلین دیون رو تور کرده واقعا
Iran (Islamic Republic of)
23:53 - 1396/12/26
جالبه که معمولا خانمهایی که شوهرشون خیلی ازشون بزرگتره خیلی زودتر از بقیه خانمها پیر و شکسته میشن؛ مثالای خیلی معروفش سلین دیون و کاتریون زتا جونز.
(البته مسلما این مورد صد در صدی نسیت؛ بیشتر موارد اینطورین)
Iran (Islamic Republic of)
07:58 - 1396/12/27
برترین ها دقیق نیستی ها! یک جا گفتی تفاوت سن آنها 26 سال بود چند خط بعد گفتی 28 سال!
Iran (Islamic Republic of)
12:52 - 1396/12/27
آخي! به مظر ميرسه به خاطر خانواده ي پرجمعيت زياد از محبت والدين برخوردار نبوده و براي همين به سمت يه مرد موفق بسيار مسن تر از خودش جذب شده
Iran (Islamic Republic of)
17:21 - 1399/11/13
هرچی خدا بهش قیافه نداده صدا داده
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
دکتر نائبی_1
انجمن پرستاری ایران_1
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_1
شیرآلات زمانی_3
دکتر نائبی_3
سفیر بار ساقدوش_3
انجمن پرستاری ایران_3
دکتر نائبی_4
انجمن پرستاری ایران_4
سفیر بار ساقدوش_4
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_2
دکتر نائبی_2
شیرآلات زمانی_2
انجمن پرستاری ایران_2
کلینیک النا_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_تزریق چربی
شاخه نبات_ فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
شفا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
کیان برنا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
تدبیرکالا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کلینیک النا_فوتر