غلامی: خداحافظی ام موقت خواهد بود
۶۸۸۹۲۱
۲۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۷
۱۱۱۸۷ 
سرعتی‌زن تیم والیبال بانک سرمایه گفت: تاکید می‌کنم که اگر کادر فنی به من احتیاج داشته باشد و شرایطم فراهم باشد در خدمت تیم ملی خواهم بود.

خبرگزاری فارس: عادل غلامی درمورد خبر خداحافظی‌اش از تیم ملی والیبال ایران اظهار داشت: در یک ماه گذشته اگر کسی از من سوال می‌کرد که به تیم ملی بازمی‌گردم یا خیر با قاطیعت می‌گفتم بازخواهم گشت، اما در مدت اخیر بسیار با خودم درگیری ذهنی داشتم.

وی ادامه داد: پسرم حالا 2 سال و نیم است و بسیار اذیت شد. اخیراً هر بار که می‌خواستم به تمرین بروم، حداقل 15 دقیقه مقابل درب منزل باید وی را آرام می‌کردم و سپس از خانه خارج می‌شدم. واقعاً از نظر ذهنی توان و آمادگی این کار را نداشتم. ضمن اینکه برای تیم ملی احتمال داشت 6 ماه از خانواده دور باشم و آن وقت کار بسیار سخت‌تر هم می‌شد.

سرعتی‌زن تیم والیبال بانک سرمایه خاطرنشان کرد: روز گذشته با ایگور کولاکوویچ صحبت کردم و قرار شد که وی به من استراحت بدهد. در این مدت می‌توانم در اختیاز خانواده‌ام باشم. ضمن اینکه سرمربی تیم ملی هم پیش از این در صحبت‌هایش اعلام کرده بود که من دران محرومیتم را سپری کرده‌ام و برای حضور در تیم ملی مشکلی ندارم.

غلامی ادامه داد: خداحافظی من به نوعی موقت است و اگر در تورنمنت خاصی کادر فنی به من احتیاج داشت، اگر شرایطم فراهم بود با افتخار در خدمت تیم ملی کشورم خواهم بود.

وی درمورد اینکه گفته می‌شود احتمال اجرای قانون 3 ملی‌پوش برای هر باشگاه موجب شد که از تیم ملی کنار برود یا خیر، تصریح کرد: این موضوع هنوز رسمی نشده است. ضمن اینکه ارتباط دادن تصمیمی که من گرفته‌ام به این موضوع اصلاً قشنگ نیست. من ثابت شده هستم و کارنامه‌ام هم مشخص است.

سرعتی‌زن سابق تیم ملی والیبال ایران عنوان کرد: برای تیم ملی کشورم و جوانانی که در آن حضور خواهند داشت آرزوی موفقیت می‌کنم. بازهم تاکید می‌کنم که اگر کادر فنی برای تورنمنت‌های مهمی مانند جام‌جهانی، انتخابی المپیک یا حتی المپیک به من احتیاج داشته باشد اگر شرایطم فراهم باشد در خدمت تیم ملی خواهم بود.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج