ترکیه با «درخت گلابی‌های وحشی» در «کن»
۶۸۸۴۸۰
۱۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۵
۴۴۶۵
فیلمساز بزرگ ترکیه که جایزه های بسیاری برای فیلمهایش درجشنواره کن از جمله (نخل طلا) برای خواب زمستانی بدست آورده بود، بعد از دوسال کار روی فیلم آخرش آنرا به جشنواره کن امسال ارائه کرد.

سینما سینما: فیلمساز بزرگ ترکیه که جایزه های بسیاری برای فیلمهایش درجشنواره کن از جمله (نخل طلا) برای خواب زمستانی بدست آورده بود، بعد از دوسال کار روی فیلم آخرش آنرا به جشنواره کن امسال ارائه کرد.

بنابراین گزارش و براساس شنیده ها،این فیلم درمسابقه جشنواره کن خواهد بود. پخش کننده آن، تاریخ نمایش آن بر پرده سینماهای فرانسه را ۱۵ ماه اوت اعلام کرده است.

فیلم قبلی او “خواب زمستانی” حدود ۴۰۰٫۰۰۰ تماشاگر درفرانسه داشت که با توجه به طولانی بودن زمان نمایش فیلم، موفقیت بسیارخوبی برای جیلان به حساب می‌آید.

فیلم جدید نوری بیلگه جیلان محصول مشترک ترکیه و فرانسه است که تلویزیون آرته و کمپانی ممنتو نیز در آن سرمایه گذاری کرده‌اند.

داستان مربوط به مردی بنام سینان است، که عاشق ادبیات بوده وهمواره آرزو داشته نویسنده شود. تمام تلاشش را بکار میبرد تا کتابش را به چاپ برساند. وقتی که به زادگاهش در آناتولی برمیگردد، سعی او بر این است تا پولی بدست آورده و کتابش را به چاپ برساند، ولی قرض هائی که برادرش به بار آورده، سرانجام گیریبان اورا هم میگیرد.

فیلم با بازیگران ناشناس ساخته شده است و فیلم جدید و مدت زمان فیلم در حدود ۳ ساعت است.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج