تویوتا آئوریس در نمایشگاه خودرو ژنو معرفی شد
۶۸۷۵۶۹
۱۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۰
۶۱۷۷
تویوتا آئوریس جدید (Toyota Auris 2018) رسما در نمایشگاه خودرو ژنو 2018 رونمایی شد. این خودرو هاچ بک از سیستم هیبریدی جدید شرکت تویوتا به منظور بهره‌وری بهتر قدرت بهره می‌برد.

وبسایت گجت نیوز - معین کریمی: تویوتا آئوریس جدید (Toyota Auris 2018) رسما در نمایشگاه خودرو ژنو 2018 رونمایی شد. این خودرو هاچ بک از سیستم هیبریدی جدید شرکت تویوتا به منظور بهره‌وری بهتر قدرت بهره می‌برد.

تویوتا آئوریس جدید در نمایشگاه خودرو ژنو معرفی شد

با گذشت 20 سال از موفقیت توسعه هیبرید و حضور در بازار، تویوتا تصمیم گرفته است تا استراتژی جدیدی را برای ادامه راه در نظر بگیرد. در همین راستا آن‌ها دو نیروی برق هیبریدی (یکی به سبک سنتی برای بهره‌وری از سوخت و رانندگی آرام و دیگری ارائه کننده قدرت بیشتر برای ارائه رانندگی پویاتر ) را برای مدل‌های اصلی خود ارائه کرده‌اند. برای نخستین بار، این تکنولوژی جدید سیستم هیبریدی را می‌توانیم در تویوتا آئوریس جدید ببینیم که در نمایشگاه بین‌المللی ژنو رونمایی شد. البته این رونمایی با تاخیر چند ماهه انجام شد، زیرا قرار بود در نمایشگاه دیترویت شاهد معرفی آن باشیم.

تویوتا آئوریس جدید در نمایشگاه خودرو ژنو معرفی شد

تویوتا آئوریس جدید مبتنی بر پلتفرم TNGAتویوتا

این خودرو هاچ بک مبتنی بر پلتفرم TNGA طراحی شده و قرار است با پیشرانه 1.2 لیتری توربو روانه بازارها شود. یک سیستم هیبریدی مشابه نیز که از پیشرانه 1.8 لیتری قدرت می‌گیرد و قادر به تولید 122 اسب بخار انرژی است نیز وجود دارد. تویوتا این پیشرانه را آرام، مبتنی بر سیستم انتقال مستقیم و کاملا واکنشگرا است و با هزینه‌ی کم مالکیت بدون نیاز به شارژ مجدد پلاگین، از انتشار CO2 کمی بهره می‌برد.

تویوتا آئوریس جدید در نمایشگاه خودرو ژنو معرفی شد

اگر می‌خواهید قدرت بیشتری به دست آورید، این قول ژاپنی خوشحال می‌شود که یک مدل دیگر هیبریدی 2.0 لیتری توسعه پیدا کرده‌ی خود را نیز به فروش برساند. این پیشرانه می‌تواند قدرت 180 اسب بخار را تولید کند. به منظور ارائه تجربه رانندگی بهتر نیز، تویوتا آئوریس جدید مجهز به پیشرانه 1.2 لیتری از پدال‌های روی فرمان بهره می‌برد.

تویوتا آئوریس جدید در نمایشگاه خودرو ژنو معرفی شد

تویوتا می‌گوید که هدف از طراحی نسل جدید هاچ بک آئوریس ساختن خودرویی جسور و پویا در سگمنت خود است. هرچند تویوتا برای تغییر طراحی نسل سوم این خودرو خود محافظه کارانه عمل کرده است، اما اسپورت‌تر از نسل‌های گذشته خود به نظر می‌رسد.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج