خنیاگر: رشیدپور فقط دنبال حاشیه‌سازی بود
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دکتر نداف کرمانی 2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۶۸۵۰۲۲
۱۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۶
۷۱۳۹
شیوا خنیاگر بازیگر پیشکسوت تلویزیون حرف‌های تازه‌ای درباره پشت پرده حضورش در برنامه تلویزیونی «حالا خورشید» مطرح کرده است. به او گفته بودند که فقط بیاید و از رزومه کاری‌اش حرف بزند.

تسنیم: شیوا خنیاگر بازیگر پیشکسوت تلویزیون و سینما اواخر هفته گذشته با حضور در برنامه «حالا خورشید­» به انتقاد از بیکارى همکاران خود پرداخت و از شرایط موجود ابراز نارضایتى کرد. او در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگى تسنیم گفت: صحبت‌­هاى خودم را در «حالا خورشید» مطرح کردم ولى بى‌نتیجه باقى ماند، حتى مجرى برنامه هم به این موضوع اشاره‌­اى نکرد که مثلا در جلسه دیگرى نتیجه گیرى کنیم و به سادگى از کنارش عبور کرد. وى تنها به دنبال حاشیه سازى درباره صحبت‌­هاى من در رابطه با مهران مدیرى بود، واقعا این مسائل چه اهمیتى دارد؟

خنیاگر: رشیدپور فقط دنبال حاشیه‌سازی بود

وى افزود: سعى کردم درباره مسائل مهم­تر در برنامه «حالا خورشید» صحبت کنم و درباره هزینه­‌هاى زیادى که در صداوسیما صورت مى گیرد طرح سوال کردم، اى کاش این هزینه صرف ساخت برنامه­‌هایى شود که هم مورد توجه مردم قرار بگیرد و هم اینکه از بازیگرانى استفاده شود که زحمت زیادى کشیدند و در حال حاضر گوشه منزل خود منتظر مرگ هستند.

گفتند در «حالا خورشید» فقط از رزومه‌ات بگو

این بازیگر گفت: خانم مقدسى از طرف برنامه «حالا خورشید» با من تماس گرفتند تا مهمان این برنامه باشم که با کمال میل قبول کردم. با خودم گفتم میرم و تمام صحبت‌­هاى خودم را می­کنم، البته در ابتدا خانم مقدسى خطاب به من گفتند در این برنامه رزومه من مورد سوال رضا رشیدپور قرار می‌گیرد که در پاسخ گفتم خانم این رزومه رو 300 بار تا امروز خودم گفتم و تو اینترنت هم این رزومه وجود دارد و اصلا رزومه گفتن من چه مسئله اى را حل مى کند؟ البته مسائل جدى را در این برنامه مطرح کردم و به رشیدپور مهلت طرح سوال درباره رزومه خودم را ندادم، تنها نکاتى درباره پیشینه خودم را در رادیو اعلام کردم تا همگان بدانند شرایط ورود به رادیو در گذشته مثل امروز نبود و خیلى سخت بود.

خنیاگر تاکید کرد: اگر هنرمند احساس بکند مفید نیست و کار قابل ارائه‌اى ندارد،کم کم در درون خودش می‌میرد. اى کاش بیشتر برنامه سازى مدنظر مدیران قرار بگیرد، ساخت یک سریال باعث می‌­شود حدود 200 نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم درگیر کار شوند و سطح فرهنگى برنامه افزایش خواهد یافت وهم اینکه عده­‌اى بیکار نمى­‌شوند، شخصا نه تجارت مى‌کنم و نه مثل خیلى‌ها مغازه‌ای باز کردم. الان تکلیف بازیگرانى با وضعیت خنیاگرها چه مى­‌شود؟ آیا تا آخر عمر باید با ندارى دست و پنچه نرم کنیم و بمیرم؟

هفت سال است پیشنهاد بازی ندارم

وى با اشاره به هفت سال غیبت در تلویزیون، بیان کرد: در این هفت سال واقعا هیچ کسى نبود از من بپرسد کجا هستی؟ چکار مى‌کنى؟ از کجا کرایه منزل خودت رو پرداخت مى‌کنى؟ اصلا این مسائل دیگر براى کسى مهم نیست و ارزشى ندارد که بگویند دلمان برایت سوخت، شما که با یک بچه در خونه اجاره‌­اى زندگى می­‌کنید، در این سریال فلان نقش را هم بازى کنید تا از این شرایط خارج شوید.


به زمین و زمان بدهکار هستم. آبروى من در خطر است و به کوچکترین جاهایى که یک آدم ممکن است بدهکار باشد من بدهکار هستم، در حال حاضر خرج تحصیل پسرم را نمى­‌توانم تامین کنم.

بازیگر سریال «اغما» با اشاره به اینکه مدیران صداوسیما درباره افرادى که متعلق به آن ارگان هستند، تصمیم‌­هاى مثبت و کاربردى باید اتخاذ کنند، یادآور شد: حدود 20 تله فیلم و 15 سریال براى تلویزیون کار کردم، پس من عضو این مجموعه هستم، ما از این مملکت نرفتیم چون صداوسیما را دوست داشتیم و دوست داشتیم براى مردم کشور خودمان خدمت کنیم و حرف­‌هاى دل آنها را بزنیم، من مثل خیلى هاى دیگر که از ایران رفتند و برج عاج نشین شدند، برج عاج نشین نشدم و برخلاف تصور همگان در یک خانه اجاره‌­اى زندگى مى­‌کنم، اگر با سیلى سرخ خودم را حفظ کردم دلیلى نمى شود که در مضیقه زندگى کنم.

وى تصریح کرد: در اینستاگرام بسیارى از افراد مى­‌گویند چرا نیستى؟ واقعا نمی­دانم چگونه پاسخ بدهم و بگویم عده‌­اى تبدیل به مافیا شدند و دوستان خودشان را سرکار مى‌­برند یا بگویم اصلا میل ندارم به سرکار رفتن! خیلى‌ها در این مدت به من گفتند این همه سریال عظیم تاریخى در تلویزیون ساخته شده، شما هم مى‌­توانستید در این آثار نقش فلانى رو بازى کنید. اما من نبودم، چرا من نبودم، چون مافیا وجود دارد و آدم­‌هاى حاضر در محافل خودشان را انتخاب مى‌کنند. شخصا هیچ جا نمى‌­روم و در هیچکدام از محافل و مهمانى­‌هاى مافیا شرکت نکردم. البته وارد حاشیه نمى‌شوم و انگى هم به کسى نمی­‌زنم، زیرا تا مستقیم چیزى را با چشمان خودم تماشا نکنم، نمى­‌توانم درباره آن صحبت کنم ولى به طور کلى از وجود این مسائل در حواشى آگاه هستم؛ حالا که من در این محافل نبودم و نیستم باید این رفتار با من صورت بگیرد و آیا عدالت این است؟

به زمین و زمان بدهکارم/ آبرویم در خطر است

خنیاگر با اعلام اینکه هفت سال است که پیشنهاد بازى نداشته، خاطرنشان کرد: طى این هفت سال کلى فیلم و سریال در تلویزیون و سینما ساخته شد، واقعا در یکى از این آثار جاى من نبود؟ محال است. همچنین بنده در 50 سالگى نمى توانم در تئاتر کار کنم که هم خیلى زمان­بر است و هم خیلى انرژى از آدم مى گیرد و در پایان هم چندرغاز دستمزد مى‌دهند. این پول درد من را دوا نمى‌کند، من به زمین و زمان بدهکار هستم. آبروى من در خطر است و به کوچکترین جاهایى که یک آدم ممکن است بدهکار باشد من بدهکار هستم، در حال حاضر خرج تحصیل پسرم را نمى­‌توانم تامین کنم، باید در کار خودم فعالیت کنم تا از این شرایط خارج شوم.

وى در خاتمه این گفتگو اعلام کرد: متاسفانه حملات تند زیادى به من درباره ماجراى مهران مدیرى در اینستاگرام شد و با الفاظ زشت من را خطاب قرار مى دادند به خاطر اینکه مهران مدیرى را دوست دارند، اصلا مشکلى نیست که مدیرى را دوست دارند و من را دوست ندارند ولى لااقل فحاشى نکنند، من فقط با ساختار برنامه مهران مدیرى مشکل دارم نه شخص مهران مدیرى.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Croatia
17:26 - 1396/12/12
ایشون همش منتقد هستن اول از این که نرفتن دورهمی بعد هم که کلی گفتن میرم حالا خورشید حالا هم که با نوع مصاحبه مشکل دارن
Iran, Islamic Republic of
17:37 - 1396/12/12
حرف حق داره میزنه حاشیه نیست درست فکر کنید تا کی سانسور باید باشه یا یکی بیاد الکی از شما خوب بگه انتقاد مردم رو یه مجری داره میگه این به نفع شماست
Iran, Islamic Republic of
18:45 - 1396/12/12
این خودش همیشه حاشیه درست میکنه
Iran, Islamic Republic of
20:00 - 1396/12/13
واقعا بازیگر خوبی بود،متاسفم برای هنر این مملکت که هرچی بازیگر پیشکسوت داریم خونه نشین شدن،یه مشت عنتر دارن روی پرده سینما جلون میدن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
فرش تارنگ_1
اپیلاسیون نانا 1
فرش ریحان 1
فرش ریحان 3
اپیلاسیون نانا 3
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_3
فرش تارنگ_4
شیرآلات زمانی_4
فرش ریحان 4
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
فرش تارنگ_2
فرش ریحان 2
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
فرش تارنگ_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت _فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
شفا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
قالیشویی بانو_فوتر2
رستوران پارسیان_فوتر
فنی آتل_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
کالابرد_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
استیل رگال_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر