تغییر پس زمینه ویدئو‌های ضبط شده با گوشی
۶۸۴۹۴۶
۱۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۹
۱۱۲۷۱
با توجه به اینکه بسیاری از کاربران اینترنت از وقت و تخصص کافی برای ویرایش پیشرفته ویدئوهای تولیدی خود برخوردار نیستند، یوتیوب با طراحی یک برنامه هوش مصنوعی که به صورت آنی کار می کند به افراد امکان داده تا در زمان ضبط ویدئو با گوشی هوشمند پس زمینه آن را به دلخواه خود تغییر دهند.

خبرگزاری مهر: بسیاری از کاربران دوست دارند پس زمینه ویدئوهای خانگی که برای انتشار در اینترنت تهیه می کنند را به راحتی تغییر دهند، اما این کار مستلزم استفاده از نرم افزارهای پیچیده است.

تغییر پس زمینه ویدئو‌های ضبط شده با گوشی

به گزارش دیجیتال ترندز، با توجه به اینکه بسیاری از کاربران اینترنت از وقت و تخصص کافی برای ویرایش پیشرفته ویدئوهای تولیدی خود برخوردار نیستند، یوتیوب با طراحی یک برنامه هوش مصنوعی که به صورت آنی کار می کند به افراد امکان داده تا در زمان ضبط ویدئو با گوشی هوشمند پس زمینه آن را به دلخواه خود تغییر دهند.

این خدمات توسط گوگل به طور آزمایشی از طریق بخش استوری های برنامه موبایلی یوتیوب در دسترس علاقمندان قرار گرفته است. تغییر پس زمینه ویدئو از این طریق بسیار ساده بوده و کافیست کاربران با لمس بخش پس زمینه ویدئو با انگشت از بین ۱۰ هزار تصویر در دسترس یکی را انتخاب کنند. هوش مصنوعی این برنامه می تواند به خوبی تصاویر زمینه را از چهره فرد حاضر در ویدئو جدا کند و فایل نهایی را با دقت و کیفیت مناسب ارائه دهد.

تنظیم نور و رنگ و برخی جزئیات دیگر و همین طور باز تدوین ویدئو هم از طریق این برنامه هوش مصنوعی ممکن است. دقت این برنامه ۹۴.۸ درصد اعلام شده و زمان عرضه عمومی آن هنوز مشخص نشده است.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج