اخراج فاتح تریم از نیمکت گالاتاسرای
۶۸۸۳۹
۰۳ مهر ۱۳۹۲ - ۰۸:۴۲
۲۲۱۵
"فاتح تریم" از هدایت گالاتاسرای اخراج شد. از مصطفی دنیزلی به عنوان یکی از شانس‌های اصلی جانشین این مربی با تجربه سخن به میان می‌آید.
ایسنا: "فاتح تریم" از هدایت گالاتاسرای اخراج شد. از مصطفی دنیزلی به عنوان یکی از شانس‌های اصلی جانشین این مربی با تجربه سخن به میان می‌آید.

باشگاه گالاتاسرای ترکیه ، فاتح تریم ، سرمربی نام آشنای خود را از کار برکنار کرد.

گالاتاسرای در فصل جدید لیگ ترکیه نتایج ضعیفی کسب کرده است و با شش امتیاز در رده دهم جدول رده‌بندی قرار دارد. این تیم ترکیه‌ای در لیگ قهرمانان اروپا هم شروع ناامید کننده‌ای داشت و با نتیجه‌ شش بر یک برابر رئال مادرید تن به شکست داد.

باشگاه گالاتاسرای دلیل برکناری فاتح تریم را خودداری این مربی از تمدید دو ساله قراردادش اعلام کرد.

در بیانیه باشگاه گالاتاسرای آمده است: متاسفانه مجبور شدیم به همکاری خود با فاتح تریم پایان دهیم. او پیشنهاد باشگاه را برای تمدید دو ساله قراردادش رد کرد، چرا که می‌خواهد بر روی تیم ملی فوتبال ترکیه تمرکز کند. باشگاه گالاتاسرای از زحمات "فاتح تریم" قدردانی می‌کند. بدون شک اولین کسی که از موفقیت فاتح تریم با تیم ملی ترکیه خوشحال خواهد شد، گالاتاسرای خواهد بود.

هر چند گالاتاسرای جانشین فاتح تریم را اعلام نکرده است، اما رسانه‌های ترکیه‌ای از مصطفی دنیزلی به عنوان یکی از گزینه‌های اصلی جانشین تریم سخن به میان آورده‌اند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج