سنگاپور به‌دنبال حفظ سرمایه‌گذاران در ارز‌ مجازی
۶۸۴۱۳۳
۱۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۵
۴۲۴۰
سنگاپور که در نظر دارد به قطب تکنولوژی مالی و عرضه اولیه ارزهای مجازی در آسیا تبدیل شود، هنوز به تنظیم قوانین در زمینه ارزهای مجازی اقدام نکرده است و سال گذشته از شهروندان خود خواسته بود درباره سرمایه‌گذاری در ارزهای مجازی کاملا محتاط باشند

خبرگزاری ایسنا: یکی از مقامات بانک مرکزی سنگاپور اعلام کرد این بانک در حال ارزیابی وضع قوانین بیشتر برای محافظت از سرمایه‌گذاران در ارزهای مجازی است.

به گزارش رویترز، سنگاپور که در نظر دارد به قطب تکنولوژی مالی و عرضه اولیه ارزهای مجازی در آسیا تبدیل شود، هنوز به تنظیم قوانین در زمینه ارزهای مجازی اقدام نکرده است و سال گذشته از شهروندان خود خواسته بود درباره سرمایه‌گذاری در ارزهای مجازی کاملا محتاط باشند.

بانک مرکزی سنگاپور در مورد آن دسته از فعالیت‌های مربوط به ارزهای مجازی وارد عمل می‌شود که ریسک‌های مشخصی داشته باشند. برای مثال الزامات ضد پولشویی را برای افراد واسطه‌ای که خدمات ارزهای مجازی را فراهم می کنند، وضع می کند.

اونگ چونگ ته- معاون مدیرعامل سازمان پولی سنگاپور - در این باره گفت: در حال ارزیابی این مساله هستیم که آیا قوانین بیشتری برای محافظت از سرمایه‌گذاران لازم است یا خیر.

کشورهای دیگری مانند کره جنوبی نیز که معاملات ارزهای مجازی در آن محبوبیت زیادی دارد به دنبال راه هایی برای ساماندهی این فعالیت‌ها هستند.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج