هشدار اتحادیه اروپا به اختلافات حتمی با انگلیس
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
سمپاشی امحا_1
لایکو_1
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_1
سمپاشی امحا_3
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
لایکو_3
سمپاشی امحا_4
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_4
لایکو_4
لایکو_2
کتاب لند_2
سمپاشی امحا_2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۶۸۷۷۰۵
۱۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۹
۶۶۴۰
اتحادیه اروپا با جدیت دیدگاه نخست وزیر انگلیس برای تجارت پس از بریگزیت را رد کرده و نسبت به پیامدهای اقتصادی منفی انتخاب‌ها و گزینه‌های نخست وزیر انگلیس هشدار داد.

خبرگزاری ایسنا: اتحادیه اروپا با جدیت دیدگاه نخست وزیر انگلیس برای تجارت پس از بریگزیت را رد کرده و نسبت به پیامدهای اقتصادی منفی انتخاب‌ها و گزینه‌های نخست وزیر انگلیس هشدار داد.

 به نوشته روزنامه فایننشال تایمز، دونالد تاسک، رئیس شورای اروپا به انگلیس هشدار داد، همزمان با اینکه وی پیش‌نویس خط مشی‌های اتحادیه اروپا برای مذاکره با بریگزیت را بخشنامه می‌کند، لندن باید توقعات خود را برای توافق تجاری آتی پایین آورد. این خط مشی‌ها به مذاکره‌کنندگان دستور می‌دهند تا رویکرد جدی‌ای را با حداکثر برنامه‌ریزی‌های محدود برای تنظیم و مقررات همکاری‌ها اتخاذ کنند و هیچ اشاره‌ای به خدمات مالی نکرده است.

خط مشی‌های اتحادیه اروپا تاکید دارند که اتحادیه اروپا خواهان روابط تا حد ممکن نزدیک با انگلیس است اما مواضع بازگو شده از سوی لندن را که عمق چنین همکاری‌های آتی را محدود می‌کند، در نظر خواهد گرفت.

این خط مشی‌ها تاکید دارند که تصمیم دولت لندن برای خروج از اتحادیه گمرکی اتحادیه اروپا و بازار واحد مسلما منجر به اختلاف و نفاق خواهد شد و می‌گویند که اختلافات در تعرفه‌ها، قوانین و مقررات نیازمند بررسی و کنترل بسیار است که متاسفانه پیامدهای اقتصادی منفی به همراه خواهند داشت.

این پیش‌نویس پنج صفحه‌ای مفصل‌ترین پیش‌نویسی است که تاکنون در خصوص اهداف اتحادیه اروپا در روابطش با انگلیس ارائه شده است. این رویکرد حداقلی و گزینش بر مبنای نوع توافق تجاری با کانادا یا ژاپن نشانه‌ای از وجود اختلاف و جدایی بین لندن و اتحادیه اروپاست.

این لایحه در اقدامی برای باز گذاشتن درها به روی مذاکراتی جاه‌طلبانه‌تر اذعان کرد که اگر انگلیس مواضع خود را تغییر دهد، رهبران اتحادیه اروپا آماده تجدیدنظر در خصوص موضع‌شان هستند.

دونالد تاسک در کنفرانس خبری گفت: من به هدف سیاسی ترزا می نخست وزیر انگلیس برای اینکه به هر قیمتی نشان دهد که بریگزیت موفقیت آمیز است، احترام می‌گذارم اما باید بگویم که متاسفانه این هدف ما نیست.

وی افزود: هیچ یک از کشورهای عضو اتحادیه اروپا آزاد نیستند تا تنها بخش‌هایی از این بازار داخلی را که دوست دارند، انتخاب کنند و یا قوانین دادگاه عدالت اروپا را هنگامی که به نفع‌شان بود، بپذیرند.

دونالد تاسک ضمن تاکید بر تمایل اتحادیه اروپا برای حفظ روابط امنیتی قوی با انگلیس بعد از بریگزیت گفت: دستیابی به یک راه حل برای بخش هوانوردی به طوری که اجازه دهد شرکت‌های هواپیمایی انگلیسی به پرواز خود در اروپا ادامه دهند در اولویت قرار دارد. ما باید مذاکرات در خصوص این مساله را هر چه سریع‌تر آغاز کنیم.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
استخدام_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
استخدام_3
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
بهمن پور_داخلی2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
شفا_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر
شفا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی ادیب_فوتر
کیان برنا_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
دکتر عارفی - فوتر
تدبیرکالا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
فنی آتل_فوتر